freelance iş ilanları

Google sıralamasında düşme

7 Mesajlar 994 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

ankarahaber ankarahaber Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 91
  • Beğeniler 48 / 2
  • Ticaret 0, (%0)
Uzun bir süreden beri google Ankara Haber anahtar kelimesinde ikinci sırayı korumamız rağmen 4. sıraya düştük. Bunun sebebi konusunda fikir sahibi olan arkadaşlar yardımcı olursa memnun oluruz.

Ayrıca tavsiye ve önerilerinizide dikkate alırız. İlgili sitemiz www.ankarahaberleri.net

Ek Olarak: Konuyla ilgili fikri olan varsa lütfen bilgi verebilir mi?

wmaraci
reklam

selcukg selcukg WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 19.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Seo Danışmanı
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad S** G**
  • Mesajlar 113
  • Beğeniler 4 / 25
  • Ticaret 15, (%93)
Bu ara google'da bir dalgalanma söz konusu. Bir kaç gün beklemenizde fayda var.

nettebilgi nettebilgi Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek grafiker
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad D** O**
  • Mesajlar 1454
  • Beğeniler 254 / 430
  • Ticaret 8, (%100)
sanırım backlinktenkaynaklanıyor. suan 3. sıradasınız üstünüzde hürriyet var onun sizi geçmesi normal. en üsttesi sitenin se sizin sitenizden daha fazla backlinki ve ziyaretçisi var. bence 3. sıranızı koruyun. 1. ve 2. sıraya yerleşemessiniz.

SuhaMete SuhaMete SEO Danışmanı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 2548
  • Beğeniler 21 / 535
  • Ticaret 76, (%100)
Son arkadaşın dediği gibi herşeyi güncellemeye bağlamayıp, kendimize ve rakip sitelere bakmamız gerekmektedir. Rakiplerinizi düzenli inceliyorsanız ki herhalde incelemiyorsunuz, onlardaki değişiklikler seni aşağı indirmiş olabilir.

wmaraci
wmaraci

halilozcevik halilozcevik WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Genel Müdür
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad H** Ö**
  • Mesajlar 270
  • Beğeniler 233 / 60
  • Ticaret 20, (%100)
Tavsiye ve öneri istemişsiniz site hakkında bir tavsiyede bulunayım.Az çok inceledim haberleri pek tarafsız yapmıyorsunuz gibi geldi.Bir partiyi savunuyorsunuz sanırım.Habercilikte bunu yaparsanız kaybedersiniz bence.Şahsen ben sitenizi takip etmezdim.Tabiki bu sadece benim önerim karar sizin

www.kadinsalyasam.com

Zen Zen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek Web
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 1061
  • Beğeniler 16 / 189
  • Ticaret 1, (%100)
Bir haber sitesi için oldukça zayıf bir sosyal medya ağınız var. Haber siteleri için sosyal medya en önemli şey... Benim en küçük sitemin bile sosyal medya sayfaları daha büyük.

Yapmanız gereken şey, Ankara Haberleri olarak en azından günlük birkaç dolarlık facebook reklamı vererek takipçi toplayıp, farklı iplerden haberlerinizin paylaşılmasını sağlamak.

Ayrıca backlink alımına girmeyin sakın dahada aşağı düşer. Alacaksanızda asla haber sitesi dışında biryerden almayın.
ankarahaber

kişi bu mesajı beğendi.

ankarahaber ankarahaber Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 23.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 40 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 91
  • Beğeniler 48 / 2
  • Ticaret 0, (%0)

nettebilgi adlı üyeden alıntı

sanırım backlinktenkaynaklanıyor. suan 3. sıradasınız üstünüzde hürriyet var onun sizi geçmesi normal. en üsttesi sitenin se sizin sitenizden daha fazla backlinki ve ziyaretçisi var. bence 3. sıranızı koruyun. 1. ve 2. sıraya yerleşemessiniz.

Teşekkürler yorumuz için. Hürriye'ti çok uzun bir süre geride bırakmıştık. Geçemezsiniz gibi net bir kural koymuşsunuz. Bu görüşünüze katılmıyoruz. Elbet bir yolu vardır.:)

Ek Olarak:

halilozcevik adlı üyeden alıntı

Tavsiye ve öneri istemişsiniz site hakkında bir tavsiyede bulunayım.Az çok inceledim haberleri pek tarafsız yapmıyorsunuz gibi geldi.Bir partiyi savunuyorsunuz sanırım.Habercilikte bunu yaparsanız kaybedersiniz bence.Şahsen ben sitenizi takip etmezdim.Tabiki bu sadece benim önerim karar sizin

Lütfedip yorum yazmışsınız. Biz yıllardır yayıncılık ve bir nevi gazetecilik yapıyoruz. İçerik konusunda yada site ile alakalı bir öneride bulunmadık. Yayıncılık anlayışımız ile ilgili olarak, öyle bakıp görmek istediğiniz gibi görmüşsünüz. Herkesin bir yayın politikası vardır değil mi? :) Neyse burası bunun tartışma yeri değil. Biz seo konusunda tavsiye ve öneri istedik.

Ek Olarak:

Zen adlı üyeden alıntı

Bir haber sitesi için oldukça zayıf bir sosyal medya ağınız var. Haber siteleri için sosyal medya en önemli şey... Benim en küçük sitemin bile sosyal medya sayfaları daha büyük.

Yapmanız gereken şey, Ankara Haberleri olarak en azından günlük birkaç dolarlık facebook reklamı vererek takipçi toplayıp, farklı iplerden haberlerinizin paylaşılmasını sağlamak.

Ayrıca backlink alımına girmeyin sakın dahada aşağı düşer. Alacaksanızda asla haber sitesi dışında biryerden almayın.

Evet faydalı bir tavsiye oldu. Teşekkürler

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al