wmaraci reklam
lidertakipci

1 senedir sitemi istedigim kelimede üst sıralara getiremedim

13 Mesajlar 3.000 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

W1L3D4 W1L3D4 İşsizi İşsizin İşsassız.. Kullanıcı
  • Üyelik 26.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad U** S**
  • Mesajlar 584
  • Beğeniler 8 / 89
  • Ticaret 15, (%93)
arkadaşlar 1 senedir sürekli uğraşmama ragmen sitemin arama motorlarında mutlaka ilk sırada olması gereken bir kelimesi var ve bu kelimede dahala istedigimi başaramadım

bir motor sitesi sahibiyim. turbotuning.gen.tr adında bir sitem var.

cok kişiye sordum ama bir türlü güzel fikir veren olmadı arkadaşlar link takas yapacak kişiler bulamadım istedigim kelimelerde yukarı cıkmayı dahala başaramadım. istedigim kelimede üst sıralara cıkamadıgım icin dahala düşüncelerimi kazanca yansıtamadım sizlerden bu konuda fikir bekliyorum pr 1 ve üstü güzel sitelerlede bu konuyla ilgili karşılıklı calışma yapmak istiyorum pmden ulaşabilirsiniz

birde o istedigim kelimeyi söylemedim ama sizce bir kelimede ilk sayfaya ve ilk sıraya nasıl cıkabilirim dmoz'a siteyi kayıt edemedim

wmaraci
reklam

MrAuTHoR MrAuTHoR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 398
  • Beğeniler 72 / 145
  • Ticaret 1, (%100)
Hangi kelimede üst sıraya çıkmak istediğini yazmamışsın ama SEO araştırması yapmışsın sanırım. SEO araştırması yaptığına göre Title'ında o kelimenin kesinlikle geçmesi gerektiğini de herşeyden önce bilmen gerek. Senin Title'ında geçen "modifiyeci motosiklet" kelimesinde de ilk sıradasın. Çok üst düzey bir kelime istiyorsan da o yönde kaliteli bir SEO çalışması yapmalısın, ki sitende kaliteli bir SEO çalışması değil temel konularda bile eksiklikler var.
BiMaster006

kişi bu mesajı beğendi.

SanalTespit.Com
TemaDownload.Com
ETicaretBul.Com

• Üyelik 26.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad U** S**
  • Mesajlar 584
  • Beğeniler 8 / 89
  • Ticaret 15, (%93)
hocam bana bi yardımcı olurmusun özelden konuşsan ben sistemi yapıyorum ama bu konularda bilgim yok ve hic bana akıl veren şöyle yap diyende yok hocam artık gercekten bu konu canımı sıktı...

heptasarim heptasarim Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum 1
  • Ad Soyad G** T**
  • Mesajlar 220
  • Beğeniler 144 / 31
  • Ticaret 0, (%0)

W1L3D4 adlı üyeden alıntı

hocam bana bi yardımcı olurmusun özelden konuşsan ben sistemi yapıyorum ama bu konularda bilgim yok ve hic bana akıl veren şöyle yap diyende yok hocam artık gercekten bu konu canımı sıktı...

işte sen 1 senedir yapamadığın için seo uzmanı var. sen yapamıyorsan ama seo uzmanı yapıyorsa demek ki aranızda fark var. seo işi sadece sevap kazanmak için yapılan meslek mi ki insanlardan fikir alamayınca canın sıkılıyor ? adam niye bedava söylesin ne yapılacağını. ha genel fikirler olur ama meslek ince bilgi verilmez ki !

ilk sıraya gelince gelirin artacak, ünün artacak ama bunu sağlayacak adam evde kuru soğan yiyecek sayenizde :) ne güzel meslek :)
melankolia lhteam polathinyo

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 29.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 398
  • Beğeniler 72 / 145
  • Ticaret 1, (%100)

heptasarim adlı üyeden alıntı

işte sen 1 senedir yapamadığın için seo uzmanı var. sen yapamıyorsan ama seo uzmanı yapıyorsa demek ki aranızda fark var. seo işi sadece sevap kazanmak için yapılan meslek mi ki insanlardan fikir alamayınca canın sıkılıyor ? adam niye bedava söylesin ne yapılacağını. ha genel fikirler olur ama meslek ince bilgi verilmez ki !

ilk sıraya gelince gelirin artacak, ünün artacak ama bunu sağlayacak adam evde kuru soğan yiyecek sayenizde :) ne güzel meslek :)

Geçen gün aynı düşünceleri beyan ettiğim için birisiyle bir konuda ters düştük. Konu sahibi kardeşimizden herhangi bir maddi talepte bulunmayı da düşünmüyorum ama profesyonel bir SEO danışmanlık hizmeti de veremem zaten. Çünkü bu işlerden ekmek yiyoruz.

Sana da tavsiyem kardeşim, bir dünya SEO sitesi var. Hatta burada da SEO üzerine güzel yazılar var. Onları oku, araştır, öğren ve uygula. Temel seviyede tavsiyelerim:

Herşeyden önce Title'ında hedeflediğin kelime kesinlikle olmalı. Keywords'lerinde de kesinlikle olmalı. Sitende ki o kelime ile alakalı resimlerde alt ve title olarak o kelime geçmeli. İçinde o kelimeyi barındıran, o kelimeyi vurgulayan yazılar olmalı. Sitenin kodlamasını w3 standartlarına uygun yap. Ondan sonra backlink çalışması yap. Google Web Master Tools'u kullan.

Başlıca tavsiyelerim bunlar. Gerisi senin araştırmalarına kalmış.
heptasarim

kişi bu mesajı beğendi.

SanalTespit.Com
TemaDownload.Com
ETicaretBul.Com

• Üyelik 26.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad U** S**
  • Mesajlar 584
  • Beğeniler 8 / 89
  • Ticaret 15, (%93)
bilgi verdigin icin teşekkür ederim hocam ama seo işi yaptırayım dedim 400 tl verdik 1 sene sonra site pert oldu eskiden 20. sıradaydım seo işi yaptırmadan yaptırdım ilk sayfaya cıktım sonra 140. sıraya geriledi bu sorun beni yıktı 400 tl parada ögrenci adama koyuyor hocam hicde para kazanamadım... telefonu satıp yaptırmıştım bu seo işini...

• Üyelik 29.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 398
  • Beğeniler 72 / 145
  • Ticaret 1, (%100)

bilgi verdigin icin teşekkür ederim hocam ama seo işi yaptırayım dedim 400 tl verdik 1 sene sonra site pert oldu eskiden 20. sıradaydım seo işi yaptırmadan yaptırdım ilk sayfaya cıktım sonra 140. sıraya geriledi bu sorun beni yıktı 400 tl parada ögrenci adama koyuyor hocam hicde para kazanamadım... telefonu satıp yaptırmıştım bu seo işini...

Güzel kardeşim o 400 liran çöpe gitmedi. Çünkü adam seni ilk sayfaya çıkarmış. Sonra 140. sıraya gerilemen çok doğal çünkü SEO çalışması süreklilik gerektirir. Kimse birinci sayfaya bir kere kapak attı mı, sonra hiç bir şey yapmadan orada sürekli kalamaz. Google sürekli kendisini değiştiriyor. Daha geçen sene %60'lık değişiklik yaptı. En kral SEO'cu bile sana ilk sayfaya çıkartıp orada hiç bir şey yapmadan kalabileceğini vaad edemez. O yüzden boşuna üzme canını ;)

SanalTespit.Com
TemaDownload.Com
ETicaretBul.Com

bhdreren bhdreren WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek inş müh
  • Konum Erzurum
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 7 / 10
  • Ticaret 1, (%100)
hocam link takas yapmayın. sitenizden az çıkış yaptırmaya çalışın.. tek taraflı link alın. yani sizin linkinizi sitesine koyanın linkini siz sitenize koymayın. Aynı tür sitelerden link almaya özen gösterin. hepsi bu :)

netistanbul netistanbul WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek seo
  • Mesajlar 118
  • Beğeniler 8 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
backlink al pr 4 pr 5 sitelerden ucretlı sekılde siteni güncel tut bazi forum sitelerinde link degişimi bölümü var oralardan link yap gelirsin saygılar

Netistanbul.com pekguzelsozler.net eguzelsozler.net Hediyepaketleri.com

• Üyelik 26.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad U** S**
  • Mesajlar 584
  • Beğeniler 8 / 89
  • Ticaret 15, (%93)
hepinize teşekkür ederim bilgi verdiginiz icin saolun

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al