wmaraci reklam

LovAd.Org Tık Reklam Sistemi

24 Mesajlar 5.336 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Ferhaty10 Ferhaty10 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Tele Satış Sorumlusu
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Y**
  • Mesajlar 30
  • Beğeniler 1 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Bi cacık olmaz.

wmaraci
reklam

LovAd LovAd Freelance Yazılımcı Kullanıcı
  • Üyelik 15.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 209
  • Beğeniler 13 / 53
  • Ticaret 0, (%0)
Boş yorum yapmazsanız sevinirim.

StilPut İnternet Hizmetleri

Hermes Hermes Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Seo | Sosyal Medya | Yazılım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 2777
  • Beğeniler 397 / 1093
  • Ticaret 90, (%98)

LovAd adlı üyeden alıntı

Arkadaş temanız güzel değil dese anlarım paint ile çizilmiş nedir ya resmen dalga geçiyor, rakip firmaların karalama çalışmaları olabilir.

Rakipleriniz kim bilmiyorum. Ama sizinle kulvarlarımız çok farklı.

İkincisi; dalga geçmedim. Ciddi bir iş yapılacaksa görüntüde önemli bunu anlatmaya çalıştım.

Dışı kötü olan hiçbir şey'in, için pek merak eden olmaz. Örneğin dışı çürük bir elmayı ısırmak ister misiniz?

Madem bir iş yapıyorsunuz; biraz sitenin tasarımına da bütçe ayırıp halledebilirsiniz. 1 günde halledilebilecek birşey.

Kolay gelsin.
AzX66

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 15.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 209
  • Beğeniler 13 / 53
  • Ticaret 0, (%0)
Bütçeye bile gerek yok zaten yazılımcıyız kendimiz hallederiz ama işte bu tasarımı mobilde kasmadığı için tercih ediyoruz. Responsive tasarımlara falan sıcak bakmıyoruz ama bu önerilerinizide değerlendireceğiz. Bir önceki mesaj için kusura bakmayın. İyi çalışmalar.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

SefaCanDemir SefaCanDemir Front-End Developer Kullanıcı
  • Üyelik 10.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Front-End Developer
  • Konum Adana
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 1345
  • Beğeniler 234 / 472
  • Ticaret 12, (%100)
İsterseniz beni de diğer arkadaş gibi küçük düşürüp kötüleyin. Hakaretler edin fakat bende arkadaşa katılıyorum. 2016 yılındayız hocam biraz daha özenebilirdiniz tasarıma. Logo tasarımınız da aynı şekilde çok kötü. Umarım istediğiniz yerlere gelirsiniz. Kolay Gelsin.

Edit: Yazılımcıyız demişsiniz ve responsive tasarımlara sıcak bakmıyoruz demişsiniz. Bence şu zamanda ilk dikkat etmeniz gereken şey responsive tasarım.

Edit: İnceledikçe batıyorsunuz. Üyelere üslubunuz beni çok şaşırttı. Sitenizdeki bir yorumunuz: "Sayın 12 id numaralı üyemiz, sistemimizde çift üyelik açıp zarar verici spam içerikler ekliyosunuz ve kaydolurkende spam bilgiler giripte gerizekalılık yaptığınız hareketleriniz yüzünden sitemizden banlanacaksınız."

syelkenci hocamın diğer bir izlenimide doğru sanırım yaşınızın maks. 17-18 olduğunu düşünüyorum. Devrik cümleleriniz ve kelime seçiminiz yaşınızı ele veriyor.

sefacandemir.com.tr

• Üyelik 15.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 209
  • Beğeniler 13 / 53
  • Ticaret 0, (%0)
Karalama yapan arkadaşlara söyleyeceğim tek şey şu, bu karalama kampanyaları yürüten arkadaşlar sizi tutan sizlere ne kadar ücret verdi ?

ntka ntka https://ntka.org Kullanıcı
  • Üyelik 22.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Agent
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad N** T**
  • Mesajlar 2760
  • Beğeniler 811 / 810
  • Ticaret 262, (%100)
Yaş konusunda katılıyorum sana ve yazılımcı oldugunuda sanmıyorum genç arkadaş eleştiriyi sevmiyor tasarım ofsayt üslup ofsayt kurumsallık çok önemlidir bu zamanda telefona gerek yok kurumsallığa gerek yok adrese gerek yok bana güvenin yeterli yok öyle bi dünya arkadaş iş yapıyorsan bunlar olmak zorunda bunlar olmadığı için eleştiriliyorsun dikkat edersen umarım bunları dikkate alırsın ve tekrardan bir yapılanmaya gidersin ve karşımıza güzel bir şekilde çıkarsın diye umuyorum.

ironsoft adlı üyeden alıntı

İsterseniz beni de diğer arkadaş gibi küçük düşürüp kötüleyin. Hakaretler edin fakat bende arkadaşa katılıyorum. 2016 yılındayız hocam biraz daha özenebilirdiniz tasarıma. Logo tasarımınız da aynı şekilde çok kötü. Umarım istediğiniz yerlere gelirsiniz. Kolay Gelsin.

Edit: Yazılımcıyız demişsiniz ve responsive tasarımlara sıcak bakmıyoruz demişsiniz. Bence şu zamanda ilk dikkat etmeniz gereken şey responsive tasarım.

Edit: İnceledikçe batıyorsunuz. Üyelere üslubunuz beni çok şaşırttı. Sitenizdeki bir yorumunuz: "Sayın 12 id numaralı üyemiz, sistemimizde çift üyelik açıp zarar verici spam içerikler ekliyosunuz ve kaydolurkende spam bilgiler giripte gerizekalılık yaptığınız hareketleriniz yüzünden sitemizden banlanacaksınız."

syelkenci hocamın diğer bir izlenimide doğru sanırım yaşınızın maks. 17-18 olduğunu düşünüyorum. Devrik cümleleriniz ve kelime seçiminiz yaşınızı ele veriyor.

seditio.com.tr - dijitalsite.com.tr ister al / ister sat / yeni üyelere 25 tl bakiye hediye

bugraucar24 bugraucar24 WordPress Hizmetleri Kullanıcı
  • Üyelik 08.05.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek WordPress Developer
  • Konum Erzincan
  • Ad Soyad B** U**
  • Mesajlar 288
  • Beğeniler 144 / 69
  • Ticaret 1, (%100)
İlk olarak kendine gel ve yorumlarına dikkat et. Yaz tatilinin yaklaşmasıyla host firması açanlar mı dersin, reklam firması açanlar mı dersin iyice çoğaldılar. Söz meclisten dışarı fakat bu tavrınız devam ettikçe emin olun kimse sitenizi kullanmaz. Zaten şuan da kullanıcısı olduğunu sanmıyorum. Siteye ilk girdiğimde gözlerim kanadı diyebilirim. Diğer reklam firmalarını inceleyin bir ona göre tasarım yapmanızı öneririm. Ardından responsive kavramını araştırabilirsiniz.

WordPress işleriniz uygun fiyata yapılmaktadır!

• Üyelik 15.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Yazılımcı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** A**
  • Mesajlar 209
  • Beğeniler 13 / 53
  • Ticaret 0, (%0)
Yakında tasarım responsive tema ile değiştirilecektir. Üsluba gelirsek eleştiriden hoşlanmıyoruz değil karalanmaktan hoşlanmıyoruz. Gelip 15-18 yaşındaki çocuk falan derseniz bu eleştiri değil karalamadır. Bence siz kendi işinize bakın asıl 15 yaşındaki çoluk çocuk sizlersiniz. Biz burda zorla siteye üye olun şunu yapın bunu yapın demiyoruz hoşuna gitmiyosa kullanma siteyi neden gelip karalıyorsun. Kardeşim bizim site tasarımı bu ve sizi ilgilendirmez, ben size sitenizin teması şöyle olsun böyle olsun diyip karalıyor muyum ? Benim hoşuma bu tema gidiyo canım bunu kullanmak istiyo bu sizi ilgilendirir mi yada kazancınıza ekstra bir kazanç ekler mi? Tabiki hayır sadece boş boş yorum yapıyosunuz laf olsun torba dolsun. Bakalım tasarımı değiştirince ne bahane bulacaksınız.

18 yaşındaki çocuk iş yapamaz mı ? Tabi sizler 30 yaşındakilerden kazık yemeye alışmışsınız büyüklerinki daha tatlı gelir. Ya bizimde sitelerimiz var bizde piyasada bulunan tüm 3G mobil reklam firmalarıyla çalıştık birkaçı dışında diğerleri milletin paralarına konup tekmeyi bastı. Onlara niye böyle ötmüyodunuz ? Ha doğru ya onların tasarımı responsive idi ve kurumsaldılar onlar kazık atabilirler onlar kraldır bizim tek eksiğimiz responsive tema, koy bi responsive tema salla rastgele bi adres al sana kurumsallık. O kazık atanların adreslerine gittiniz mi o adresler doğrumuydu ? Şuan telefon numaralarını aradığınızda ulaşılıyor mu? Sizi bu kafayla daha çok yolacaklar. Bencede siz benle değil gidin responsive teması olan kaz yolanlarla çalışın. Neyse karalayıcı boş yorumlarınızı kendinize saklayın herkese iyi çalışmalar...

lynchaos lynchaos WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad K** Y**
  • Mesajlar 13
  • Beğeniler 3 / 2
  • Ticaret 2, (%100)
Merhaba,

Aylık 13k-15k ortalama sayfa gösterimi olan bir Tumblr blogum var. Trafiğin %90’ı mobil. Tumblr yayıncılarına müsade ediyor musunuz?

Sent from my XT1033 using Tapatalk

Kemal.
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al