wmaraci reklam

1 Kuruş Para Vermeden Arama Motorlarında 1 Sayfada Çıkmak

29 Mesajlar 3.974 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

erekaone erekaone WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad E** O**
  • Mesajlar 559
  • Beğeniler 172 / 219
  • Ticaret 0, (%0)
Konuyu baltalamak gibi olmasın ama.
Bahs edilen durum paravan blog denen olaydır ki bu kadar zahmete girilmeden paravan blog siteleriyle bu işlem yapılabiliyor. 60 tane bloga 20 içerik toplamda 1200 içerik yapar ki bunu yapana kadar bunun yarısı kadar içeriği ana sitenize girseniz ve arkanıza yaslansanız site içi seoyla zaten yürürsünüz emin olun. (Tabi içeriklerin kaliteli olması gerek)

Gelelim çuvalla para verip seo yaptırma işine ben de aynı fikirdeyim. Her zaman söylüyorum seo o kadar abartılacak bir konu değil bu kadar para vermeyin. Ama böyle sizin anlattığınız kadar da basit ya da tek düze bir şey değil bence. Arama kelimeniz zaten düşük hacimli o sebeple 4 ay gibi bir sürede ilk sırada olmanız bu kadar çalışmayla o kadar da mücize değil. Hatta isteyen varsa denesin bakalım zorlu bir kelime de bu sistemi ne kadar işleyecek :)

Dediğim gibi baltalamak istemem ama o kadar kesin yargılarla söylemeniz bence yanlış yönlendirme olur.

wmaraci
reklam

artmedyaajans artmedyaajans WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek grafik tasarım
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad H** Ü**
  • Mesajlar 15
  • Beğeniler 0 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
zaten konuyu iyi okuyanlar anlatmak istediğimi az çok anladı. çok yakın arkadaşım seo çalışması yaptırdı ve sitesi patladı ki baya parada yatırdı zaten açma sebebim de fikir alışverişi idi denedim az kıpırdama oldu günde sadece birine o kadar konu dedim bütün bloglara demedim yani bugün birine 10 veya 20 konu yarın bir başkasına anlatabiliyormuyum. benim amacım böyle birşey yaptım daha önce bunu yapan bir arkadaş bulursam uzun vadede neler gelmiş başına ögrenmekti saygılarımla.

Art Medya Ajans

WebDost WebDost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 4329
  • Beğeniler 331 / 899
  • Ticaret 16, (%100)

Berk KAVAK adlı üyeden alıntı

Seo'dan anladığınız ne bilmiyorum ama açılımı "Arama motoru optimizasyonu" ve bu 60 paravanla olacak bir iş değil.
Saygılar.

Arkadaş kısaca özetlemiş. uzun uzun yazmaya, anlatmaya gerek yok.

FurkanHisamioglu FurkanHisamioglu Arayüz Çizeri Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 22 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** H**
  • Mesajlar 1763
  • Beğeniler 214 / 508
  • Ticaret 11, (%100)
hocam aynı google hesabıyla tutup 60 paravan blog açıp bu paravnlara aynı ip adresinden giriş yaparak yazı göndermek intihardır. en azından bunu öğrenecek kadar tecrübem var.
Rekomedya

kişi bu mesajı beğendi.

.
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

scopewm scopewm https://goo.gl/kheJRt Kullanıcı
  • Üyelik 31.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad U** K**
  • Mesajlar 181
  • Beğeniler 52 / 56
  • Ticaret 20, (%100)
Seo işini profesyonel anlamda yaptığını ve komik rakamlara hizmet sağlayanları samimi bulmuyorum, ayrıca yüklü miktarda seo hizmeti satın aldıysanız, size sunulan hizmet bunun sürekliliğini garanti etmiyor,6 ay maxımum 1 sene verim elde ediyorsunuz hop bi dalgalanma eski yerinizdesiniz arkadaşında dediği gibi, rekabetin düşük olduğu sektörde yakalamaşsın başarıyı küçümsenmemeli fakat bunu birde "moda" kelimesinde yap bakalım :)

Grafik Hizmetleri | https://goo.gl/kheJRt | behance.net/scopewm

HiO HiO WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** E**
  • Mesajlar 163
  • Beğeniler 97 / 16
  • Ticaret 0, (%0)
Bence de arkadaş bir tenkitten çok bilgi paylaşımı yapıyor ağır şekilde yermek yerine belki bir konu da o sert eleştiriyi yapanlar açabilir de biz de görürüz konu nasıl açılır seo nasıl yapılır. Bende konu açmıorum ama düşüncesine katılmadığım kişilere de anlamsız saçma yorumlar yapmıyorum. Seo nun anlamını üç kelimeden(search engine optimization) ibaret sanmakta neyin nesi onu anlamdım

yefecrin yefecrin WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek SKS
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad C** I**
  • Mesajlar 975
  • Beğeniler 182 / 187
  • Ticaret 51, (%100)
Bende 4 ay önce site açtım açtığım konuların çoğu 1. Sırada çıkıyor ama hit yok neden aranma hacmi yok. Ama yazıyı paylaşmak dışında farklı bir çalışmam da olmadı

emontkral2 emontkral2 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 22.09.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Mobilya
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** O**
  • Mesajlar 420
  • Beğeniler 70 / 65
  • Ticaret 0, (%0)
Zaten bu işlemin kısaca adı paravan blog çalışmasıdır. 60 adet paravan blog az değil. Bunun üzerine doğru bir site tasarımınız varsa (iç linkler, hız vs.) bir kaç kaliteli siteden tanıtım yazısı almakla beraber 1. sayfa olmak pekte zor gözükmüyor. Sürekli kullandığım yöntem budur. Teşekkürler güzel ve doğru bir yazı. Bu arada 60 tane paravanınız varsa ve bunları doğru yönettiyseniz daha zor kelimelerle ilgilenin. Eminim başarılı olursunuz.

Ek Olarak:

marcelino adlı üyeden alıntı

hocam aynı google hesabıyla tutup 60 paravan blog açıp bu paravnlara aynı ip adresinden giriş yaparak yazı göndermek intihardır. en azından bunu öğrenecek kadar tecrübem var.

farklı ip'lerden ve farkli hesaplardan blogger hesabı açıpta paylaşım yaptığınızda google'nın bunu anlamayacak kadar tecrübesiz olduğunu sanmıyorum. Bence aynı ip veya farklı ip. İkiside anlaşılacak.

Ek Olarak:

WebDost adlı üyeden alıntı

Arkadaş kısaca özetlemiş. uzun uzun yazmaya, anlatmaya gerek yok.

60 paravan demek, dile kolay. bunun yanında bir kaç çalışmayla çokta zor değil bana göre. %50'lik kısmı bence.

adem123 adem123 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 176
  • Beğeniler 10 / 27
  • Ticaret 0, (%0)
tamamen mantıklı ve az çok seo ile ilgilenenlerin uyguladığı şeyler amma tabiki tek başına yetmez ve aynı hesapta onlarca bog açtığınızda unutmayın google bir gün tüm bloglarınızı silebilir

Pr 4 - (3) adet sitede ücretsiz tanıtım yazısı

http://goo.gl/ZhW1nH
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al