wmaraci reklam

E-Kitap Scripti Çok Detaylı Full Responsive

77 Mesajlar 24.356 Okunma
wmaraci reklam

Okanisik Okanisik Vip Tema Web Tasarım A.Ş. Kullanıcı
  • Üyelik 29.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Vip Tema Web Tasarım A.Ş.
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad Ö** I**
  • Mesajlar 1380
  • Beğeniler 699 / 702
  • Ticaret 21, (%100)

ÖZELLİKLER

1. Üyelik: 3 çeşit üye tipi; Üye, Premium Üye, Yönetici
2. 4 çeşit Premium üyelik tipi; yorumcu, bronz, gümüş, altın.
3. Yorumcu: Yapılan yorum minimum 150 karakter ise, bir yönetici onayının ardından üye Yorumcu unvanı kazanır. 1 gün boyunca bekleme yapmadan indirme yapabilir. Yapılan her yorum onaydan geçtiği gibi istenirse silinebilir.
4. Bronz: Bu üyelik tipi panelden tanımlanır, 1 ay boyunca üye bekleme yapmadan indirme yapabilir.
5. Gümüş: Bu üyelik tipi panelden tanımlanır, 6 ay boyunca üye bekleme yapmadan indirme yapabilir.
6. Altın: Bu üyelik tipi panelden tanımlanır, 1 yıl boyunca üye bekleme yapmadan indirme yapabilir, yayınlanmayı bekleyen kitapları henüz yayınlanmadan da indirebilirler.
7. Premium üyelik bitişleri otomatik sonlanır. Hangi üyenin ne kadar günü kalmış yönetim panelinden görebildiğiniz gibi, üye de kalan gününü profilinden takip edebilir. Bir üyeye Premium üyelik tahsis edildiğinde bildirim de gönderilir.
8. Yönetici tüm üyelere toplu özel mesaj atabilir.
9. İstenen her üyeye yönetici yetkisi verilebilir.
10. Üyeler birbirleriyle mesajlaşabilir. Birbirilerini engelleyip mesaj almayı durdurabilirler. Özel mesajlarda, toplu mesajlarda, biri engellediğinde, biri engeli kaldırdığında bildirim alınır.
11. Üye adları profillerinde sansürlü olarak gösterilir.
12. Üye girişi yapmış kullanıcılar istediği kadar kitapları favorilere ekleyebilir kaldırabilir.
13. Üyeler profillerini düzenleyebilirler.
14. Kullanıcılar daha önce kaydedilmiş olan kullanıcı adı ve e-mail adresini alamazlar.
15. İletişim: Üyeler iletişim sayfasından size ulaşabilir, bu mesajlar yönetim panelinde okundu-okunmadı şeklinde belirtilirken kişiye yanıt yazabilirsiniz. Yanıtlar üyeye özel mesaj olarak gönderilir.
16. Her kullanıcı için belirlenen indirme sayısı limiti kadar bekleme yapmadan indirme yapılabilir.
17. Kitap İndirme: Yönetim panelinde her ip adresi için, kaç defa süre görmeden kitap indirme hakkı olacağının ayarı ve hak tükendikten sonra butona eklenecek bekleme süresinin ayarı mevcuttur. Sitenizden ilk defa kitap indirecek olan kişi bu haklarını tükettiğinde sizin belirlediğiniz süreyi görür, bu süre bitiminden sonra da kitap indirmek istenirse süre iki katına çıkar. Bu aşamadan sonra her defasında, her indirmede bu süre daima ikiye katlanarak uzar. İndirme işlemi zorlaşır.
18. Kitap Ekleme: Bir e-kitabın, kapak resmi, dosya türü, dosya boyutu, indirme linki, özeti, kategori bilgisi, editörün önerilerine dahil edilip edilmeyeceği, ana sayfaya düşüp düşmeyeceği, kapak resmi bulunamadıysa “Görsel Hazırlanıyor” resmi ekleyebilir, hemen yayınlayabilir veya otomatik yayınlanmaya alabilirsiniz. Otomatik yayınlama ayarları site ayarlarından yapılandırılır.
19. Tüm kategorilerde ne kadar kitap olduğu gösterilir.
20. Toplam indirme sayısı gösterilir.
21. Yönetici yorumu direk onaylanır. Farklı renkte ve ikon ile yönetici olduğu vurgulanmıştır.
22. Yönetim panelinde ip ye göre üye yasaklanır. Üye her giriş yaptığında sistemdeki son giriş yaptığı ip güncellenir.
23. Son zamanlarda popüler olan "Ana Ekrana Ekle" özelliği ile webview ugulama gibi kısayol eklenmesine müsade etme özelliği.
24. Yayınlanacak bir sonraki kitap adı ve ne zaman yayınlanacağı dinamik olarak ana sayfa da gösterilir.
25. Kitap eklerken resim, başlık, indirme linki manuel eklenirken; anahtar kelimeler, açıklama, otomatik oluşturulur.
26. Kitaplar cron ile otomatik yayınlanır. Her saat cron çalışır. Cronun çalıştırılma süresini değistireceğiniz gibi, yayınlanacak kitap adedini de belirleyebilirsiniz. Örneğin her saat 1 kitap yayınla gibi.
27. Yönetim paneli sidebarı kapatılıp açıldığında son hareket session da tutulduğundan kendini hatırlar. Geniş bir kullanım alanı sağlar.
28. Editörün Önerileri: Yönetici tarafından beğenilen tavsiye niteliğindeki kitaplar burada sergilenirler.
29. Her üye için özel bir profil sayfası oluşturulur. Bu sayfalar site haritasına otomatik eklenirler.
30. Yayınlanan e-kitaplar, kategoriler ve sabit sayfalar da site haritasına otomatik eklenirler.
31. Yüklenen kitap ve üye profili fotoğrafları, yıl/ay şeklinde klasörlenir. Bu şekilde her ay sonu biten ayın klasörünü optimize edebilirsiniz.
32. Sitede ön bellek özelliği mevcuttur. Sitede gerçekleştirilen özel durumlara göre önbellek otomatik silinir. (Yeni yorum yapmak, üye kaydı gibi)
33. Yönetim panelinde bulunan tüm veriler ayrı ayrı, csv, pdf, exel olarak çıktı alınabilir, yazdırılabilir ve tek tıkla tüm kopyalanabilir.
34. Yorum Şampiyonları: Bu sayfa her ayın sonunda, o ay en çok yorum yapan üyeyi ödüllendirebilmeniz için tasarlanmıştır.
35. Eklenen yeni kitap istenirse ana sayfaya düşmez direk kategorisine gönderilir.
36. Yönetim panelinde kullanıcıların, haftalık giriş çıkış saatleri ve ip adresleri saklanır.
37. Üyelerin birbiriyle olan mesajlaşmaları yönetim panelinden görülebilir.
38. Okuyucuya rast gele kitap getirme.
39. Kitap kapağına tıkla direk Pinterest’e gönder.
40. Kitaplara yapılan yorum kısımlarında "@kullanici" yazılarak kişi etiketlenir. Bahsedilen kişiye bildirim gider.
41. İndirmeleri ziyaretçilere açıp kapatabilme. (Yeni Kitap yayınladığınızda bildirim otomatik gönderilir.)
42. Resmi ve dini bayramlara özel logonuz günü geldiğinde kendiliğinden değişsin. Dilediğiniz kadar özel gün logosu ekleyebilirsiniz.
43. Üye girişinde "Beni Hatırla" seçeneği mevcuttur.
44. Kitap kapaklarına watermark filigran ekleyebilme özelliği.
45. Çoklu Dil Desteği: Dilediğiniz kadar yeni dil desteği ekleyin. Kodlarla uğraşmayın, dil dosyanızı yönetim panelinden aktif edin ve düzenleyin. Hangi ülkeden ziyaret ediliyorsanız otomatik ülke dili algılansın kendiliğinden aktif olsun.(Azerice dili tamamlandı, Almanca, İngilizce, Rusça uzman tercümanlar tarafından hazırlanıyor. Kesinlikle google translate çevirisi değildir.)
46. E-Kitaplar En: En Son İndirilenler sayfası, En Çok İndirilenler sayfası, En Son Eklenenler sayfası.
GÜNCELLEME 24.02.2019
Shopier üzerinden yapılan üyelik satın almaları otomatik üye hesabına tanımlanır.
Yönetim panelinizden satın alınan premium paketleri takip edebilme, shopier ile paralel kesintili ve kesintisiz tutar ile birlikte kazanç detayları.
Üyelerin sorunlu olduğunu düşündüğü kitapları report edebilme özelliği. Sorunlu kitaplara yönetim panelinden detaylı müdehale.

GÜNCELLEME 06.03.2019
Google analitic anlık online kişi sayısını, kim hangi sayfada ve lokasyon bilgisini yönetim paneline taşıdık.
Yönetim panelinden mysql yedeği alabilirsiniz. Otomatik yedek aldırma özelliği de eklenmek üzere.

TEKNİK ÖZELLİKLER

1. Ara yüzde Bootstrap v4 kullanıldı.
2. Yönetim panelinde Adminlti kullanıldı.
3. Tüm tablolarda Datatable kullanıldı. Server side kodlama ile binlerce veriyi anında listeleyin, arayın, filtreleyin ve sayfalayın.
4. Premium satın alma işlemleri Shopier üzerinden yapılır.
5. Premium paket satın alındığında otomatik yöneticiye sms gönderilir. Dilediğiniz SMS API’ı eklenir.
6. One Signal ile abonelere her yeni bir kitap yayınlandığında bildirim atılır.
7. Tüm ekleme, güncelleme, silme ve onaylama işlemleri ajax ile güçlendirilmiştir.

GEREKSİNİMLER

1. Ioncube Loader.
2. Php 5.6+
3. Shopier Bildirim API
4. One Signal API
5. İsteğe göre SMS API
6. Linux Hosting veya Sunucu
7. Mysql Data Base

KENDİ KAYNAKLARIMIZDAN E-KİTAP API

• Tüm bilgileri girilmiş (Yazar/Kitap Adı, Kapak Resmi, Özeti, Dosya Boyutu, Dosya Türü, Kategorisi) 20.000+ E-kitap ile kaynak bulma derdine son. Üstelik satın alacağınız bu yazılıma entegre bir bot ile. Tüm e-kitapları anında sitenize ekleyin, düzenleyin ve yayınlayın…

• API Çekme isteği ücretlidir.(100 TL = 300 Kitap || 200 TL = 700 Kitap || 300 TL = 1100 Kitap)

• Api havuzumuzdan kitapları tek tek göre göre seçebilir, istemediğinizi eleyebilirsiniz. Daha önce sitenize çektiğiniz bir kitabı tekrar sitenize çekmeye çalıştığınızda uyarı alırsınız.

• Yatırılan her ücretin karşılığı hesabınıza kredi olarak tanımlanır, her kredi bir e-kitaba eşdeğerdir.

• Son adımda json formatta dosyanız oluşur. Size verilen linki kendi panelinizde ilgili yere ekleyip getir butonuna bastığınızda seçim dahilinde olan tüm kitaplar sitenize eklenir.

Not: Scriptte bulunan bir çok özelliği ve değişikliği video eski olduğundan videoda göremeyeceksiniz.

SATIN AL

Video Demo

Tek Domaine Tek Lisans, Ömür Boyu
Fiyat 600 tl

steel serdar01 ahmet5542

kişi bu mesajı beğendi.

Vip Tema Web Tasarım A.Ş.
SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

Shakedown Shakedown Forza BEŞİKTAŞ Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2011
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Çevre Mühendisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad G** G**
  • Mesajlar 1708
  • Beğeniler 225 / 548
  • Ticaret 60, (%100)
Demo alabilir miyim?

"Tabiatın isteklerini anlamazlıktan gelen, cezasını görür." [Balzac]

Com Com Domain Kullanıcı
  • Üyelik 14.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Web
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad T** B**
  • Mesajlar 272
  • Beğeniler 75 / 77
  • Ticaret 7, (%100)
Demo alabilirmiyim
iso55

kişi bu mesajı beğendi.

koraybrs koraybrs WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek muhasebe
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad K** K**
  • Mesajlar 324
  • Beğeniler 36 / 59
  • Ticaret 6, (%100)
@[Okan_IŞIK](userid:1004) demo alabilirmiyim.. birde kitap indirme olarak degilde baska bir projemde kullanmak istiyorum . mümkünmüdür

wmaraci

• Üyelik 29.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad Ö** I**
  • Mesajlar 1380
  • Beğeniler 699 / 702
  • Ticaret 21, (%100)
Geri dönüşler sağlanmıştır.
koraybrs başka bir şey de kullanabilirsiniz biraz modifiye ile. Ancak ben bu konuda destek vermiyorum. Scripti e-kitap olarak geliştirmeye devam ediyorum.

Muharrem34 Muharrem34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Serbest Meslek
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 159
  • Beğeniler 10 / 30
  • Ticaret 0, (%0)
demo alabilirmiyim hocam

Tok olan cümle cihanı tok sanır. Aç olan da alemde ekmek yok sanır.

• Üyelik 29.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad Ö** I**
  • Mesajlar 1380
  • Beğeniler 699 / 702
  • Ticaret 21, (%100)
Pm. Gönderildi.

Ucube Ucube HAKKSIZSIN! Kullanıcı
  • Üyelik 28.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 1060
  • Beğeniler 366 / 365
  • Ticaret 19, (%100)
Iste aradigim script :)
Hocam demo vardi da baktim bulamadim bir daha atar misiniz?
Okanisik

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 29.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad Ö** I**
  • Mesajlar 1380
  • Beğeniler 699 / 702
  • Ticaret 21, (%100)
@Ucube tekrar gönderdim size.
Ucube

kişi bu mesajı beğendi.

PhrA PhrA Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 30.09.2018
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** Ç**
  • Mesajlar 322
  • Beğeniler 49 / 125
  • Ticaret 14, (%100)
Demo rica edeyim.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al