2 aydır SEO calışması yaptığım siteye 1 ve 2'cı sayfada olan web sitem 19.08.2013 tarihinde hiç bir sebebi olmadan 4-5-6-7 ve 8'ci sayfalar arasında sürekli oynuyor bazı arkadaşlara sordum Google'nin dalgalamasıdır normaldır dediler. ama bugun Google'den aldığım mail ise hiç anlam veremedim bu neyin nesidir sizce arkadaşlar

http://www.************.com/: Yüzeysel içerik21 Ağustos 2013
Google, sayfalarınızdan bazılarının Web Yöneticisi Yönergeleri'mize uymayan teknikler kullanıyor olabileceğini tespit etti.
Sitenizin fazla değerli olmayan veya tamamen değersiz boş içerik barındırması nedeniyle Google, www.************.com/ alan adı kalıbına bir manuel spam işlemi uyguladı. Sitenizde veya bazı bölümlerinde uygulanan başka işlemler de olabilir.
Önerilen işlem
Sitenizi Google'ın Web Yöneticisi Yönergeleri'ne uygun olacak şekilde güncelleyin.
Bu değişiklikleri yaptıktan sonra bir yeniden değerlendirme isteği gönderin.
Sitenize uygulanan mevcut manuel işlemlerin güncel listesi için Manuel İşlemler sayfasını ziyaret edin. Hiçbir manuel işlem listelenmemişse yeniden değerlendirme isteği göndermenize gerek yoktur.
Sitenizin artık yönergelerimizi ihlal etmediğini belirlersek, manuel işlemi kaldırırız.
Bu sorunun nasıl çözüleceğiyle ilgili sorularınız varsa lütfen Web Yöneticisi Yardım Forumu'nu ziyaret edin.

sadece bir tane web sitem icin Google bu maili yollamadı diğer sitelerim için de bunu yolladı