wmaraci reklam

Asp scprit yönetim paneli

3 Mesajlar 640 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

tuncay19 tuncay19 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.08.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Gtafiker
  • Konum Çorum
  • Ad Soyad T** Ş**
  • Mesajlar 37
  • Beğeniler 5 / 4
  • Ticaret 0, (%0)
Merhabalar, arkadaşlar! Elimde asp tabanlı bir scprit var lakin yönetim paneli yok uygun fiyata yapacak var mi, artı olarak bi kaç değişiklik olcak

Websiteyaptir.com
wmaraci
reklam

ozmencelik ozmencelik Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.01.2016
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek .Net Developer - İng Öğretmeni
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ö** Ç**
  • Mesajlar 339
  • Beğeniler 39 / 160
  • Ticaret 0, (%0)
Webform + ado.net olarak istiyorsan açık kaynak kodlu paylaşmıştım kendine göre editleyebilisin yada editletebilirsin. Link : https://github.com/OzzyOzmen/Asp.Net-Admin-Panel-Open-Source-Project

Bu 2-3 gün boşluğum olduğundan istersen ben sıfırdan sana kodlayabilirim => ( ama bu sefer ücretli olur ) .

Bu arada istenirse Mvc + entity framework codefirst + design patterns mimari ve dizayn katmanlarına uygun ( isterseniz netframework isterseniz netcore kütüphanesine göre olarak kodlayabilirim. ) teknolojilerine göre de kodlarım.

Fakat işe başlamadan işin yarısı bitince gösterip teslim etemden diğer yarısını alırım. ( ben forumlardaki ticaret güvenlerini kale almam o yüzden. Beni araştırmak için de google da Ozzy ozmen yada / Linkedin de githubta Ozzy Ozmen yazabilirsiniz. Tabi forumda profilimden açtığım konulara ve cevaplara )

Ücretide yazayım özel mesaj fiyat al gibi uğraştırmayı sevmem zaten öyle 100-200 tl ye bakkaldan sigara alınan fiyatlar vermediğimden açık açık yazıyorum fiyat tekliflerimi hep.

Açık kaynak kodlu istersen : 1750 - Açık kaynak kodsuz 1000 TL.

Fiyata yüksek diyecekler çıkabilir onlar daha ucuza yapıp size teslim edebilirler onda sıkıntı yok :)

Benim tek şartım başta ne istenirse o kadar yapılır iş bitim sonrası eklemeler + ücret olur.

İyi forumlar
Dinam

kişi bu mesajı beğendi.

Simurg Simurg Yazılım Mühendisi Kullanıcı
  • Üyelik 06.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 1109
  • Beğeniler 169 / 168
  • Ticaret 19, (%100)
Gereksinimleri ve bütçenizi belirtir misiniz? ve hangi teknolojide yazılacak
.net mvc mi .net core mu?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al