wmaraci reklam

Backlink Çalışması Yaparken Ip Adresinizi Hangi Yöntemle Değiştiriyorsunuz?

8 Mesajlar 739 Okunma
wmaraci reklam

Mypat Mypat WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek e ticaret danışmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 41
  • Beğeniler 1 / 6
  • Ticaret 1, (%100)
Merhaba Arkadaşlar, aldığımız backlinkin farklı adresten olması önemli olduğunu biliyorum.Bu yüzden de ücretli ıp değiştirici Hide My ıp program aldım.
Örneğin ip amerika'dan giriş yapmış bir ip le değiştiriyorum. Google analytics baktığım zaman yine beni Türkiyeden girdiğimi görüyor.
Gizli sekme ve yandex kullanıyorum. Programın işe yaramadığını görünce şunu sormak istiyorum ; siz backlink çalışması yaparken ıp adresinizi hangi yöntemle değiştiriyorsunuz?

Örnek ; Türkiye'deki bir blog sayfasına kendiniz yazınızın içine link ekleyip sitenize yönlendiriyorsunuz. search console da baktığınızda örneğin 66.249.69.220 gibi bir bilgi görüyorsunuz. Aynı ıp den farklı bir siteden yönlendirme yaptığınızda google sizin yönlendirme yaptığınızı bildiği için linkinizin etkisi olmuyor. Değiştirme amacım farklı biri eklemiş gibi gözüksün diye.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

GuestLion GuestLion WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirme
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** Ö**
  • Mesajlar 852
  • Beğeniler 340 / 340
  • Ticaret 39, (%100)
Aldığın bağlantıları kendin nasıl ekliyorsun? Normalde yazıyı aldığın veya sitenin sahibi ekler zaten. Ama eğer kural bu olsaydı panelden onlarca tanıtım yazısının kendisi ekleyen ajanslar zaten kara listede olurlardı.

Yok kastettiğin eğer yorum bağlantılarıysa zaten onların değeri pek yok. Kaldıki kimse yorum yaparken farklı siteyi paylaşmaz. Doğallığa aykırı olurdu.
birsevda

kişi bu mesajı beğendi.

Bipixel Bipixel Vicdanın senin kıblendir. Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Kıdemli SEO Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 2348
  • Beğeniler 727 / 726
  • Ticaret 57, (%100)
Backlink çalışması yaparken neden ip değiştiriyorsunuz ki? Backlink çalışmasında aldığınız web sitesinin ip adresi yansır sizin ip adresiniz yansımaz.

Kişisel Blog - Web siteni aç! Hızlı çözüm için lütfen report sistemini kullanın!

Mypat Mypat WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek e ticaret danışmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 41
  • Beğeniler 1 / 6
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam şimdi bu ıp adresinden 100'lerce blog,foruma, profil backlink bıraksam google bunun 1 kişi tarafından paylaşıldığını anlıyor ve etkisi olmuyor ki yaptığınız çalışmanın.
Sizin sitenize yapılan yönlendirmeleri ister tanıtım yazısı alarak, isterseniz de kendiniz yorum backlink yapın farklı ıp ler tarafından yapılacak ki etkisi olsun.

wmaraci

nokta nokta Kurumsal SEO Çözümleri Kullanıcı
  • Üyelik 14.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Web/Seo/ARGE
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad O** C**
  • Mesajlar 2585
  • Beğeniler 758 / 758
  • Ticaret 15, (%93)
Backlink aldığınız yerlerin İP adresinin değişik olması lazım. sizin değil. 1 tane üyelik ile istediğiniz yere üye olup backlink alabilirsiniz.

NEWS KAYITLI SOSYAL MEDYA SATIŞ SİTELERİNE ORGANİK KEYWORD ALAN ADINDAN TANITIM YAZISI

cyber33 cyber33 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.05.2017
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Webmaster Adayı
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad C** B**
  • Mesajlar 205
  • Beğeniler 44 / 43
  • Ticaret 2, (%100)

Mypat adlı üyeden alıntı

Hocam şimdi bu ıp adresinden 100'lerce blog,foruma, profil backlink bıraksam google bunun 1 kişi tarafından paylaşıldığını anlıyor ve etkisi olmuyor ki yaptığınız çalışmanın.
Sizin sitenize yapılan yönlendirmeleri ister tanıtım yazısı alarak, isterseniz de kendiniz yorum backlink yapın farklı ıp ler tarafından yapılacak ki etkisi olsun.

Böyle bir şey yok

ilkaydemirbilek ilkaydemirbilek WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 15.05.2020
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Tekniker
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad I** D**
  • Mesajlar 8
  • Beğeniler 0 / 3
  • Ticaret 0, (%0)
backlink olayını çok yanlış anlamışsın dostum ama

webloggi webloggi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web & Medya
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** H**
  • Mesajlar 2165
  • Beğeniler 925 / 926
  • Ticaret 12, (%100)
Bence tartışmaya değer bir konu olabilir

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al