wmaraci reklam

70 Civarı Post Olan Bir Sitede İndex Hızı Nasıl Arttırılır?

24 Mesajlar 3.207 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

soulmy soulmy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 1722
  • Beğeniler 398 / 400
  • Ticaret 20, (%100)
http://www.***.net/wordpress-seo-guvenlik-amp-bakim/1066660-wordpress-ucretsiz-imleme-eklentisi-next-scripts.html

.
wmaraci
reklam

SuhaMete SuhaMete SEO Danışmanı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 2548
  • Beğeniler 21 / 535
  • Ticaret 76, (%100)

facebook'takilerde ön görsel çıkıyor mu hocam?

soulmy soulmy WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Öğretmen
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad O** Y**
  • Mesajlar 1722
  • Beğeniler 398 / 400
  • Ticaret 20, (%100)

Süha Mete adlı üyeden alıntı

facebook'takilerde ön görsel çıkıyor mu hocam?

Kullanmadığım için bilemiyorum. :(

.

Komedya Komedya WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ayakkabı Tasarımı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 88
  • Beğeniler 90 / 15
  • Ticaret 5, (%80)
hacım google gibi getiri 500ü kullandıktan sonra bir daha ne zaman veriyor bilmiyorum bi 500 :D ben onu daha çok biraz geç kalıpta gündemde olan bi konu olduğunda yapıyorum ve işede yarıyor hemen paravan bloglarda yayımlıyorum google gibi getir diyorum tık tık tık ilk sayfadayım :D (tabi google'ın gözüne girmiş olmak gerekiyor :D )

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 2548
  • Beğeniler 21 / 535
  • Ticaret 76, (%100)

soulmy adlı üyeden alıntı

Kullanmadığım için bilemiyorum. :(

Peki başkası biliyorsa ben eklentiyi denemeden yazarsa güzel olur :)

Ek Olarak:

NDorteOrg adlı üyeden alıntı

"Google Gibi Getir" aracının herhangi bir zararı olmaz. Google zaten bu araca bir kısıtlama getirdi. En fazla 500 adet tek sayfa ve 10 adet tüm bağlantıları indexlenmesi için bot çağırabiliyorsunuz. Adet sınırı getirdiği için herhangi bir teşkil etmiyor bence. Bu konu hakkında makalem de hazır hatta bugün yarın vermeyi düşünüyordum.

Ne zaman veriyor öteki 500'ü hocam :D arkadaş soruyor da ben de merak ettim. Gerçi 500e yakın link göndermişsem zaten google beni artık hızlı indexlesin bir zahmet :) Yanlış mı?

Ek Olarak:

Komedya adlı üyeden alıntı

hacım google gibi getiri 500ü kullandıktan sonra bir daha ne zaman veriyor bilmiyorum bi 500 :D ben onu daha çok biraz geç kalıpta gündemde olan bi konu olduğunda yapıyorum ve işede yarıyor hemen paravan bloglarda yayımlıyorum google gibi getir diyorum tık tık tık ilk sayfadayım :D (tabi google'ın gözüne girmiş olmak gerekiyor :D )

Ndorte'ye sordum bekliyoruz :)
Komedya

kişi bu mesajı beğendi.

NDorteOrg NDorteOrg www.ndorte.net Kullanıcı
  • Üyelik 02.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Webmaster, Seo Danışmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad U** Ç**
  • Mesajlar 75
  • Beğeniler 24 / 19
  • Ticaret 0, (%0)

Peki başkası biliyorsa ben eklentiyi denemeden yazarsa güzel olur :)

Ek Olarak:

Ne zaman veriyor öteki 500'ü hocam :D arkadaş soruyor da ben de merak ettim. Gerçi 500e yakın link göndermişsem zaten google beni artık hızlı indexlesin bir zahmet :) Yanlış mı?

Ek Olarak:

Ndorte'ye sordum bekliyoruz :)

Anasayfa ve tüm bağlantılı sayfaları göndermek için 10 Adet hakkın var. Bunun süresi 1 hafta. (emin değilim 1 ay da olabilir fakat sitende köklü değişiklik yapmadıysan kullanmanı tavsite etmem)
500 Adet tek sayfa yollama limiti her ay başı sıfırlanıyor.

Ayrıca: Bu uygulamanın sitenize zararı olmaz. Ben site içi seo değişikliklerini test etmek amacıyla kullanıyorum amacım sayfa indexletmek değil, bu yüzden günde 150 kere kullandığım olmuştur yine de google bot problemi yaşamadım.
Ve profesyonel scriptler uygulamanın apisini kullanıyorlar 'full seo uyumlu script' demelerinin temelinde bu olay yatıyor. Mesela alışveriş scriptlerinin makale ve haber bölümlerine içerik ekleyin en geç 15 dakika sonra indexlendiğini göreceksiniz.

• Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 2548
  • Beğeniler 21 / 535
  • Ticaret 76, (%100)

Komedya adlı üyeden alıntı

Cevap geldi arkadaştan :)

Ek Olarak:

NDorteOrg adlı üyeden alıntı

Anasayfa ve tüm bağlantılı sayfaları göndermek için 10 Adet hakkın var. Bunun süresi 1 hafta. (emin değilim 1 ay da olabilir fakat sitende köklü değişiklik yapmadıysan kullanmanı tavsite etmem)
500 Adet tek sayfa yollama limiti her ay başı sıfırlanıyor.

Ayrıca: Bu uygulamanın sitenize zararı olmaz. Ben site içi seo değişikliklerini test etmek amacıyla kullanıyorum amacım sayfa indexletmek değil, bu yüzden günde 150 kere kullandığım olmuştur yine de google bot problemi yaşamadım.
Ve profesyonel scriptler uygulamanın apisini kullanıyorlar 'full seo uyumlu script' demelerinin temelinde bu olay yatıyor. Mesela alışveriş scriptlerinin makale ve haber bölümlerine içerik ekleyin en geç 15 dakika sonra indexlendiğini göreceksiniz.

Profesyonel script konusunu biraz daha açar mısın? Bir wordpress temasının seo uyumlu olup olmadığı veya bu tanımın hangi kriterlere bağlı olduğunu yazabilir misin?
Komedya

kişi bu mesajı beğendi.

Komedya Komedya WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ayakkabı Tasarımı
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 88
  • Beğeniler 90 / 15
  • Ticaret 5, (%80)

Cevap geldi arkadaştan :)

Ek Olarak:

Profesyonel script konusunu biraz daha açar mısın? Bir wordpress temasının seo uyumlu olup olmadığı veya bu tanımın hangi kriterlere bağlı olduğunu yazabilir misin?

bunun cevabını bende merak ediyorum :)

ikarala ikarala ibrahim Karalar Kullanıcı
  • Üyelik 14.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek otomativ
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 244
  • Beğeniler 30 / 45
  • Ticaret 5, (%100)
Aynı sorun bende de vardı 3 aylık blog günde 1 veya 2 haber yapmaya çalışıyorum bugün bi haber girdim 10 dakika da index aldı google özgünlük ve süreklilik gereken bi durum bu bence

SeoAmo SeoAmo Seo uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 11.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek Seo uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** H**
  • Mesajlar 162
  • Beğeniler 79 / 25
  • Ticaret 6, (%100)
Blog siteleri genelde wordpress tabanlı oluyor. Wordpress sosyal imle eklentisini kurup her yazını otomatik bağlantılı sitelerde yayımlaya bilirsin. Google sosyal medya optimizasyon çalışmaları yapan siteleri ön planda tutuyor. Google güncellemeleri olduğu zamanda siten dim dik ayakta kalır ve asla yıkılmaz.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al