wmaraci reklam

Anahtar Kelime Seçemedim Yardım Eder misiniz?

13 Mesajlar 1.461 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

DeLi1SeY DeLi1SeY 1881 - 193∞, özlemle... Kullanıcı
  • Üyelik 24.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 1385
  • Beğeniler 232 / 263
  • Ticaret 2, (%100)

kulturelbellek adlı üyeden alıntı

Tanıtım yazısı alacağınız sitenin
1- Sadece tanıtım yazısı satışı için olmaması
2- Google tarafından güvenli bir site olarak algılanması
3- Her zaman güncellenen özgün içerikli bir site olması gerekmektedir. Ayrıca içeriğinize yakın içeriklere sahip olması gerekir.

Halı üzerine bilgilerin olduğu bir site varsa tutar bu site nakliyat sitesi için tanıtım yazısı alırsa doğal olmayan bu işin sitenize faydası olmayacağı gibi zararı da olur.

Tanıtım yazılarının etkisi her geçen gün azalıyor. Bakın artık forumlardaki tanıtım yazılarının etkisi sıfır nerdeyse.

Buradan çıkan sonuç tanıtım yazısı işinin bitme noktasında olduğu bence bittiğidir.

Örneğin söyle sorayım paravan bloglarımız var ama normal sitemiz genel bi site.. genel sitemize paravan'dan açtığımız konunun hangi kelimelerinden link vermeliyiz rasgele bi linklememi olmalı yinede üst tarafa cıkma gibi amaç edindiğimiz kelimeler mi

Belki bir gün dünyadaki tüm kadınları anlayabilirim, ama Google'ı hiç bir zaman anlayamayacağım.
wmaraci
reklam

kulturelbellek kulturelbellek Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 1387
  • Beğeniler 357 / 363
  • Ticaret 0, (%0)
Yükselmek istediğin kelimede link verirsen yükselemezsin. Yükseltmek istediğin kelimenin farklı varyasyonlarına link verebilirsiniz.

Gandak Gandak Web Master & Yazar Kullanıcı
  • Üyelik 25.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Web Master & Yazar
  • Konum Balıkesir
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 230
  • Beğeniler 36 / 49
  • Ticaret 25, (%100)

kulturelbellek adlı üyeden alıntı

Yükselmek istediğin kelimede link verirsen yükselemezsin. Yükseltmek istediğin kelimenin farklı varyasyonlarına link verebilirsiniz.

peki ben o etiketleri kaldırdım diyelim o etiket yani yazı içinde ki her kelime için ben makale yazıyoum ve o makaleye yönlendiriyorum. bunu nasıl sağlayacağım yani ben o etiketeri kaldırarak sitemin tüm amacını yıkmış oluyorum.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al