wmaraci reklam

Başarılı Satış Ortakları’ nın 5 Ortak Yönü

5 Mesajlar 887 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

hurcan23 hurcan23 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Makine Mühendisliği
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** Y**
  • Mesajlar 9
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Kaliteli satış ortakları herkese faydalı olan kişilerdir. Başta kendisine olmak üzere herkese kazandırırlar. Özgün ve doğru içerikler hazırlayıp ziyaretçilerin kafalarındaki soru işaretlerini gidererek, satış ortağı oldukları ürünlerin geri iade olmayacak şekilde satılmasını sağlarlar. İsterseniz bunu başaran satış ortaklarının ortak yanlarına beraber bakalım.

1- Öncelikli olarak affiliate marketing işini bir meslek olarak kabul edip bunun gereklerini yerine getirmek için çaba gösterirler. Hazırladıkları sitelere reklamları yapıştırıp bir kenara çekilmezler. Bu işe zaman, para ve emek harcamaları gerektiğini bilirler. Ve en önemlisi de asla vazgeçmezler.

2- Satış ortağı olacakları ürünleri iyi araştırırlar. Hedefe iyi odaklanırlar ve potansiyel pazarları keşfederler.

Kaynak ve yazının devamı için...
http://www.parakazanmak-istiyorum.com/basarili-satis-ortaklari-nin-5-ortak-yonu/

www.parakazanmak-istiyorum.com
wmaraci
reklam

yms yms WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 277
  • Beğeniler 39 / 62
  • Ticaret 0, (%0)
Web sitenize girmeden okuyamayacağız yani devamını :)

@Bean Love getLove()

• Üyelik 09.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** Y**
  • Mesajlar 9
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

yms adlı üyeden alıntı

Web sitenize girmeden okuyamayacağız yani devamını :)

Maalesef :(
Bunun için kusura bakmayın; makale yazmak inanın zahmetli bir iş. Aynısını alıp buraya yapıştırmak da hoş olmaz. Onun için böyle bir yönteme başvuruluyor genelde. Ayrıca konuyla ilgilendiğiniz için teşekkür ederim.

yms yms WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirici
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 277
  • Beğeniler 39 / 62
  • Ticaret 0, (%0)
Anlıyorum sizi. Elbette zor iştir. Ancak her şey hit ve/veya reklam gelirinden ibâret değildir.

Bırakın ziyâretçiniz arama motorlarından gelsin. Ücretsiz reklam ediyorsunuz sitenizi, bâri tamamını yayınlayın :)

@Bean Love getLove()
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 09.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** Y**
  • Mesajlar 9
  • Beğeniler 0 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

yms adlı üyeden alıntı

Anlıyorum sizi. Elbette zor iştir. Ancak her şey hit ve/veya reklam gelirinden ibâret değildir.

Bırakın ziyâretçiniz arama motorlarından gelsin. Ücretsiz reklam ediyorsunuz sitenizi, bâri tamamını yayınlayın :)

Tamamını yayınlarsam kopya içerik olabilir endişesiyle yapmıyorum. Yoksa zaten böyle bir sitede imzamda bile sitemin görünmesi benim için fazlasıyla yeterlidir. İlla insanların siteme zorla gelmelerini sağlamak değil amacım inanın.
Ayrıca "insanların arama motorlarından gelmeleri gerektiği" düşüncenize de kesinlikle katılıyorum.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al