Sizce İmam Hatipler Kapatılsın Mı?

37 Mesajlar 5.314 Okunma
smmexpress

AsosyalAdam AsosyalAdam Makale-SEO-Tanıtım Yazısı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek SEO - Tanıtım - Backlink
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 658
  • Beğeniler 40 / 114
  • Ticaret 39, (%100)

bekirbulut adlı üyeden alıntı

O kadar fazla saçmalamışsın ki ilk iki cümlenden sonrasını okumaya cüret edemedim. Bu arada Türk olmam için orta asyada yaşamam gerekmez. Bu topraklar zaten Türk'lerin toprakları... Burası bir Türk vatanı, diğer Türk topraklarınıda ben zaten vatanımdan sayıyorum.

Bu arada senin kadar dindar biri değilim, ve gök tanrı inancına sahibim. Nasıl dinine saygı duyuyorsan, biraz da insanların dinlerine saygılı ol.

sıkılımca okumadım sıkıştığının kanıtıdır adın bekir hz. ebubekirin adından geliyor araptır müslümandır madem araplaşmayı vs sevmiyosun ismimi deiştirmekten başla o zaman dinin gök tanrıymış madem türklerin yüzdr 99 u müslüman oldu haberin vardır inşallah türk yurdu diyoaunya buraları türk yurdu yapanlar müslimandı ve bayada dindardı cihat inancıyla feth ettiler ve müaşümanlığı yaydılar haberin olsun :)

wmaraci
reklam

32095 32095 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 31.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 1809
  • Beğeniler 2 / 459
  • Ticaret 5, (%100)
AsosyalAdam uslubunla ben onu çıkardım tamam zekisindir iyisindir dinin bütündür başarıya imza atmışsındır güzel tebrik ederim ama bu tarz yanlışlar müslümana yakışıyor mu ? anlatırsın sinirlenmezsin resmen hepiniz yanacaksınız kafirler demediğiniz kalmış.Ülkeye gelecek olursak evet artık ekmek ve tüp kuyruğu yok zira millet açlıktan ölüyor zaten o yüzden olsa gerek farkındaysanız ben chp yada mhp, akp iyi demedim ben hiç bir partiyi kendi düşünceme yakın bulmuyorum devletin sorunu ortada alt yapıdan ekonomiye tarıma turizime her şeyi iyi olduğunu söyleyebilir misiniz benzini 5.5 tl den almayı seviyorsanız konuşmam daha ekonomi bir ülkenin can damarıdır alış gücüdür eğer küçük büyük olaylarda ekonomiyi stabil tutulamıyorsa bana değil merkez bankasına ülkeyi yönetenlere sorun zira 2000 li yılalrda 1.5 tl değerinde esiyordu dolar. bir ülkenin saygınlığı o ülkenin bacak bacak üstüne atan lideri ile değil başarıya imza atan lideri ile olur sizi hayırlı forumlar

AsosyalAdam AsosyalAdam Makale-SEO-Tanıtım Yazısı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek SEO - Tanıtım - Backlink
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 658
  • Beğeniler 40 / 114
  • Ticaret 39, (%100)

darkthepro adlı üyeden alıntı

AsosyalAdam uslubunla ben onu çıkardım tamam zekisindir iyisindir dinin bütündür başarıya imza atmışsındır güzel tebrik ederim ama bu tarz yanlışlar müslümana yakışıyor mu ? anlatırsın sinirlenmezsin resmen hepiniz yanacaksınız kafirler demediğiniz kalmış.Ülkeye gelecek olursak evet artık ekmek ve tüp kuyruğu yok zira millet açlıktan ölüyor zaten o yüzden olsa gerek farkındaysanız ben chp yada mhp, akp iyi demedim ben hiç bir partiyi kendi düşünceme yakın bulmuyorum devletin sorunu ortada alt yapıdan ekonomiye tarıma turizime her şeyi iyi olduğunu söyleyebilir misiniz benzini 5.5 tl den almayı seviyorsanız konuşmam daha ekonomi bir ülkenin can damarıdır alış gücüdür eğer küçük büyük olaylarda ekonomiyi stabil tutulamıyorsa bana değil merkez bankasına ülkeyi yönetenlere sorun zira 2000 li yılalrda 1.5 tl değerinde esiyordu dolar. bir ülkenin saygınlığı o ülkenin bacak bacak üstüne atan lideri ile değil başarıya imza atan lideri ile olur sizi hayırlı forumlar

bak kardrşim ülke gayet iyi her taraf hastene havaalanı vs açılıyor yapılıyor bunlar hiç bir dönemde bunkadar yapılmadı aç bak istatistiklere 2000 yılından önce yol km sine bide şimdi bak hastane okul sayılarına bak arana sayılarına bak her şey ortada tamam anladım seni üşke ınkadarda iyi deil demişsin ama dediğin kadarda kötü değil şimdiye kadarki en iyi dönemleri son zamanlar buda bir gerçek ne kadar itiraz etsende o imam hatipli liderler sayesinde yapılanlar ortada aç internette var onlardan önce ve sonrası.

bekirbulut bekirbulut AdSense, Blogger Kullanıcı
  • Üyelik 03.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek İçerik Editörü
  • Konum Yozgat
  • Ad Soyad B** B**
  • Mesajlar 2319
  • Beğeniler 384 / 1212
  • Ticaret 17, (%100)

AsosyalAdam adlı üyeden alıntı

sıkılımca okumadım sıkıştığının kanıtıdır adın bekir hz. ebubekirin adından geliyor araptır müslümandır madem araplaşmayı vs sevmiyosun ismimi deiştirmekten başla o zaman dinin gök tanrıymış madem türklerin yüzdr 99 u müslüman oldu haberin vardır inşallah türk yurdu diyoaunya buraları türk yurdu yapanlar müslimandı ve bayada dindardı cihat inancıyla feth ettiler ve müaşümanlığı yaydılar haberin olsun :)

Neden din üzerinden yürüyorsun anlamıyorum, daha doğrusu anlam veremiyorum. Kardeşim Türkiye Cumhuriyeti'nin esas bir dini yoktur! İsterse %90 müslüman olsun ülke veya hristiyan, esas bir din olarak kabul edilemez. Senin yazdıklarından/savunduklarından anladığım kadarı: Tam bir Akcısın, Tanrı yardımcın olsun. Bir Akcıyla da zaten siyasi tartışmaya girmem, çünkü yol, hastane yaptılar. Tek dedikleri bu! Bu yollar, hastaneler devletin zaten varana borcudur ve yapacaktır. Bunları ülkeye duyurması bile hatadır... Bunlarda böyle bilinsin. Ha şunu da diyebilirsin: Peki neden diğer hükümetler yapmadı da bu adam yapıyor? Çünkü o zaman ki devirle bu devir aynı değil, biraz olsa da anlamışsındır diye umuyorum.

wmaraci
wmaraci

Aleejhoan Aleejhoan Yol açık, yola çık! Kullanıcı
  • Üyelik 02.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Proje Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1533
  • Beğeniler 230 / 380
  • Ticaret 135, (%100)
Bu gidişle ülkeyi kapatıp gitmek gerekecek. Kimsenin kimseye saygısı sevgisi kalmamış. Sayısını daha fazla abartmadan, hatta mümkünse eksilterek belirli bir sayıda İmam Hatip okulları kalabilir.

http://www.alicankosedag.com.tr

Xrayproof Xrayproof Teknolojik Amele Kullanıcı
  • Üyelik 23.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Biyomedikal Teknikeri
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad S** M**
  • Mesajlar 134
  • Beğeniler 5 / 22
  • Ticaret 28, (%100)
İmam hatiplerin kapatılması gibi bir şey söz konusu olamaz ancak memlekette gereğinden fazla imam hatip okulu olduğunu göz ardı edemeyiz. Muasır medeniyetler seviyesine de imam hatip lisesinden mezun olan arkadaşlarımızla ulaşamayız kusura bakmasınlar. Hakaret etmek için söylemiyorum ama durum böyle.
contentwriter Aleejhoan

kişi bu mesajı beğendi.

CrimsonKinq CrimsonKinq SEO Danışmanı Kullanıcı
  • Üyelik 05.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 413
  • Beğeniler 92 / 67
  • Ticaret 46, (%100)

AsosyalAdam adlı üyeden alıntı

madem arap deilsin adın niye bekir ? arap ismi saçmalamışsın söylediklerin isminle bile çelişiyor :) Arap deilsin ama müslüman olduğunu düşünüyorum bu ülkenin cumhurbaşkanı bile imam hatipli bu bile sana yeter ha bu arada madem o kadar türksün git orta asyada yaşa dinini göktanrıdini ismimi tonyukuk felan yap oda yetmesse göçebe yaşa :) İmam Hatipliyim iyikide imam hatipliyim dinimide öğrendim dediğiniz pozitif bilimleride imam hatipler sadece dini ders vermiyor dini dersi normal derslere ek olarak veriyor iyiki imam hatipliyim eninde sonunda ölecegiz ve ölünce öbür dünyada arapça konuşacağız zaten sen ordada dersin ben türkçe konuşacağım.İyiki imam hatipliyim sen ve senin gibilere inat bu arada imam hatipliler sadece din dersi yoğun olsaydı buğün giridğim dersane sınavında ilk 20 de yer alamzdım ve seneye gazide okurken aklıma siz gelince çook güleceğim :) :) Öleceğiz ve öldüğümüzde hesaba çekileceğiz orada bu dediklerinizi diyebileceğinizi hiç sanmıyorum kızgın saclarda kılmadığımız namazlar kıldırılınca dünyansıcağının 40 katı sıcaklarda bedenimizin yanıp yanıp tekrar düzelip tekrar yandığında.İçine kendimide dahil ettim çünkü Peygamberimiz kızna bile baban peygamber diye ibaderlerinde eksiklik yapma demiştir kendimi cennetlik görmüyorum ama olmaya çalışıyorum.

Zalimler İçin Yaşasın Cehennem.

Bizim işimiz öbür dünya ile değil, bu dünya ile. Öbür dünyadaki mesele(varsa tabii) kişinin kendi sorunudur. Günü gir elbet hepsi kapatılacak, insanları yozlaştıran, hacıya hocaya yönelten böyle boş gereksiz kurumlar, dersler kapatılıp, akla mantığa uyan bilim dersleri ile donatacağız. Bana din ile huzura erişmiş bir ülke gösterirmisin ? Hangisi bağımsız ? Din halkın afyonudur demiş Karl Marks, sonuna kadar da haklı. Din sayesinded rahat rahat uyutuluyorsunuz, az dinin baskısından kurtulup, biraz gerçekleri görmeye çalışın be abilerim, ablalarım, kardeşlerim, ha bu benim fikrim saygı duyan, eleştiren olur sonuna kadar saygı duyarım, herkesin bir doğrusu yanlışı vardır. Beni eleştirirken bunuda unutmadan, saygılı bir şekilde elestirirseniz sevinirim.

wmaraci
Konuyu toplam 6 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 6 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al