wmaraci reklam

Ahh google..

14 Mesajlar 2.984 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

AhmetTUTAK AhmetTUTAK WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Reklam
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 504
  • Beğeniler 189 / 80
  • Ticaret 40, (%100)
sa cümleten sorunum şudur. 2 önceye kadar 1 sayfalarda olan 4 sitem ve takip ettiğim başka siteler şu anda infoları bile aramalarında kayıp misal kendi sitem 5 sayfada alt sayfalarında bir kaçı var 4 sitem ve takip ettigim 2 sitenin infolarıda yok. Demek istediğim filtre ban ws yemedim. şu anda saçma sapan siteler 1 sayfalarda webmaster arkadaş sizce ne yapmam gerekiyor.

www.adanalevdenevenakliyat.com
info ve dizinlerim saglam şekilde duruyor.
"adana evden eve nakliyat"

wmaraci
reklam

Seopaketleri Seopaketleri Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 24.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Seo
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 16
  • Beğeniler 4 / 8
  • Ticaret 1, (%0)
şuanda bazı siteler gerileme , kaybolma yaşıyor sadece sizde yok sıkıntı

MertBalci MertBalci WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek .
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad M** B**
  • Mesajlar 2345
  • Beğeniler 758 / 757
  • Ticaret 434, (%100)
Google geçen hatfa cumartesi ve bu hatfa sonu bazı güncellemeler yapıyor. 500 olan hitim bu şu saatte 5k yı geçti ama kalıcı olucağını sanmıyorum.

• Üyelik 05.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Reklam
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 504
  • Beğeniler 189 / 80
  • Ticaret 40, (%100)
umut güzel birşeydir. şu anda beklemedeyim infoları olmadıgı için belki 2 güncellemede gelir sanıyorum sizce öyle bir ihtimali olabilirmi dalgalanma halen devam ediyor.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

onur33 onur33 https://onurr.org Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad O** E**
  • Mesajlar 829
  • Beğeniler 106 / 155
  • Ticaret 18, (%100)
aynen benım hıt 4 k dan bır anda 5k ya cıktı dun rekor gordum :) ama bencede kalıcı degil

Kişisel Blog: www.onurr.org

• Üyelik 05.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Reklam
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 504
  • Beğeniler 189 / 80
  • Ticaret 40, (%100)
Araştırdım sordum

nadlog adlı üyeden alıntı

Dün akşam saatlerinde farklı bir konu başlığı altında ben de bir şeyler paylaşmıştım. Şu an bir şey söylemek ya da yapmak için çok erken. Yarından itibaren sıralama kaybedenler yavaş yavaş tekrar yerlerine oturmaya başlayacaklardır.

Bu durumun bir hafta kadar daha devam edeceğini düşünüyorum. Eğer tekrar eski sıralamalarınıza kavuşamıyorsanız o zaman oturup ben nerede yanlış yaptım diye düşünebilirsiniz.

@NDorteOrg arkadaşımızın söylediklerine genel anlamda katılıyorum. Sadece özgün içerikle ilgili kısımda fazlaca kesin konuştuğuna inanıyorum. Özgün içerik değerlidir. Tabi Türkiyede anlamlandırılan haliyle değil. Yeterli İngilizcesi olan arkadaşlarımızın şu iki konu başlığını dikkatlice okumasını tavsiye ederim;

1 - http://blog.logmycalls.com/bid/282233/150-Blog-Posts-in-50-Days-Staggering-Traffic-Results-After-10-Weeks

2 - http://www.searchenginejournal.com/150-blog-posts-50-days-marketers-mad/67865/

Selamlar...

biraz sabır edip 2 bir güncellemeyi beklemek zorundayız daha çok erken.

2. Bomb kelime bazlı filtre yemiş olabilirim? diyerek

ana sayfa backlink aldıgım bazı yerleri wmtools sitesinden reddettim ve site içerisindeki sayfalar arasındaki kalın yazı ve linklerin hepsini sildim ve siteyi pinglettim.

4-5 nakliyat sitesindeki aldıgım footer linklerini oldugu gibi sildim.

ve şimdi beklemekteyim demek istediğim her denilene inanmayıp sitenizde köklü değişimler yapmayın sabır herşeyin başıdır.

SeoAmo SeoAmo Seo uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 11.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek Seo uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad C** H**
  • Mesajlar 162
  • Beğeniler 79 / 25
  • Ticaret 6, (%100)
Tahminime göre şu an Google Facebook, twitter vb.. siteleri incelemekte. Bu sitelere bağlantı veren siteleri şu an ilk sayfalara çıkartmış durumda. Profesyonel backlink almış sitelerde yavaş yavaş ilk sayfalara yükseliyor. Sosyal medya optimizasyonu sağlam sitelerde yerini korumakta. Domain yaşı, site içi optimizasyonu ve dış seo çalışmaları ile alakalı sağlam yapısı olan sitelerde şu an sorun yok gibi.

mgtdizayn mgtdizayn Seo Danışmanı Kullanıcı
  • Üyelik 25.04.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Seo Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad G** G**
  • Mesajlar 126
  • Beğeniler 38 / 10
  • Ticaret 3, (%100)
sitenin teması gerçekten hoş Arkadaşında dediği gibi mantıklı backlink alanlar yerini korumaktadır. Piyasada PR 8 25 30 tl satanlar var onlardan backlink alanların sonu hüsran şu pr güncellemsi gelsede biran önce bu çakma linkcilerden arınsa..

• Üyelik 05.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Reklam
  • Konum Adana
  • Ad Soyad A** T**
  • Mesajlar 504
  • Beğeniler 189 / 80
  • Ticaret 40, (%100)
soru: Tam olarak Bomb filtresi nedir bilemiyorum ama genel olarak manuel spam işlemi olamadığı halde ana anahtar kelimelerde, özellikle ana sayfanın aramalardan yok olması onun yerine alt konuların arka sıralarda sıralamaya girmesi diye tanımlayalım.

Belli kelimeler üzerinden,aşırı link alımı deniyor. Sadece Penguen 2.1 güncellemesinde değil , genele olarak son 1-2 yılda böyle bir cezaya düşüp de tekrar ana sayfasını ve ana anahtar kelimelerini sıralamaya sokan oldumu. Olduysa kabaca ne tür işlemler yapıldı.

Bu işten çıkanlar ,bilgi verirse veya fikri olan varsa lütfen paylaşalım..

cevaplardan bazıları

yeri geldi bu sorun yuzunden 40 k lık ozgun içerigi sildim index i sil derken adam gayet ciddi ve dogru demiş, linkleri degil redetmek linkin oldugu siteleri silsen gene geri gelmez. Sonuç da Google nezlinde dogal olmayan işler yapmışsın daha bir hafta önce yaptım bunu siteyi 1 yıldır temizle temizle yok gelmiyo en son sildim komple attım bi html site 2 gun sonra istedigim kelimede geldi 40 k özgün olan site de aynı sekilde tüm içerigi sildim boş bir html attım tüm kelimelerde gelmeye başladı. yani özgun içerik var hit var olmaz yanarım biterim sen filtre yediysen linkleri redetmek yada dışardan gelen diger baglantıları redetmek bişeyi degiştirmiyo sende degişiklik görmesi gerek Google ın o seni bilir seni tanır.

en kötü ihtimal yedek al yeni bi tasarım yeni bir kaç içerikle dene zaten giden gitmiş olan olmuş kaybedicegin birşey yok ve kazanıcagın bir yol varsa denemek gerek.

ben çıktım hocam anahtar kelime ile aldığım linkleri hem sildirdim hem reddettim,kısa süre içinde site ana sayfası aramalarda çıktı.ortalama disavow 1 ay sürüyor

İlgili link: http://www.***.net/google-optimizasyon/1136108-bugune-kadar-bomb-filtresinden-cikabilen-oldumu.html

SeoMaster SeoMaster Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 07.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Seo optimizasyon , Web tasarım , Web yazılım
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad H** Y**
  • Mesajlar 2
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 1, (%0)
Beklemekten başka bir çare görünmüyor şuanda

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al