freelance iş ilanları

Sizde Sokak Hayvanlarına Destek Olmak İster misiniz?

12 Mesajlar 2.254 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

radyopati radyopati WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 454
  • Beğeniler 22 / 37
  • Ticaret 3, (%100)
Malum kış ayları geldi ve havalar aşırı şekilde soğuk bir çok bölgede. Bende hayvanseverlere yönelik bir site sahibi olarak bir karar aldım ve site üzerinden alacağınız link, tanıtım yazısı veya banner reklamlardan gelecek paralar ile bulunduğum bölgedeki sokak hayvanlarına mama alacağım. Sanayi bölgesinde çalışıyorum ve çevremde bir çok yavru ve büyük köpekler var ve hepsi aç durumda maddi olarak alacak durumum yok fakat sizinde destekleriniz ile bu hayvanlara yardım etmiş olacağım.
Link, tanıtım yazısı veya banner reklam karşılığı ister para ile isterseniz direk köpek maması ile destek olabilirsiniz.

Site adresini www.radyopati.com

Link: Aylık: 7 TL - 3 Aylık: 20 TL - 6 Aylık : 35 TL - 1 yıllık - 50 TL
Tanıtım Yazısı: 30 TL (2 sitede birden yayınlanacak hem radyopati.com hemde tanitimyazim.com)
Banner Reklam: Aylık 25 TL (250x250)

Tekrar söylemek istiyorum para veya köpek maması karşılığı benim maddi bir beklentim yok sadece hayvanlara yardım amaçlı böyle bir şey yapmak istedim.

Sizlerinde desteklerini bekliyorum.
TanerSELEK nettebilgi MustafaOzturk

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

nettebilgi nettebilgi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek grafiker
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** O**
  • Mesajlar 1454
  • Beğeniler 254 / 430
  • Ticaret 8, (%100)
üstad siteni inceledimde sıkı bi hayvanseversin galiba :) bi soru sormak istiyorum kedinin birinin ayağı koptu barınaka götürdüm iyileştirip getirip tekrar bana bırakıp gittiler. Ne yapıcam ben bu hayvanı acaba bunlara bakabilecek bi kurum varmı veya protez yapabilecek yoksa ölene kadar bakmak zorunda kalıcam tek ayağı yok. Sokağa bıraksam başının çaresine bakamaz değilmi.

Kotil Kotil Son oynayışlar.. Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Ögrenci / Yazar / Editör
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2157
  • Beğeniler 1092 / 743
  • Ticaret 90, (%99)
Pm atıldı.
radyopati

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 02.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 454
  • Beğeniler 22 / 37
  • Ticaret 3, (%100)
Sokağa bırakmayın.
Facebook'ta hayvansever gruplara mesaj açık kedi manyakları mesela oralardan size destek çıkan olur. Ve artık sizin bakmanız en iyisi olur bence bırakmayın dışarı. Veterinerlerden en iyi desteği alırsın ve facebook üzerinden destek al en kolay çözüm bu.

Ek Olarak: Kotil karşılıksız desteğin için teşekkür ederim.

Gerekli miktar toplandığı zaman https://www.temizmama.com/kennel-yetiskin-kopek-mamasi bu mamayı alıp resimleride burda paylaşacağım. Desteklerinizi bekliyorum.

Karşılıksız Destek Vermek isteyenler için paypal adresimi verebilirim sizlerinde desteklerini bekliyorum.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 13.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2157
  • Beğeniler 1092 / 743
  • Ticaret 90, (%99)
radyopati Rica ederim , burda paylaşmaya gerek yoktu hocamda fazla destek cıkacagını sanmam ama elimden geldiğince para göndereceğim.

• Üyelik 02.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 454
  • Beğeniler 22 / 37
  • Ticaret 3, (%100)

Ek Olarak:

• Üyelik 13.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2157
  • Beğeniler 1092 / 743
  • Ticaret 90, (%99)
Paypalınızı tekrar atarsanız hocam sevinirim .

vikilike vikilike Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Seo uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Ö**
  • Mesajlar 54
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
tüm gelir sokak köpeklerine mama almak için kullanılacaksa destek olmak isterim herhangi bir reklam talebim olmadan

• Üyelik 02.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** Ç**
  • Mesajlar 454
  • Beğeniler 22 / 37
  • Ticaret 3, (%100)
Hocam mamayı alıp verirken fotoğraflarını koyacağım buraya
Köpekleri koydum zaten yanından geçerken elimi kokluyorlar bişeymi verecem diye ama hep evden de getirilmiyor.

Ben uzun zamandır hayvanlarla ilgileniyorum elimden geleni yapıyorum fakat 3 aydır issizim ve şimdi bir firmaya destek amaçlı geliyorum bu nedenle maddi durumum biraz kötü yoksa hiç dillendirmem bile.

BiELOF BiELOF Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek Makine Modelcisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad N** K**
  • Mesajlar 872
  • Beğeniler 85 / 359
  • Ticaret 2, (%50)
Birçok kişi maalesef ki fazla ekmek aldıktan sonra bunları çöpe atıyor. Bayat ekmekleri çöpe atmak yerine kızartın veya bunlarla farklı şeyler yapın.

Canım yumurtalı ekmek çekti şimdi :D

Çöpe atacağınıza; cam kenarına ıslatarak koyabilirsiniz 2-3 gün sonra kumru ve güvercinler alışıyor her gün uğramaktalar. Bir yoğurt kabına su koyun. İçine ağır bir taş. Su içeyim derken düşürebilirler.

Ekmeği çöpe atmak yerine, kedi ve köpekler için etli yemek var ise tencere dibinde kalan artıklara biraz su ilave edip bayat ekmeğinizi bununla ıslatıp bir ağaç dibine koyun.

Yine ekmeği çöpe atmak yerine, Kedilerin soteye yatıp kuşları avlamasına engel olarak etrafı açık bir alana bayat ekmeği koyarsınız. Eğer ekmeği koyduğunuz yer sotede ise Kumru ve Güvercinler yerken saklandığı soteden fırlayan bir kedi kuşlara zor durumlar yaşatabilir.

Annesi tarafından kaybedilen bir yavru kedimiz var. Sokakta 2-3 gün açlıktan bağırdıktan sonra kimse almayınca eve aldık. Bayağı da alıştık.

Sabah Öğle Akşam Gecenin bir yarısı devamlı maması önünde Hayvan gibi oldu :D (Veteriner yaşına göre fazlası var dedi. Biraz mamasından kıstık :))

Hele şu soğuk günlerde bir tas içine biraz ılık su koyduğunuz zaman su ihtiyaçlarını daha çok giderebilirsiniz.

Sokak kedi ve köpeklerini aslında bizim gibi yeriniz yok ise hataya düşüp eve alıştırmamak gerekli. Doğal ortamına adapte olamazlar ve ileride sokağa bırakırsanız yaşamaları zorlaşır. (Güçlü olanın zayıf olanı alt etmesi + yemek bulamaması v.s.)

Mutfak tarafından camı eli ve kafası ile açmayı öğrendikten sonra mutfak kapısını açık unutmuş isek camı açıp garajın üstüne atlıyordu. İlk kar deneyimine alışamadı. Camı açıyorum kafasını bile dışarıya çıkarmıyor velet. Soğuk ya :D

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al