yk22 adlı üyeden alıntı

Bunları sağdan soldan öğrendiklerimle yazmadim. Bizzat basima gelen tecrübelerle yazdım. Ayrıca dikkatli okumadiysaniz ben yazayım. TAVSİYE ETMİŞİM yani tavsiye niteliginde yazmışım. Kimseyi yanlış bilgi vererekte yanilttigim yok. Ustalik taslayip bilip bilmeden de cevap yazmayın.

Ustalık felan yaptığım yok sizin gibi yanlış bilgi verenler yüzünden insanlar yanlış algıya kapılıp burada sitem google de yükselmiyor yok sitem böyle diye konular açıyorlar size de tavsiyem biliyorsanız konuşun bilmiyorsanız susun bilenler doğru cevabı versinler.

yk22 adlı üyeden alıntı

İçerik girmenin zamanı arası yoktur. Bu sitenizin ne amacla kurulduğuna göre degisir. Site zamanla oturduktan sonra gönlünüzce icerik girebilirsiniz. Etrafta seocuyum diye geçinenler in şu kadar içerik girilmeli yok 300 karakter girilmeli demelerini takmayın. İceriginiz 10 kelimede olsa 10 bin karakterde olsa önemli olan okuyucuya aradigi cevabi verip vermemesidir.

Bakın burda da yanlış bir bilgi daha. Düzelteyim sizin için bunu
10 kelime girilebilecek siteler video, resim vb. tarzı sitelerdir.

Google en az 300 kelime diyor ve bunu bir çok uzman kişi de onaylıyor. Seo standartıdır 300 kelime ve özgün içerik.

yk22 sizden de ricam bu engin bilgilerinizle zor bir kelimede kafaya oynamış 1 2 sitenizi gösterirmisiniz ?
Ben göstereyim imzam daki site.