freelance iş ilanları

incir.com adı altında satış ortaklıkları dikkat

11 Mesajlar 5.381 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

ermaneray ermaneray proje danışmanlığı Kullanıcı
  • Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek satınalma/proje danışmanlık
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 2627
  • Beğeniler 77 / 644
  • Ticaret 12, (%100)
arkadaşlar forumda
artık haddinden fazla karşılaşmaya başladığım için konu açıp bilgilendirmek istiyorum inanmayın kanmayın iyice araştırın

foruma sadece spam olarak incir referans olun çok paralar kazanın ekibimize katılın gelin diye sizi zorlayanlara ikna etmeye çalışanlara inanmayın öyle bir dünya yok!

photoshop ile oynanarak yalan yanlış rakamlar gösterip üye çekilmeye çalışılıyor googlede ilk 500 de olmayan dahası 1 2 aylık site olup indexi 10 15 lerde olan günde 5 kişinin maksimum giriş yaptığı bir incir.com üyesi sitenin 10.000 20.000 tl ciro yapması hayalden öte değildir dahası bakıyorum konu açanlara kendi yönetim panelinden sitesinin seo ayarlarını bile yapmamış ama sözde binlerce tl ciro yaptım diyor dikkatli olun derim başka birşey demiyorum

detaylı bilgi almak isteyen gider incir.com toplantılarına katılır öğrenir
tanıtım videolarını okur sorar soruşturur
sacon

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

kadir001 kadir001 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek online sales maneger
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad G** Y**
  • Mesajlar 341
  • Beğeniler 298 / 66
  • Ticaret 16, (%100)
ben izledim orada asıl amaç siteden satış yapmak değil benim kanaatimce.
örneğin sizi networke dahil ettiler siz kendi, aile, arkadaş, çevrenize oradan alışveriş yaptırıyorsunuz niye çünkü sizin site. aslında gerçekten başarılı olabilecek bir alt yapı fakat sunumları ve yaklaşımları bence diğer networklardan farksız Bence

İŞ YAPMAZ

sacon

kişi bu mesajı beğendi.

dolphin2121 dolphin2121 Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 27.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad S** K**
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Haklısınız bilgi edinmeden sadece referans toplayan kişilerin lafıyla sisteme kesinlikle girmeyin detaylı bilgi ve belge isteyin...

• Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 2627
  • Beğeniler 77 / 644
  • Ticaret 12, (%100)

kadir001 adlı üyeden alıntı

ben izledim orada asıl amaç siteden satış yapmak değil benim kanaatimce.
örneğin sizi networke dahil ettiler siz kendi, aile, arkadaş, çevrenize oradan alışveriş yaptırıyorsunuz niye çünkü sizin site. aslında gerçekten başarılı olabilecek bir alt yapı fakat sunumları ve yaklaşımları bence diğer networklardan farksız Bencede

İŞ YAPMAZ

Ya vallahi hocam her koyun kendi bacağından asılır der atalarımız sonrasında işleyen demir ışıldar

Üye kendi sitesini sosyal medyada iyi tanitirsa anahtar kelimeleri ile seo backlink işini doğru yaparsa para kazanması kolay olur ama 2 3 ayda olacak iş hiç değil :-)

wmaraci
wmaraci

doktor doktor Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 02.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 12 / 13
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar, bu tarz yapılanmalar ile daha önceleri ilgilendiğim için oldukça geniş araştırma yaptım. Kadir001 arkadaşın söylediği gibi siz sadece onların networkune kendi çevrenizi katmış oluyorsunuz.

Hala varmı biliyorum , bir zamanlar bir süpürge markası bu şekilde pazarlama yapardı. Süpürgenin fiyatı 5-6 bin dolar ve sen satış üzerinden prim alıyorsun şu kadar satarsan şu kadar prim alırsın diye göz boyayıp sisteme giriyorsun. Sonuçta çevrende bu aleti alabilecek kaç tane zengin ahbabın varsa satıyorsun ama sonrası tabiki tıkanıyor.

Burada en büyük dezavantajlardan birisi, Siz siteye dışardan herhangi bir ürün ekleyemiyorsunuz ve kendi ürünlerini size satış için verdikleri fiyat zaten piyasa fiyatının üstünde sen birde bunun üzerine kar koyunca satış yapmak neredeyse imkansız. Millet 1 kuruş ucuz nerede varsa onu arıyor.

Sonuçta siz ancak eşinize dostunuza satış yaparak ne kadar kazanabilirsiniz buna bakmak lazım. Bence bu sistem sadece en yukardaki firmaya kar getirecek bir sistem.

• Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 2627
  • Beğeniler 77 / 644
  • Ticaret 12, (%100)
Incir olarak üye çekmeye çalışanlara tekrar inanmayın diyorum. Az önce yine şahit oldum vazgeçmeden banlansalarda başka nicklerle giriyorlar bunlar kötü niyetliler uzak durun güvenmeyin paranızı çöpe atmayın

Jeito Jeito WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

ermaneray adlı üyeden alıntı

Incir olarak üye çekmeye çalışanlara tekrar inanmayın diyorum. Az önce yine şahit oldum vazgeçmeden banlansalarda başka nicklerle giriyorlar bunlar kötü niyetliler uzak durun güvenmeyin paranızı çöpe atmayın

Hocam imzanda incir üyesi yazıyo. Sistemden uzak dur diyosun. Pm at numaranı ver sistemi artısı eksisiyle anlatayım. Kötülemeden önce bir düşünün. Sanki işin mantığını tam kavramış yada herşeyi özümsemiş gibi burda atıp tutmayın. Eksileri yok mu var ama tek söylediğiniz bu. Hiç mi artısı yok bu işin? o da var ama söylenmez nedense.

Neyse incir referans, bilgi rapor vs isteyen benimle görüşsün detaylı anlatayım.

• Üyelik 18.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 2627
  • Beğeniler 77 / 644
  • Ticaret 12, (%100)

Jeito adlı üyeden alıntı

Hocam imzanda incir üyesi yazıyo. Sistemden uzak dur diyosun. Pm at numaranı ver sistemi artısı eksisiyle anlatayım. Kötülemeden önce bir düşünün. Sanki işin mantığını tam kavramış yada herşeyi özümsemiş gibi burda atıp tutmayın. Eksileri yok mu var ama tek söylediğiniz bu. Hiç mi artısı yok bu işin? o da var ama söylenmez nedense.

Neyse incir referans, bilgi rapor vs isteyen benimle görüşsün detaylı anlatayım.

Hocam sen daha konuyu anlamamışsın birde bana mi anlatacaksın ?
Incir kötümü yazmışım bir daha oku
Artı inciri emin ol senden cok daha iyi biliyorum :
;)

Ek Olarak: dikkatli olun aldanmayın....

disparity disparity Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Developer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** P**
  • Mesajlar 152
  • Beğeniler 43 / 11
  • Ticaret 4, (%100)
Hocam biraz daha dikkatli oluruz teşekkürler:

Fatma Fatma WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 46 / K
  • Meslek Anne
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad F** B**
  • Mesajlar 1499
  • Beğeniler 413 / 412
  • Ticaret 12, (%100)
incir değlde başka bir firmadan arkadaşım çalışıyor geliri ilgilenmediği halde ayda 1000 tl yi buluyormuş

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al