wmaraci reklam

Cunity Sosyal Ağ Scripti | Ücretsiz

7 Mesajlar 2.889 Okunma
wmaraci reklam

Shrikeen Shrikeen Frontend Developer Kullanıcı
  • Üyelik 24.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Front End Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Ş**
  • Mesajlar 2933
  • Beğeniler 745 / 744
  • Ticaret 60, (%100)

Merhaba arkadaşlar, elimden geldiği kadar sosyal ağ bulmaya ve paylaşmaya devam ediyorum. Cunity İngilizce sosyal ağ yazılımıdır.

[SIZE=4]ORJİNAL KONU | İNDİR | DEMO
[/SIZE]

wmaraci
reklam

emre29 emre29 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek işçi
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 219
  • Beğeniler 38 / 27
  • Ticaret 2, (%100)
Sosyal ag sitesi bir heves :-) herkes mark'a özeniyor
Nefes

kişi bu mesajı beğendi.

www.gunceltarifler.com

forumcu forumcu Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad K** O**
  • Mesajlar 26
  • Beğeniler 1 / 3
  • Ticaret 5, (%100)
@XGames skype varmi acilll

• Üyelik 24.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Ş**
  • Mesajlar 2933
  • Beğeniler 745 / 744
  • Ticaret 60, (%100)

forumcu adlı üyeden alıntı

@XGames skype varmi acilll

PM Atıldı.

wmaraci
wmaraci

Percus Percus Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Coder
  • Konum ABD
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 879
  • Beğeniler 0 / 112
  • Ticaret 47, (%100)
Script paylaşırken demo koymayı unutmayalım lütfen

• Üyelik 24.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Ş**
  • Mesajlar 2933
  • Beğeniler 745 / 744
  • Ticaret 60, (%100)

Percus adlı üyeden alıntı

Script paylaşırken demo koymayı unutmayalım lütfen

Demo :

http://open.cunity.net/start.php

eta eta WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / K
  • Meslek Çevirmen
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** P**
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 1 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Merhaba, ben bu scripti kurdum, incelediğim kadarıyla güzel görünüyor fakat birkaç sorum olacak.

1- Admin panelinde modüllerden bazılarını disable etmek istediğimde bir hata alıyorum. Şu türden bir hata:
Notice: Undefined index: cunity_trunk_folder in ...\cunity\classes\Cunity.class.php on line 165

Notice: Undefined variable: db_host in ...\cunity\classes\Cunity.class.php on line 167

Notice: Undefined variable: db_user in ...\cunity\classes\Cunity.class.php on line 167

Notice: Undefined variable: db_pass in ...\cunity\classes\Cunity.class.php on line 167

Notice: Undefined variable: db_name in ...\cunity\classes\Cunity.class.php on line 167

Notice: Undefined variable: db_prefix in ...\cunity\classes\Cunity.class.php on line 167

Notice: Undefined variable: smtp_port in ...\cunity\classes\Cunity.class.php on line 167

Notice: Undefined variable: smtp_host in ...\cunity\classes\Cunity.class.php on line 167

Notice: Undefined variable: smtp_username in ...\cunity\classes\Cunity.class.php on line 167

Notice: Undefined variable: smtp_password in ...\cunity\classes\Cunity.class.php on line 167

Notice: Undefined variable: smtp_method in ...\cunity\classes\Cunity.class.php on line 167

Notice: Undefined variable: smtp_auth in ...\cunity\classes\Cunity.class.php on line 167

Notice: Undefined variable: smtp_sender_address in ...\cunity\classes\Cunity.class.php on line 167

Notice: Undefined variable: smtp_sender_name in ...\cunity\classes\Cunity.class.php on line 167

Notice: Undefined variable: email_header in ...\cunity\classes\Cunity.class.php on line 167

Notice: Undefined variable: email_footer in ...\cunity\classes\Cunity.class.php on line 167

Notice: Undefined variable: cunity_installed in ...\cunity\classes\Cunity.class.php on line 167

Notice: Undefined variable: error_reporting in ...\cunity\classes\Cunity.class.php on line 167
Your config.php file shows that your Cunity has not been installed (variable \$cunityConfig["cunity_installed"] should be 1, if installed correctly)

Bu böyle satırlarca bütün db bilgilerinin yanlış olduğunu belirten bir hata. Dediği dosyanın 167. satırında database bilgilerini düzeltiyorum ama aynı hatayı almaya devam ediyorum. Bundan nasıl kurtulabilirim?

2- Menülerde değişiklik yapmaya kalktığımda şöyle bir hata veriyor:

Your config.php file shows that your Cunity has not been installed (variable \$cunityConfig["cunity_installed"] should be 1, if installed correctly)

Bahsettiği dosyaya bakıyorum, $cunityConfig["cunity_installed"] değişkeni 1 görünüyor, yani bu hatayı vermemesi gerek ama veriyor. Bu yüzden yeni bir menü nesnesi de ekleyemiyorum.

Şimdiden teşekkürler.

edit: bir de sanırım registration sayfası çalışmıyor. Bilgileri girdikten sonra yukarıda progress bar gibi bir şey çıkıyor ve öyle kalıyor.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al