wmaraci reklam
lidertakipci

Bu Neyin Nesi Arkadaşlar

5 Mesajlar 1.159 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

solomon_kyen solomon_kyen En büyük servet itibardır Kullanıcı
  • Üyelik 01.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web tasarım, Adwords
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** U**
  • Mesajlar 117
  • Beğeniler 7 / 18
  • Ticaret 37, (%100)
2 aydır SEO calışması yaptığım siteye 1 ve 2'cı sayfada olan web sitem 19.08.2013 tarihinde hiç bir sebebi olmadan 4-5-6-7 ve 8'ci sayfalar arasında sürekli oynuyor bazı arkadaşlara sordum Google'nin dalgalamasıdır normaldır dediler. ama bugun Google'den aldığım mail ise hiç anlam veremedim bu neyin nesidir sizce arkadaşlar

http://www.************.com/: Yüzeysel içerik21 Ağustos 2013
Google, sayfalarınızdan bazılarının Web Yöneticisi Yönergeleri'mize uymayan teknikler kullanıyor olabileceğini tespit etti.
Sitenizin fazla değerli olmayan veya tamamen değersiz boş içerik barındırması nedeniyle Google, www.************.com/ alan adı kalıbına bir manuel spam işlemi uyguladı. Sitenizde veya bazı bölümlerinde uygulanan başka işlemler de olabilir.
Önerilen işlem
Sitenizi Google'ın Web Yöneticisi Yönergeleri'ne uygun olacak şekilde güncelleyin.
Bu değişiklikleri yaptıktan sonra bir yeniden değerlendirme isteği gönderin.
Sitenize uygulanan mevcut manuel işlemlerin güncel listesi için Manuel İşlemler sayfasını ziyaret edin. Hiçbir manuel işlem listelenmemişse yeniden değerlendirme isteği göndermenize gerek yoktur.
Sitenizin artık yönergelerimizi ihlal etmediğini belirlersek, manuel işlemi kaldırırız.
Bu sorunun nasıl çözüleceğiyle ilgili sorularınız varsa lütfen Web Yöneticisi Yardım Forumu'nu ziyaret edin.

sadece bir tane web sitem icin Google bu maili yollamadı diğer sitelerim için de bunu yolladı

wmaraci
reklam

chemistrap chemistrap WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Seyyah-ı Avare
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 253
  • Beğeniler 20 / 67
  • Ticaret 2, (%100)
Yanlış anlama kardeşim ama , herkes bir "SEO Çalışması" yapıyorum veya yaptırıyorum furyasında . SEO nun yapılmasının öneminden çok nasıl yapıldığının önemi daha büyük,çünkü yanlış SEO uygulamaları daha kötü sonuçlar doğurabiliyor.Google'ın dinamik bir sistemi var sürekli yenileniyor ki gerçek SEO uzmanı burada belli oluyor .
Tavsiyem ;
SEO çalışması adı altında yaptıklarının listesini çıkar ve tek tek araştır hangilerinin artık Google'da etkisi olmadığını veya Google'ın sevmediği yöntemlerse o işlemleri düzelt .
contentwriter

kişi bu mesajı beğendi.

solomon_kyen solomon_kyen En büyük servet itibardır Kullanıcı
  • Üyelik 01.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web tasarım, Adwords
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** U**
  • Mesajlar 117
  • Beğeniler 7 / 18
  • Ticaret 37, (%100)

chemistrap adlı üyeden alıntı

Yanlış anlama kardeşim ama , herkes bir "SEO Çalışması" yapıyorum veya yaptırıyorum furyasında . SEO nun yapılmasının öneminden çok nasıl yapıldığının önemi daha büyük,çünkü yanlış SEO uygulamaları daha kötü sonuçlar doğurabiliyor.Google'ın dinamik bir sistemi var sürekli yenileniyor ki gerçek SEO uzmanı burada belli oluyor .
Tavsiyem ;
SEO çalışması adı altında yaptıklarının listesini çıkar ve tek tek araştır hangilerinin artık Google'da etkisi olmadığını veya Google'ın sevmediği yöntemlerse o işlemleri düzelt .

yok yanlış anlamıyorum hocam ama ben SEO calışmasını tek başıma yapmıyorum bir arkadaşımla yapıyorum ve daha önce başıma geldiği için bir tane sitem kopya içerik yüzünden ceza aldığı için buna cok özenti göstererek yapıyorum

chemistrap chemistrap WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Seyyah-ı Avare
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 253
  • Beğeniler 20 / 67
  • Ticaret 2, (%100)
Dediğim gibi , yaptıklarınızın listesini çıkarın ve hangilerinin artık Google'ın sevmediğini tespit ettikten sonra o işlemi düzeltmeye çalışın , umarım eski haline döner.
solomon_kyen

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

entegremx entegremx WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 47
  • Beğeniler 1 / 5
  • Ticaret 2, (%100)

chemistrap adlı üyeden alıntı

Dediğim gibi , yaptıklarınızın listesini çıkarın ve hangilerinin artık Google'ın sevmediğini tespit ettikten sonra o işlemi düzeltmeye çalışın , umarım eski haline döner.

Bu dediğinizi yaparken nasıl bir yol izlemeli. Bende de benzer bir sorun oldu. Abuk sabuk sitelerde linklerimiz varsa bunları nasıl iptal edebiliriz.

webintr.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al