wmaraci reklam

17.00 TL'den Başlayan Fiyatlar ile SSD Disk - DDOS Koruması -Türkiye Lokasyon -Linux Sanal Sunucular

13 Mesajlar 9.643 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Eselax Eselax WM Aracı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek İnternet Hizmetleri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 21
  • Beğeniler 1 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba,

Tek bir müşterimiz bulunmuyor ve destek taleplerine sırası ile yanıt veriliyor. Bu gün yaşanan problemi farkındaysanız çözüme kavuşturduk ve hiç bir zaman hiç bir müşterimize ne haliniz varsa görün gibi bir yaklaşımda bulunmadık. Burada 2 saatten fazla demişsiniz bunlar olabilecek durumlar maalesef Dünyanın her yerinde her sağlayıcıda sorun olabiliyor yangınlar çıkabiliyor sunucular yanabiliyor enerji sorunları olabiliyor vs. Bunlar içinde en hızlı aksiyonu almaya çalışıyoruz. Hiç bir talebi yanıtsız bırakmıyoruz. Ek olarak sunucu yönetimleri tamamen müşterilerin kontrollerindedir. Erişim problemi yaşandığı durunlarda da bizler elimizden geldiğince hızlı aksiyon almaya çalılıyoruz.

wmaraci
reklam

AzveNet AzveNet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.06.2019
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Serbest
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** E**
  • Mesajlar 367
  • Beğeniler 69 / 147
  • Ticaret 0, (%0)
tartışmaya girmek istemiyorum ama farkındaysanız zaten bu sıkıntı ksizde yalnızca gece var demişim. yani gece 1 te olan bir sıkıntı ve çözüme kavuştuğu zaman sabah 9.
ve evet mesai saatleri içerisinde gerçekten benim gördüğüm en hızlı destek sizde orası ayrı. ve yine gece durumunu ve bu tür bazı sıkıntıları normal karşılaşayabilirim demişim. ama bu tavırla atar yapmaya gerek yok. eksiklerimizi kabul etmeliyiz. sizlerden daha farklı bi cevap beklerdim.

bakın an itibariyle sizin sitenizde dahil bizim sunucularda kapalı.

şu var sunucu elbette bizim sorumluluğumuzda. ve inanıyorum ki buna rağmen bi sorun olsa (benim bir kaç sorunum olmuştu) çözüme kavuşturdunuz. bununla ilgilide bir sıkıntı yok zaten. bu konuda müşteriler sanırım benim gibi memnundur sizden. yalnızca tek sorun gece kimsenin bakmaması. bunu maalesef destek taleplerini sırayla inceliyoruz olarak açıklayamazsınız. yani buna inanılmaz. gerçekler her zaman daha samimidir.

İmkansız olduğunu düşünürsen hiç birşey başaramazsın.

Eselax Eselax WM Aracı Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.02.2019
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek İnternet Hizmetleri
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 21
  • Beğeniler 1 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
Gece yarısından sonra taleplerinize yanıt yine bizim tarafımızdan verilmiş yani dediğiniz gibi bir durum yok. Her işlem sırası ile yapılıyor ve sırası gelene kadar beklemek durumunda maalesef, network ya da fsrklı erişim problemi durumları yaşandığında saat ne olursa olsun müdahale ediliyor.

Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al