wmaraci reklam

Bu site tüm sonuçlarda nasıl bu kadar üst sıralarda yer alabiliyor?

21 Mesajlar 3.397 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

aliaga06 aliaga06 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 21.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Erzincan
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 100
  • Beğeniler 5 / 10
  • Ticaret 0, (%0)

mizanger adlı üyeden alıntı

seo konusunda çok iyi değilim.bu işi profösyönel yapan arkadaşların cevaplaması daha doğru olur.

Hocam kimseden tek bir cevap alamadım. Teşekkürler ilgi alakanız için.

www.Filmoloji.Org
wmaraci
reklam

Jih4d Jih4d Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Ne iş olsa yaparım abi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 229
  • Beğeniler 0 / 136
  • Ticaret 2, (%100)
Öncelikle anasayfaya gelen backlinkler, ardından konuyu besleyen rss kaynakları rol oynuyor. Örneğin bahsettiğiniz site ve sıramaladaki film siteleri şöyle bir Rusya kaynaklı site ile konuyu beslemiş; http://www.mediametrics.ru/rating/tr/hour.html?lang=it
Zaten Türkçe içerik ve sınırlı arama olduğu için bu tür birkaç besleme ile yan aramalarda ilk sayfalara çıkmak mümkün.

Google+ author sorunuza gelecek olursak.. Sıralamada yazar resmi gözükmesi insanların dikkatini çekiyor, kafada olmasanız bile üstteki sitelerden bir adım önde oluyorsunuz.

• Üyelik 21.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Erzincan
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 100
  • Beğeniler 5 / 10
  • Ticaret 0, (%0)

Jih4d adlı üyeden alıntı

Öncelikle anasayfaya gelen backlinkler, ardından konuyu besleyen rss kaynakları rol oynuyor. Örneğin bahsettiğiniz site ve sıramaladaki film siteleri şöyle bir Rusya kaynaklı site ile konuyu beslemiş; http://www.mediametrics.ru/rating/tr/hour.html?lang=it
Zaten Türkçe içerik ve sınırlı arama olduğu için bu tür birkaç besleme ile yan aramalarda ilk sayfalara çıkmak mümkün.

Google+ author sorunuza gelecek olursak.. Sıralamada yazar resmi gözükmesi insanların dikkatini çekiyor, kafada olmasanız bile üstteki sitelerden bir adım önde oluyorsunuz.

İlgi ve alakanız için teşekkürler. Yorumunuzda şu bölümün biraz daha detayı istesem sizin için sorun teşkil edermi. Seo konusuna biraz fransızım da.
''Öncelikle anasayfaya gelen backlinkler, ardından konuyu besleyen rss kaynakları rol oynuyor. Örneğin bahsettiğiniz site ve sıramaladaki film siteleri şöyle bir Rusya kaynaklı site ile konuyu beslemiş; http://www.mediametrics.ru/rating/tr/hour.html?lang=it
Zaten Türkçe içerik ve sınırlı arama olduğu için bu tür birkaç besleme ile yan aramalarda ilk sayfalara çıkmak mümkün.''

www.Filmoloji.Org

• Üyelik 14.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 229
  • Beğeniler 0 / 136
  • Ticaret 2, (%100)

aliaga06 adlı üyeden alıntı

İlgi ve alakanız için teşekkürler. Yorumunuzda şu bölümün biraz daha detayı istesem sizin için sorun teşkil edermi. Seo konusuna biraz fransızım da.
''Öncelikle anasayfaya gelen backlinkler, ardından konuyu besleyen rss kaynakları rol oynuyor. Örneğin bahsettiğiniz site ve sıramaladaki film siteleri şöyle bir Rusya kaynaklı site ile konuyu beslemiş; http://www.mediametrics.ru/rating/tr/hour.html?lang=it
Zaten Türkçe içerik ve sınırlı arama olduğu için bu tür birkaç besleme ile yan aramalarda ilk sayfalara çıkmak mümkün.''

Sitenizin anasayfasına yaptığınız seo çalışmalarının yan aramalarda da etkisi büyük. Birkaç cümle özgün yazdığınız hemen hemen her yazı ilk sayfada yer alır. Ancak yan aramalardan gelen trafik üst sıralardaki sitelere gittiği için bu tür aramalarda site sahipleri en kötü ilk 3 sıralama içinde olmak isterler, bu yüzden üstte linkini verdiğimi gibi siteler bularak girdiği içeriğin linklerini paylaşırlar. Böylece o yazı Google gözünde değer kazanır ve üst sıralara çıkar. Buna feeding yani besleme diyoruz.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 21.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Erzincan
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 100
  • Beğeniler 5 / 10
  • Ticaret 0, (%0)

Jih4d adlı üyeden alıntı

Sitenizin anasayfasına yaptığınız seo çalışmalarının yan aramalarda da etkisi büyük. Birkaç cümle özgün yazdığınız hemen hemen her yazı ilk sayfada yer alır. Ancak yan aramalardan gelen trafik üst sıralardaki sitelere gittiği için bu tür aramalarda site sahipleri en kötü ilk 3 sıralama içinde olmak isterler, bu yüzden bu tür siteler bularak girdiği içeriğin linklerini paylaşırlar. Böylece o yazı Google gözünde değer kazanır ve üst sıralara çıkar. Buna feeding yani besleme diyoruz.

Hocam çok teşekkürler. Ben gerçekten seo ya çok yabancı olduğum için sizi fazla zorladım. Şöyle söyliyeyim. '' ana sayfalara yaptığımız seo çalışmaları '' , '' bu yüzden bu türsiteler bularak girdiği içeriğin linklerini paylaşırlar '' şuraları anlamadım :)

Ek Olarak:

Jih4d adlı üyeden alıntı

Sitenizin anasayfasına yaptığınız seo çalışmalarının yan aramalarda da etkisi büyük. Birkaç cümle özgün yazdığınız hemen hemen her yazı ilk sayfada yer alır. Ancak yan aramalardan gelen trafik üst sıralardaki sitelere gittiği için bu tür aramalarda site sahipleri en kötü ilk 3 sıralama içinde olmak isterler, bu yüzden bu tür siteler bularak girdiği içeriğin linklerini paylaşırlar. Böylece o yazı Google gözünde değer kazanır ve üst sıralara çıkar. Buna feeding yani besleme diyoruz.

Hocam çok teşekkürler. Ben gerçekten seo ya çok yabancı olduğum için sizi fazla zorladım. Şöyle söyliyeyim. '' ana sayfalara yaptığımız seo çalışmaları '' , '' bu yüzden bu türsiteler bularak girdiği içeriğin linklerini paylaşırlar '' şuraları anlamadım :)

www.Filmoloji.Org

• Üyelik 14.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 229
  • Beğeniler 0 / 136
  • Ticaret 2, (%100)

Ek Olarak:

Besleme, Google gözünde değeri olan herhangi bir sitede senin sitene ait linkin olmasıdır kısaca. Adamın film izle gibi ana kelimelerde site çıkarmaya gücü yetmiyor diyelim ki, ne yapıyor? İmleme vb. sitelerde içeriğin linkini paylaşarak kendi sitesine referans gösteriyor. Ana kelimelerde üst sıralara çıkmak için uğraşmak yerine daha az uğraş ve daha az maliyet ile yan kelimelerden sitesine trafik sağlıyor.

Daha sade nasıl anlatılır bilmiyorum, hala anlayamadıysan pıçak çekicem artık :)
KartPazar

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 21.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Erzincan
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 100
  • Beğeniler 5 / 10
  • Ticaret 0, (%0)

Jih4d adlı üyeden alıntı

Besleme, Google gözünde değeri olan herhangi bir sitede senin sitene ait linkin olmasıdır kısaca. Adamın film izle gibi ana kelimelerde site çıkarmaya gücü yetmiyor diyelim ki, ne yapıyor? İmleme vb. sitelerde içeriğin linkini paylaşarak kendi sitesine referans gösteriyor. Ana kelimelerde üst sıralara çıkmak için uğraşmak yerine daha az uğraş ve daha az maliyet ile yan kelimelerden sitesine trafik sağlıyor.

Daha sade nasıl anlatılır bilmiyorum, hala anlayamadıysan pıçak çekicem artık :)

Hocam şu an tam anlamıyla anladım kana gerek yok :)
Fakat hazır böyle dirençli ve bilgili birini buldum şunu da sormadan edemicem :) verdiğiniz http://www.mediametrics.ru/rating/tr/hour.html?lang=it şu adreste nasıl link paylaşılabilir. Birde '' siteler '' olarak çoğul kullanmışsınız bunun gibi farklı sitelere de mi link veriyor, veriyor ise o sitenin kullandığı bu tarz bağlantıları benimle paylaşırmısınız ?

www.Filmoloji.Org

• Üyelik 14.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 229
  • Beğeniler 0 / 136
  • Ticaret 2, (%100)

Hocam şu an tam anlamıyla anladım kana gerek yok :)
Fakat hazır böyle dirençli ve bilgili birini buldum şunu da sormadan edemicem :) verdiğiniz http://www.mediametrics.ru/rating/tr/hour.html?lang=it şu adreste nasıl link paylaşılabilir. Birde '' siteler '' olarak çoğul kullanmışsınız bunun gibi farklı sitelere de mi link veriyor, veriyor ise o sitenin kullandığı bu tarz bağlantıları benimle paylaşırmısınız ?

Arayıp tarayıp buluyorlar herhalde, daha önce hiç böyle bir çalışma yapma ihtiyacım olmadı. Ben trafiğini ana kelimelerden sağlayanlardanım :)

• Üyelik 21.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Erzincan
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 100
  • Beğeniler 5 / 10
  • Ticaret 0, (%0)

Jih4d adlı üyeden alıntı

Arayıp tarayıp buluyorlar herhalde, daha önce hiç böyle bir çalışma yapma ihtiyacım olmadı. Ben trafiğini ana kelimelerden sağlayanlardanım :)

Bu tarz sitelerin isimleri ne oluyor hocam bende arayıp tarayayım bilmekte fayda var. O siteden pek bir şey anlayamadım siz bakınsanız belki çözersiniz :)

www.Filmoloji.Org

• Üyelik 14.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 229
  • Beğeniler 0 / 136
  • Ticaret 2, (%100)

Bu tarz sitelerin isimleri ne oluyor hocam bende arayıp tarayayım bilmekte fayda var. O siteden pek bir şey anlayamadım siz bakınsanız belki çözersiniz :)

Emek vermeden yemek yok seo işinde, bol şans :)
KartPazar

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al