wmaraci reklam

Blog Sitesi Kuranlar Konuya Gelsin

6 Mesajlar 1.144 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

NovruzIbrahimov NovruzIbrahimov WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.05.2020
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Html Php Öyreniyorum
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad N** I**
  • Mesajlar 306
  • Beğeniler 38 / 38
  • Ticaret 2, (%100)
Öncelikle Selam Ben Blog Sitesi İstiyorum
Domain aldım Diyelim Hosting Hangisinden Almalıyım
Ve Bir Tane Blog Siyesi Kurmak Ne Kadar Yapar
Öncelikle Site Kuranlardan Bir Fiyat İstiyorum Ve Demo Olarak Bir Tane Site
Şık Ve Tasarımlı Bur Yazılım Olursa Çok Güzel Olur
Hosting Ve Ya vps falan pmerileriniz Nelerdir

Canva Pro Lisansı Arayanlar İletişime Geçe Bilir
wmaraci
reklam

NovruzIbrahimov NovruzIbrahimov WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.05.2020
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Html Php Öyreniyorum
  • Konum Azerbeycan
  • Ad Soyad N** I**
  • Mesajlar 306
  • Beğeniler 38 / 38
  • Ticaret 2, (%100)
robertokim demo bir site göremedim yaza bilirmisiniz?

Canva Pro Lisansı Arayanlar İletişime Geçe Bilir

ASametYildirim ASametYildirim Saygı, Sevgi, Anlayış. Kullanıcı
  • Üyelik 16.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Bilgisayar mühendisi öğrencisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 3826
  • Beğeniler 2399 / 1874
  • Ticaret 97, (%100)
Öncelikle merhabalar, domaini aldıysanız sıra hostinge geldi demektir. Eğer siteniz Azerbaycanlı kardeşlerime hitap edecekse hosting lokasyonu Azerbaycan olan bir firmadan almanızı öneririm. Ancak eğer Türk lokasyonlu bir firma arıyorsanız şiddetle www.guzel.net.tr firmasını öneririm. Türkiyede hizmet veren en kaliteli 5 firmadan birisidir. Paket olarak ise Türkiye Linux hosting paketlerinden yıllık 30tl (yaklaşık yıllık 7.5 manat) olan paketi almanızı tavsiye ederim. Çünkü yeni açılan blog sitelerine bu paket fazlasıyla yetecektir. (Şuan 27 tane blog sitem var, bana güvenebilirsiniz.) Yetmediği durum okursa da bir üst pakete kolayca geçebiliyorsunuz. :)

Yazılım olarak şiddetle wordpress kullanmanızı öneririm. Hem tema bolluğu hem de güvenilirlik açısından wordpress dünyanın bir numarası. Binlerce teması ve eklentisi ile de neredeyse her şeyi ücretsiz şekilde yapabilirsiniz. Sakın paranızı özel yazılama vererek hem paranıza hem de sitenize eziyet etmeyin. Sonradan çok pişman olursunuz.

Wordpress tasarım konusunda çok zengindir. Ben ücretli olan Jannah temasını çok seviyorum ancak eminim hoşunuza giden ücretsiz bir tema da bulabilirsiniz. Hız ve seo ayarlarını eklentiler ile kolaylıkla yapabilirsiniz.

Wordpress kurulumu, tema kurulumu, site hız ve seo ayarlamalarında veyahut adsense başvurusu gibi konularda ücretsiz yardımcı olmaktayım bilginiz olsun hocam. Aklınıxa takılan her şeyi sorabilirsiniz, şimdiden hayırlı olması dileğimle. :)

robertokim robertokim Vunu Web - Site Yapımı Kullanıcı
  • Üyelik 17.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web Tasarım - Site Yapımı
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad H** A**
  • Mesajlar 450
  • Beğeniler 36 / 111
  • Ticaret 8, (%100)
Hocam şurada 58 demo var. Hepsini kurabilirim. https://betterstudio.com/publisher-wp-theme/demo/
Beğendiğiniz bir tasarımı size göre sadeleştirebiliriz. Kurulum yaptığım siteleri açık yayımlamıyorum. Merak ederseniz konudaki whatsapp numaram ile iletişime geçebilirsiniz

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Dorebar Dorebar ⇐⇐ Horror Story Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Yatırımcı
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad T** L**
  • Mesajlar 1895
  • Beğeniler 1159 / 1158
  • Ticaret 51, (%100)
Merhaba hocam;
https://www.turhost.com/domain/ Adresinden domain alabilirsiniz. Sayfanın en altında yıllık fiyatları mevcut.

https://www.odeaweb.com/wordpress-hosting adresinden de blog için kullanacağınız wordpress hosting paketinizi alabilirsiniz. Paketler ve fiyatları mevcut.

Bu ikisi için kabaca maliyetinizi hesaplayayım. Turhost'tan .com domain alırsanız kayıt ücreti 34 lira. Odeaweb'den wordpress hosting alırsanız en düşük paket 25 lira.

Sadece hosting ve domain masrafınız senelik 90 lira olacak. Açacağınız blogda ücretsiz tema kullanmak isterseniz en iyi alternatifler arasında https://tr.wordpress.org/themes/colormag/ adresindeki ColorMag teması mevcut. Eğer ücretli bir wordpress teması kullanacaksanız ThemeForest platformunda 39 dolardan 69 dolara kadar fiyatı olan mükemmel temalar var. Bu temalara sadece bir kez ücret ödersiniz.

Kurulum için de Türkçe ve kendi dilinizde onlarca kaynak ve anlatım mevcut. Yine de yapamayacağınızı düşünürseniz, yukarıdaki domain ve hosting paketinizi temin ettikten sonra keyfe keder size ücretsiz bir şekilde kurulum ve tüm ayarlamalarınızı yaparım. Size tek tavsiyem, Türk lirası karşılığı 350-400 lira olan ThemeForest temalarını 50-100 lira gibi fiyatlara size satmaya çalışanlara para vermeyin.

[Firma Rehberlerine Ekleme Hizmeti] TAM 500 Rehber!

asistan87 asistan87 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.05.2019
  • Yaş/Cinsiyet 36 / K
  • Meslek yönetici asistanı
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad A** B**
  • Mesajlar 300
  • Beğeniler 70 / 76
  • Ticaret 4, (%100)
hiç bilginiz yoksa başlangıç olarak ücretsiz bir blogger deneyin bence daha sonra öğrendikçe daha iyi araştırıp bilgi edindikçe wp domain ondan sonra geçin

https://r.adbtc.top/527427
coinpayu.com/?r=ceysa09
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al