wmaraci reklam

Google'ın Yeni Arama Algoritması BERT 5 Ağustos 2020 ile Google Listelere Yansımış Durumda

3 Mesajlar 632 Okunma
wmaraci reklam

rostistos rostistos www.pembeportakal.net Kullanıcı
  • Üyelik 11.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Seo
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad H** Ü**
  • Mesajlar 992
  • Beğeniler 423 / 303
  • Ticaret 41, (%100)

Google'ın Yeni Arama Algoritması BERT 5 Ağustos 2020 ile Google Listelere Yansımış Durumda.. Bu çok sinir bozucu !!!

Google.com.tr aramalarında listeler yine allak bullak olmuş !! Arama listelerinin devamlı güncellenen yapısı yüzünden webmasterlar bunun farkına zamanla varacaklar.

Bert güncellemesi 25 Ekim 2019 yılında ilk duyuruldu 9 Aralık 2019 ise dünya çapında olduğu açıklandı. O günden bu güne kadar google devamlı sektör bazlı güncellemeler yaptı ve sonunda geldiğimiz nokta burası.. 31 Temmuz ve 1 Ağustos arasında yapılan değişiklikler bu günden itibaren listelere yansımış durumda.. Bu arada Google algoritması güncellemesini onaylamadı. Yani hiç bir yerde yok bunu da nereden çıkarttın demeyin emin olun ki listelere tam yansıyınca net göreceksiniz sevgili dostlar.

Aramalarda pinterest sitesi bir çok sitenin önüne geçmiş durumda iş bu yüzdendir ki kafalar karışık. Sitelerin indeksleri siliniyor kelimesinde ilk sayfada olan siteler üçüncü sayfalara geriliyor alakasız siteler ilk sayfalara çıkıyor. O yetmezmiş gibi haber siteleride onu izliyor ilk sayfalar ya pinterest ya youtube yada haber sitesi anlayacağınız !!

Kişisel kanaatim sabırlı olmamız mutlaka bu durum rayına oturacak google arama motorunun yaptığı belirsizlik çizgisine dayalı olan sistem mutlaka tam olarak algılanacaktır. Sonuçta bu bir şirket ve reklam gelirleri pandemi yüzünden baya düştü , iş bu yüzdendir ki bişiler yapacak gelirlerini artıracak. Bu süreçte sabırlı olmak şart. Dilimin döndüğünce bir şeyler paylaştım. Öyle aman aman iddiası olan bir adam değilim ama bende sizler gibi darlandım ve sıkıldım yeter diyorum yani.. iyi forumlar dilerim..

mimarcan darknov4 hRSor

kişi bu mesajı beğendi.

Bedava Parfüm Burada => https://bedavanumune.net/
wmaraci
reklam

birsevda birsevda Maraba Kullanıcı
  • Üyelik 17.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Amele
  • Konum Tekirdağ
  • Ad Soyad T** K**
  • Mesajlar 2210
  • Beğeniler 753 / 752
  • Ticaret 18, (%100)
aslında sistem de bellı mantıkda basit. Google bizden ne istiyor.
1 Ziyaretci sitede uzun süre geçirmeli
2 Kullanılabilir sayfalar istiyor.
3 Ziyaretçinin memnun kalmasını istiyor
4 Hızlı siteler istiyor
Aslındda dikkat ederseniz hepsının ortak paydası ziyretçinin kolaylıgı.
mimarcan rostistos yilmaz70

kişi bu mesajı beğendi.

Siteni Ekle WeBDiZiN.Com

yilmaz70 yilmaz70 Güzel olacak Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 4766
  • Beğeniler 3155 / 3156
  • Ticaret 12, (%100)
Bırakalım artık google amcayı kendi haline.

Ziyaretçilere odaklanalım derim.

Kolay gelsin herkese :)
mimarcan birsevda rostistos

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al