wmaraci reklam
lidertakipci

HKD - Link Dizini Yazılımı

6 Mesajlar 983 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

acidmax acidmax WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek web developer
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 2 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
HKD, ücretsiz olarak kullanabileceğiniz PHP ile kodlanmış bir link dizini yazılımıdır.

Özellikler;

• Hızlı Kurulum: HK Dizin kurulumu sadece birkaç dakikada tamamlanır.

• Temalar: Yazılım ile beş farklı tema gelecektir. İsterseniz kendi temanızı oluşturabilirsiniz.

• Dil: Yazılım ile Türkçe ve İngilizce dil seçenekleri gelmektedir. İsterseniz yeni diller ekleyebilirsiniz.

• CAPTCHA: Botlar ile kayıt eklenmesini engeller.

• Site Eklenmesini Durdurma: Kontrol panelden yeni site eklenmesini durdurabilirsiniz.

• Site Onay/Otomatik Onay: Eklenen siteler isterseniz sizin onayınızdan sonra, isterseniz de otomatik olarak yayınlanabilir.

• Çift Kayıt Engelle: Aynı sitenin birden fazla kez eklenmesini engeller.

• Kategoriler: Dilerseniz tek dilerseniz iki kademeli kategori kullanabilir. Seçimi tek ya da iki kademeleri olarak gösterebilirsiniz.

• İletişim: İletişim sayfası yazılıma entegredir, farklı bir iletişim sayfasına ihtiyaç duymazsınız. İletişim isteklerini kontrol panelden görebilirsiniz.

• HTML Düzenle: Kontrol Panelden reklam kodları, sayaç kodları vb. ekleyebilir, Kurallar, Hoşgeldiniz gibi bölümleri düzenleyebilirsiniz. Sayfa Eklendi Notu kısmından site ekleyenlere link kodu verebilirsiniz. Dilerseniz Hakkımızda, Gizlilik bildirimi vb. sayfalar oluşturabilirsiniz. Yeni oluşturulan sayfalara otomatik olarak alt bölümden bağlantı verilir.

• Yedek Alma: Veritabanı yedeği alma ve yükleme işlemini kontrol panelden kolayca yapabilirsiniz.

Detaylı bilgi ve indirmek için buraya tıklayın

.
olesore Altay

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

olesore olesore "Saban Kılıçtan Üstündür" Kullanıcı
  • Üyelik 29.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Bilim İnsanı
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad L** K**
  • Mesajlar 1299
  • Beğeniler 228 / 293
  • Ticaret 12, (%100)
wordpress e entegre etsen tadından yenmez :)

https://populertarim.com

MertKoseoglu MertKoseoglu Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek x
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 659
  • Beğeniler 120 / 168
  • Ticaret 3, (%100)
Wordpress'den bin kat daha makbul bence bu sistem. El emeği, göz nuru. Arkadaşı tebrik eder, başarılar dilerim.
acidmax

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 28.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek web developer
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 2 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
wordpress konusunu anlamadım, bağımsız olarak çalışabilecekken neden wp'ye entegre etmek gerekir?

amacım dosya sayısı ve dosya boyutu olarak oldukça küçük ama işlevsel olarak tüm ihtiyaçlara cevap verebilecek bir link dizini yazılımı oluşturmaktı. WP'yi sunucuya yüklemek bile benim için can sıkıcı bir konu.. halbuki HKD dosyalarının içine bakarsanız, gereksiz bir şey olmadığını hatta boşluk ve satırbaşlarını dahi sildiğimi göreceksiniz.

bahsi geçmeden eklemek istediğim bir diğer şey ise "gzuncompress(base64_decode(" şeklinde başlayan bölüm... PHP bilenler zaten bunun ayarlar.php'yi oluşturmak için kullanıldığını görebilirler. bu konuda pek bilgi sahibi olmayanlar ise şimdi öğrendiler :)

yazılımı başka sunuculardan dağıtılmasını istemedim. Çünkü benzer bazı yazılımları indirdiğimde dağıtım yapan sitelerin kendilerine göre değişiklikler, eklemeler yaptıklarını görüyorum.

yorumlar için teşekkürler..

wmaraci
wmaraci

Altay Altay MW Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 563
  • Beğeniler 111 / 121
  • Ticaret 11, (%100)
Ellerinize sağlık çok hoş bir sistem olmuş. Şifreleme mantığınızı gerçekten çok beğendim. 2 adet sistem dosyanız var ve ikisi de tek satır koda sahip. Çok az kod yazmışsınız mübarek :)

Buradan çok sorun yaşadığınızı anlayabiliyorum sisteminiz çok hacklenmiş sanırım. Doğruyu söylemek gerekirse kodları incelemeyi severim, ne yapılmış nasıl bir lisanslama sistemi kullanılmış diye. ionCube olmadığından da şifrelemeyi kırıp bakacaktım :) Şifrelemeyi yapmasanızda olurmuş yani tek satıra indirmişsiniz, bakamadım :) (kusuruma bakmayın merakımdan ötürü)

Dil dosyanızı ve bazı belirgin kodlamalarınızı ingilizceye çevirmenizi ve codecanyon.net üzerinden satışa çıkarmanızı veya yabancılara da tanıtmanızı öneririm. Emeğinizin karşılığını burada alamasanız da orada emin olun verirler.
Ben de sizin gibi zamanında şifreleme konusunda çok araştırma yaptım, bulamayınca da yaptığım şey şu oldu. Codecanyon üzerinde bir üyelik açtım Yaptığım tüm yazılımları kodları düzenli, açıklamalı bir şekilde siteye koydum ve şu anda çok memnunum. Kimse çalmadı, çalmaya yeltenmedi. Size de tavsiye ederim. Şifrelemeye çalışmayın, burada da benim yapmaya çalıştığım gibi kısıtlama getirirseniz kaldırmaya, kırmaya çalışırlar. Şifrelemek yerine onu çalmayacak, ekleme yapmayacak kişilerin olduğu yerlerde paylaşın. Emeğinizin karşılığını veren insanlarla paylaşın.

Başka da diyecek bir sözüm yok, sizi tebrik eder başarılarınızın ve kodlarınızın devam etmesini temenni ederim.
acidmax

kişi bu mesajı beğendi.

PHP Coder,
Kişisel Blog: http://evrimaltay.net

• Üyelik 28.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek web developer
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 17
  • Beğeniler 2 / 5
  • Ticaret 0, (%0)
@Altay, öncelikle yorumun için teşekkür ederim.

Kodlardaki gereksiz yorumlar ve karakterlerden kurtulmak için "minify" ettim, şifreleme yapma amacı gütmemiştim. Eminim ki PHP editöründe kodları tek tuşla düzgün gösterecek bir özellik vardır ya da bu işlemi online olarak yapan siteleri biliyorsundur.

Bu yazılımı hayrına dağıtıyorum. Bir beklentim yok, isteyen istediği gibi kullanabilir. Yine de verdiğim emeğe saygı gösterilip ana sayfasından verilen linkin kaldırılmaması beni mutlu eder.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al