wmaraci reklam

[PHP] Personel Yönetim Sistemi + Puantaj Mödülü

12 Mesajlar 5.358 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

samsunsoftware samsunsoftware Web Tasarım & Yazılım Kullanıcı
  • Üyelik 15.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yazılım & Proje Müdürü
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad O** M**
  • Mesajlar 109
  • Beğeniler 7 / 12
  • Ticaret 0, (%0)
Değerli wmaraci üyeleri,

Yeni bir yönetim yazılımı ile karşınızdayız. Yazılımımız tamamen web tabanlı çalışmaktadır. Yazılımımızın bir üst versiyonunu hazırladığımızdan ötürü mevcut yazılımı açık kaynak kodlu olarak satışa sunuyoruz almak isteyen ziyaretçilerimiz projeyi geliştirerek satış yapabilirler. Bu projeyi biz farklı bir düşünce ile geliştiriyoruz sadece personel geçiş sistemi olarak değil büyük düzeyde ki kurumsal firmaların ihtiyaçlarını giderebilecek yeni bir yönetim yazılımı yazıyoruz içerisinde stok depo kontrolu, personel takibi, maliyet yönetimi gibi onlarca mödülün olduğu profesyonel bir crm yazılımı yapıyoruz. Bu sebebiyetten ötürü hariçi olarak yaptığımız bu yazılımımızı AÇIK KAYNAK KODLU olmak üzere mobil uygulaması ile beraberinde 99 ₺ 'e satıyoruz. PHP bilgisi olan kişiler projeyi satın alarak ve geliştirerek daha kaliteli ve profesyonel bir sisteme dönüştürerek satışa sunabilirler.

wmaraci.com'a özel 500 ₺ yerine sadece 30 ₺

• Web tabanlı uygulama

• Android okuyucu uygulaması

• QR kod desteği

• Personel oluşturma ve yönetimi

• Personel yönetim mödülleri

• Puantaj mödülü

Güvenlik sebebi ile demo yükleyemiyoruz. Lakin aşağıda yer alan görüntüler ile bilgi alabilirsiniz yarın gün içerisinde tanıtım videomuzu yayınlamış olacağız yazılımımızı dilerseniz web sitemiz üzerinden 12 aya varan taksitler ile kredi kartınızdan direk satın alabilirsiniz.

SATIN AL & İLETİŞİM

MOBİL OKUYUCU GÖRÜNTÜSÜ - ANASAYFA - PERSONEL SAYFASI - PERSONEL PROFİL SAYFASI - PUANTAJ SAYFASI
Webdanismanlikc Sibervm

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

• Üyelik 15.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad O** M**
  • Mesajlar 109
  • Beğeniler 7 / 12
  • Ticaret 0, (%0)
ürün fiyatını kısa bir süreliğine 99 ₺ indirdik...

• Üyelik 15.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad O** M**
  • Mesajlar 109
  • Beğeniler 7 / 12
  • Ticaret 0, (%0)
bu hafta sonuna kadar fiyat 30 ₺'dir.

cagri06 cagri06 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Webtasarımcı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ç** A**
  • Mesajlar 74
  • Beğeniler 0 / 18
  • Ticaret 0, (%0)
pm alabilirmiyim?

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 15.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad O** M**
  • Mesajlar 109
  • Beğeniler 7 / 12
  • Ticaret 0, (%0)
cagri06 demo yükleyemiyoruz güvenlik sebebi ile

• Üyelik 12.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Webtasarımcı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ç** A**
  • Mesajlar 74
  • Beğeniler 0 / 18
  • Ticaret 0, (%0)
@;samsunsoftware ; görmeden hayali birşey e mı ödeme yapıcaz? Demo yu kendi sunucunuza yukleyin. Demo hazırlamak bu kadar zor mu ?

• Üyelik 15.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad O** M**
  • Mesajlar 109
  • Beğeniler 7 / 12
  • Ticaret 0, (%0)
piyasada 15 bin liraya satılan yazılım mevcut onlardan alabilirsiniz. mobil uygulamasıyla birlikte açık kaynak kodlu olarak veriyorum birde demosuylamı uğraşalım hadi demoyu kurduk diyelim personel giriş çikişini mobil uygulamasını vermeden kart olmadan nasiil okuduk giriş cikiş yaptiricaksınız ?

*** üzerindende satişimiz mevcut hayali bir satiş değil almak için kimseyi zorlamıyoruz merak etmeyin. https://www.***.net/script-satisi/2013871-personel-yonetim-sistemi-puantaj-modulu.html

• Üyelik 12.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Webtasarımcı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ç** A**
  • Mesajlar 74
  • Beğeniler 0 / 18
  • Ticaret 0, (%0)

samsunsoftware adlı üyeden alıntı

piyasada 15 bin liraya satılan yazılım mevcut onlardan alabilirsiniz. mobil uygulamasıyla birlikte açık kaynak kodlu olarak veriyorum birde demosuylamı uğraşalım hadi demoyu kurduk diyelim personel giriş çikişini mobil uygulamasını vermeden kart olmadan nasiil okuduk giriş cikiş yaptiricaksınız ?

*** üzerindende satişimiz mevcut hayali bir satiş değil almak için kimseyi zorlamıyoruz merak etmeyin. https://www.***.net/script-satisi/2013871-personel-yonetim-sistemi-puantaj-modulu.html

Değerli samsunsoftware; biz burada sizin konunuzu kötülemek baltalamak vb gibi bir şey yapmıyoruz. Ticarette herkes alacağı şeyi görmek ister. Bu sizin dediğiniz bakkala gidip ben ekmek almak istiyorum tamam sen parasını ver biz sana göndeririz gibi oldu. Yanlış anlaşılmasın sadece bir benzetme olarak verdim. Her neyse bilfiğim kadarı ile satış konularında wmaraci'nda demo eklemek zorunlu. Konuda demo olması gerekiyor forum kuralları gereği. Dediğim gibi amacım konunuzu baltalama kötülemek vs gibi bir şey değil.

Ayrıca piyasada 15 bin liraya satılan yazılım mevcut onlardan alabilirsiniz. gibi bir söylem hiç hoş değil. Konuyu fazla uzatmamak adı hayırlı satışlar dilerim

Saygılarımla.

• Üyelik 15.01.2018
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad O** M**
  • Mesajlar 109
  • Beğeniler 7 / 12
  • Ticaret 0, (%0)
cagri06 bizim sattiğimiz ürün bir internet sitesi yada scripti değil, benim yazılımımı çaliştirman için öncellikle mobil uygulamamı vermem gerekir, bunun hariçinde sana kart vermem gerekir bunları verdikten sonra zaten 2 dakika içerisinde yazılımım wareze düşer konu forum kurallarına aykırı ise rapor edersin moderatorler inceler

internetten alişveriş yapiyoruz beyaz eşya akıllı telefon alıyorsunuz parasını ödemeden eve kurdurabilirmisiniz ? kusura bakmayın 30 ₺ böyle bir yazılım için çok düşük bir ücret yeteri kadar görsellerde mevcut ilgilenirseniz alırsınız ilgilenmezseniz almazsınız bukadar net bir husus

• Üyelik 12.01.2019
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Webtasarımcı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad Ç** A**
  • Mesajlar 74
  • Beğeniler 0 / 18
  • Ticaret 0, (%0)

samsunsoftware adlı üyeden alıntı

cagri06 bizim sattiğimiz ürün bir internet sitesi yada scripti değil, benim yazılımımı çaliştirman için öncellikle mobil uygulamamı vermem gerekir, bunun hariçinde sana kart vermem gerekir bunları verdikten sonra zaten 2 dakika içerisinde yazılımım wareze düşer konu forum kurallarına aykırı ise rapor edersin moderatorler inceler

internetten alişveriş yapiyoruz beyaz eşya akıllı telefon alıyorsunuz parasını ödemeden eve kurdurabilirmisiniz ? kusura bakmayın 30 ₺ böyle bir yazılım için çok düşük bir ücret yeteri kadar görsellerde mevcut ilgilenirseniz alırsınız ilgilenmezseniz almazsınız bukadar net bir husus

Şimdi değerli kardeşim vermiş olduğun örnek konu için yazıyorum. İnternetten aldığın beyaz eşya yada telefonda kapıda ödeme diye bir hizmet var. +7 tl ye kapıda ödeme ile ürünü alıyorsun.

Şunuda açıkça belirtmek isterim ki ben sizin konunuzu kötüleme baştalama vs gibi birşey yapmıyorum böyle bir amacım yok. zaten.

Herneyse konuyu fazla uzatmamak adına size hayırlı satışlar dilerim.

Ticaret hayatınızda başarılar.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al