wmaraci reklam

Çok Şükür ki Sıralamaya Girebildim - Allah Herkese Nasip Eder İnşallah

25 Mesajlar 2.398 Okunma
wmaraci reklam

vaveyla vaveyla WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.12.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad R** C**
  • Mesajlar 338
  • Beğeniler 107 / 71
  • Ticaret 3, (%100)

BertuğErdem adlı üyeden alıntı

Arkadaşlar size gönül rahatlığı ile söyleyebilirim ki seo için beklemeyin.

3 ay olsun, 6 ay olsun 12 ay olsun diye bir şey yok. Market mi işletiyoruz mahallede :)

1,5 aylık sitelerim düzgün ve verimli şekilde çalıştığım son 1 haftadır günde 50 TL üzeri adsense kazanıyor. :)

Yardırın beklemeyin ve işten soğumayın.

Bol kazançlar hoca. Yardıralım ama ne yapalım hocam mesela😐🙋

wmaraci
reklam

ilkanbalkan ilkanbalkan Genel Yayın Yönetmeni Kullanıcı
  • Üyelik 02.01.2015
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek BT Eğitmeni - Webmaster
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad i** B**
  • Mesajlar 1680
  • Beğeniler 435 / 562
  • Ticaret 30, (%100)

basich adlı üyeden alıntı

1ci sıradaki site büyük ihtimal kullanıcılarına istediğini verebiliyor. :D bu yüzden de sizin siteye sıçrama olmuyor.

evet hocam benim konularımda 1. isen çok şeysin, ikinciysen hiçbir şeysin... Konu edebiyat olunca böyle oluyor maalesef.

aries aries WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.09.2017
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek işçi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 827
  • Beğeniler 150 / 383
  • Ticaret 1, (%100)
Başarılar, umarım ileride "sitem ilk beş içerisinde" veya "sonunda ilk sıraya geldik" mesajlarınızı da görürüz....

CoaX CoaX AmeleMaster Kullanıcı
  • Üyelik 04.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek CoaXSEO
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** P**
  • Mesajlar 1049
  • Beğeniler 216 / 667
  • Ticaret 8, (%88)
vaaay gözün aydın. Sevindim

wmaraci
wmaraci

Escalous Escalous Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 09.08.2018
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek (.*?)
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** Ş**
  • Mesajlar 1392
  • Beğeniler 421 / 799
  • Ticaret 4, (%100)

tevfikaktunc adlı üyeden alıntı

Çok teşekkür ederim. Sağ olun, var olun.

Seo çalışması için henüz erken diye düşünüyorum. Aradan 1 yıl geçsin diye düşünüyorum, sistem tam olarak otursun daha sonra gerekli kelimelerin çalışmalarını yaparım.

Çok teşekkür ederim sağ olun var olun, umarım çıkarım tek temenniğim.

Hocam bu düşünceden çıkın. Bu olayı kim başlattı bilmiyorum. SEO için şuan erken diye bir şey yoktur. Siteniz şuan SEO türevi çalışmalar için tamamıyle hazır.

Olay indekslerin oturmasıdır. Yani icerikleriniz googlede indekslendiyse, iç SEO tamamlandıysa(sitemap vs.) Her şey tamamdır.

Ben genelde 1 hafta sonra çalışmalara başlarım. Genelde yaptıklarım sosyal imlemedir. Nadiren aynı kategorideki sağlam sitelerden backlink veya tanıtım yazısı alırım iletişime geçip.

SENibrahim SENibrahim ibocum Kullanıcı
  • Üyelik 22.12.2017
  • Yaş/Cinsiyet 23 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad İ** Ş**
  • Mesajlar 4598
  • Beğeniler 1727 / 1541
  • Ticaret 15, (%100)
Tasarım falan çok hoş fakat siteye girince header aşağı iniyor. Bence o çok saçma olmuş. Son konular gözükmüyor.

Herkez hata yapabilir, pardon herkes. | ibocum.com

BeeSeo BeeSeo WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.10.2017
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** B**
  • Mesajlar 494
  • Beğeniler 71 / 222
  • Ticaret 50, (%100)
Sanırım barınaktaki hayvanlara yardım ediyorsunuz site geliriyle. Yaptığınız iş çok hoşuma gitti hocam. Tebrik ediyorum sizi. Ücretsiz olarak SEO hizmetinden faydalanmak isterseniz mesaj atabilirsiniz. Sağlıcakla..

vardarli24 vardarli24 Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 21.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Oyun Tasarımı
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad G** V**
  • Mesajlar 108
  • Beğeniler 5 / 37
  • Ticaret 0, (%0)
hocam seoyu 1 yıl beklemek gibi bir hata yapmayın sakın. Hayırlı olsun bu arada :)

murro murro WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 08.12.2014
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Elektrik-Elektronik
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** Y**
  • Mesajlar 669
  • Beğeniler 145 / 255
  • Ticaret 2, (%100)
Tebrik ederim kardeşim...

Tevfik Tevfik tevfik.org Kullanıcı
  • Üyelik 09.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Satış Pazarlama
  • Konum Kayseri
  • Ad Soyad T** A**
  • Mesajlar 3622
  • Beğeniler 1125 / 1128
  • Ticaret 73, (%100)

BertuğErdem adlı üyeden alıntı

Arkadaşlar size gönül rahatlığı ile söyleyebilirim ki seo için beklemeyin.

3 ay olsun, 6 ay olsun 12 ay olsun diye bir şey yok. Market mi işletiyoruz mahallede :)

1,5 aylık sitelerim düzgün ve verimli şekilde çalıştığım son 1 haftadır günde 50 TL üzeri adsense kazanıyor. :)

Yardırın beklemeyin ve işten soğumayın.

16. yılıma girdim ama bazen insan yorulmuyor değil hani, keşke daha geç başlamış olsaydım demiyor değilim :) Taktiklere her zaman açığım, tavsiyen olursa dinlerim.

basich adlı üyeden alıntı

1ci sıradaki site büyük ihtimal kullanıcılarına istediğini verebiliyor. :D bu yüzden de sizin siteye sıçrama olmuyor.

Umarım ilerleyen zamanlarda o sıralamalara ben de gelebilirim :)

ilkanbalkan adlı üyeden alıntı

evet hocam benim konularımda 1. isen çok şeysin, ikinciysen hiçbir şeysin... Konu edebiyat olunca böyle oluyor maalesef.

Rakipler ne kadar fazla ise o kadar sıkıntı oluyor bize, aslında internet sektöründe düşük rekabet diye bir şey kalmadı desem yeridir. Daha önce sağlık sektöründeydim, muhteşem derece zor bir sektör.

aries adlı üyeden alıntı

Başarılar, umarım ileride "sitem ilk beş içerisinde" veya "sonunda ilk sıraya geldik" mesajlarınızı da görürüz....

Umarım hocam, çok isterim. Kendim bir şey kazanmıyorum.

CoaX adlı üyeden alıntı

vaaay gözün aydın. Sevindim

Çok teşekkür ederim :) Sağ olun, var olun.

Escalous adlı üyeden alıntı

Hocam bu düşünceden çıkın. Bu olayı kim başlattı bilmiyorum. SEO için şuan erken diye bir şey yoktur. Siteniz şuan SEO türevi çalışmalar için tamamıyle hazır.

Olay indekslerin oturmasıdır. Yani icerikleriniz googlede indekslendiyse, iç SEO tamamlandıysa(sitemap vs.) Her şey tamamdır.

Ben genelde 1 hafta sonra çalışmalara başlarım. Genelde yaptıklarım sosyal imlemedir. Nadiren aynı kategorideki sağlam sitelerden backlink veya tanıtım yazısı alırım iletişime geçip.

Hocam daha önce sağlık sektöründe bu hatayı yaptım ve maalesef iyi sonuçlar almadım ben de biraz bekleyeyim dedim. O bekleme süresine kadar içeriğini zenginleştirmeye çalışıyorum.

İbrahimŞEN adlı üyeden alıntı

Tasarım falan çok hoş fakat siteye girince header aşağı iniyor. Bence o çok saçma olmuş. Son konular gözükmüyor.

Teşekkür ederim. Aşağı indiğinizde header gözükmezde yukarı çıktığınız vakit gözükecektir (tabii aynı şeyden bahsediyorsak) :) Her yoruma önem veriyorum fakat ilk kez saçma olmuş kelimesini sizden duydum bu temada :) Yine de teşekkür ederim.

BeeSeo adlı üyeden alıntı

Sanırım barınaktaki hayvanlara yardım ediyorsunuz site geliriyle. Yaptığınız iş çok hoşuma gitti hocam. Tebrik ediyorum sizi. Ücretsiz olarak SEO hizmetinden faydalanmak isterseniz mesaj atabilirsiniz. Sağlıcakla..

Evet hocam sokak ve barınaktaki hayvanlar için kurulumu gerçekleştirdim. Umut ediyorum ki güzel bir yerlere gelebileyim, amacım hayvanlar kelimesinde (kendi anahtar kelimemde) Google'de ilk sayfada yer alayım sanırım benim için yeterli olacaktır. Anahtar kelimeler çok fazla ama rakipte çok fazla, sıralamalara girdiğim zaman insanlar çirkinleşiyorlar maalesef. Ellerinden geleni ardına koymuyorlar, madem hepimizin amacı bu canlar peki neden bir siteyi engellemeye çalışıyorsun ki?

Sadece site olarak demiyorum, sosyal ağlarda da böyle. Hiçbir insana zararımız olmadan yönlendirip bu doğrultuda hayvanlara yardım etmeye çalışıyoruz fakat insanların tek amacı karalama politikası bu da bizleri üzüyor.

Siz emek vereceksiniz bu emeğiniz karşısında ben mahçup düşmek istemem size, sağ olun var olun çok duyarlı insansınız bundan hiçbir şüphem yok ama emeğinizin karşılığını ben veremediğim zaman da kendimi kötü hissederim hocam

murro adlı üyeden alıntı

Tebrik ederim kardeşim...

Çok teşekkür ederim abicim Allah razı olsun sağ olasın var olasın.

vardarli24 adlı üyeden alıntı

hocam seoyu 1 yıl beklemek gibi bir hata yapmayın sakın. Hayırlı olsun bu arada :)

Çok teşekkür ederim. Aslında tam olarak oturmasını bekliyordum sitenin, Google'de yerini alabilmesi için 1 yıl boyunca özgün içerik ve özgün kullanıcılarla takılmalarını bekliyordum :)
murro

kişi bu mesajı beğendi.

kişisel bloğ • tevfik.org
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al