wmaraci reklam

Anahtar kelime seçemiyorum

5 Mesajlar 592 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

LiveStorm LiveStorm WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 304
  • Beğeniler 21 / 51
  • Ticaret 3, (%67)
Merhaba. https://enestalha.com sitemde 160'dan fazla özgün yazı var. Sitem kişisel blog olduğu için, SEO için anahtar kelime seçemiyorum. Anahtar kelimeyi nasıl seçebilirim? Bir de, sitem 2017'den beri aktiftir ama geçen sene hiç ilgilenmemiştim. İlgilenmediğim için düşmüştü, Wordpress'e geçtikten sonra da baya bir düşüş yaşadım hitlerde. Bunu tekrar toparlamak için SEO çalışması mı yaptırmalıyım? Şu an son 2 aydır güncel yazılar yazmaktayım. Desteklerinizi bekliyorum, teşekkürler.
Bipixel

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

Bipixel Bipixel Vicdanın senin kıblendir. Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Kıdemli SEO Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 2348
  • Beğeniler 727 / 726
  • Ticaret 57, (%100)
Anahtar kelime seçmek yerine istediğiniz alanda icerik üretin :) . Sonrası kendiliğinden gelir zaten. Yani önce icerik konularınıza karar verin.

Kişisel Blog - Web siteni aç! Hızlı çözüm için lütfen report sistemini kullanın!

LiveStorm LiveStorm WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 304
  • Beğeniler 21 / 51
  • Ticaret 3, (%67)
Şu an kafama ne eserse onu yazıyorum. Tam olarak ne demek istediğinizi anlayamadım ama. İçerik konuları belirleyip ona göre mi yazayım yoksa böyle devam mı edeyim? Bipixel
Bipixel

kişi bu mesajı beğendi.

Bipixel Bipixel Vicdanın senin kıblendir. Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Kıdemli SEO Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 2348
  • Beğeniler 727 / 726
  • Ticaret 57, (%100)
İçerik konuları çıkartın kendinize. Uzman olduğunuz bir alan üzerinde de olabilir bisiklet sürüşü üzerine de olabilir.

Kişisel Blog - Web siteni aç! Hızlı çözüm için lütfen report sistemini kullanın!
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

aries aries WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek işçi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 827
  • Beğeniler 150 / 383
  • Ticaret 1, (%100)

Bipixel adlı üyeden alıntı

Anahtar kelime seçmek yerine istediğiniz alanda icerik üretin :) . Sonrası kendiliğinden gelir zaten. Yani önce icerik konularınıza karar verin.

LiveStorm adlı üyeden alıntı

Şu an kafama ne eserse onu yazıyorum. Tam olarak ne demek istediğinizi anlayamadım ama. İçerik konuları belirleyip ona göre mi yazayım yoksa böyle devam mı edeyim? Bipixel

evet moderatör arkadaşımız da kısaca "kafana ne eserse yaz" :) demiş... bir süre böyle devam et... belli bir hit sonrasında, hit alan yazılarının konularında/kategorilerinde devam edersin.... başarılar...
Bipixel

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al