wmaraci reklam

70 Civarı Post Olan Bir Sitede İndex Hızı Nasıl Arttırılır?

24 Mesajlar 3.210 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

SuhaMete SuhaMete SEO Danışmanı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 2548
  • Beğeniler 21 / 535
  • Ticaret 76, (%100)

ikarala adlı üyeden alıntı

Aynı sorun bende de vardı 3 aylık blog günde 1 veya 2 haber yapmaya çalışıyorum bugün bi haber girdim 10 dakika da index aldı google özgünlük ve süreklilik gereken bi durum bu bence

Eyvallah hocam bu bilgi kafi aslında, ancak ben domain taşıma da gerçekleştirdim. O yüzden içerik girmeye devam edeceğiz, göreceğiz :)

Ek Olarak:

SeoAmo adlı üyeden alıntı

Blog siteleri genelde wordpress tabanlı oluyor. Wordpress sosyal imle eklentisini kurup her yazını otomatik bağlantılı sitelerde yayımlaya bilirsin. Google sosyal medya optimizasyon çalışmaları yapan siteleri ön planda tutuyor. Google güncellemeleri olduğu zamanda siten dim dik ayakta kalır ve asla yıkılmaz.

İmleme eklentisi kullanmadım site işleriyle uğraştığımdan beri. Ancak şuan ilgilendiğim site biraz fazla önemli benim için. İmleme denince de ne yapılır pek bilmem açıkçası, onu da az yazarsan veya daha iyisi soulmy arkadaşım bu yazıda bir eklenti tanıttı, onu tavsiye eder misin? Ya da sen hangi eklentiyi tavsiye edersin?

wmaraci
reklam

soulmy soulmy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 1722
  • Beğeniler 398 / 400
  • Ticaret 20, (%100)

Süha Mete adlı üyeden alıntı

Eyvallah hocam bu bilgi kafi aslında, ancak ben domain taşıma da gerçekleştirdim. O yüzden içerik girmeye devam edeceğiz, göreceğiz :)

Ek Olarak:

İmleme eklentisi kullanmadım site işleriyle uğraştığımdan beri. Ancak şuan ilgilendiğim site biraz fazla önemli benim için. İmleme denince de ne yapılır pek bilmem açıkçası, onu da az yazarsan veya daha iyisi soulmy arkadaşım bu yazıda bir eklenti tanıttı, onu tavsiye eder misin? Ya da sen hangi eklentiyi tavsiye edersin?

İmleme eklentileri genelde ücretli olur. Ücretsiz olarak bulabileceğin en iyi eklenti bir önceki mesajımda önerdiğimdir. Aklında bulunsun. ;)

.

SuhaMete SuhaMete SEO Danışmanı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 2548
  • Beğeniler 21 / 535
  • Ticaret 76, (%100)

soulmy adlı üyeden alıntı

İmleme eklentileri genelde ücretli olur. Ücretsiz olarak bulabileceğin en iyi eklenti bir önceki mesajımda önerdiğimdir. Aklında bulunsun. ;)

Her yiğit.. yoğurt yiğişi fln olamaz mı :D teşekkür ettim yukarıda hocam, imleme eklentileriyle ilgilenmeden birkaç eklenti ismi duyayım kullanıcılardan istedim. Thats Wp eklentisi peki o da sağlam diyorlar o kadar ücret verebilirim diye düşünüyorum :)

adwenture adwenture WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek blogçuluk
  • Mesajlar 20
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

DeLi1SeY adlı üyeden alıntı

bunu her yazı için yapmanız sitenize zarar verebilir diye biliyorum yanlışım varsa düzeltin

Google'un kendi araçlarını kullanmak bir zarar getirmez. Bilakis google araçları faydalıdır, zararlı olan şeyleri zaten sunmaz. Herhangi bir sıkıntı yoktur.

İyi bloglamalar

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al