freelance iş ilanları

Hiçbir çalışma yaptırmadan 1.sayfa 1.sıra

63 Mesajlar 7.468 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

MagaraAdami MagaraAdami PM atabilirsiniz Kullanıcı
  • Üyelik 23.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 2814
  • Beğeniler 382 / 974
  • Ticaret 2, (%100)

kardelen25 adlı üyeden alıntı

teşekkür ederim bu arada bu doğal backlinklerime nereden baktınız bende bakmak isterim

backlinklerinizi sorguladım. backlinkwatch.com

Okşadıkça insanları, içinden çıkıyor Cini...
wmaraci
reklam

impjix impjix WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 2426
  • Beğeniler 809 / 814
  • Ticaret 17, (%100)

Mağara Adamı adlı üyeden alıntı

Siteniz Ne zamandır Bu sıralarda Acaba ?

Ek Olarak:

Snippet değil hocam o Google Plus yazarlığı eklenmiş

Arkadaş açıklamış google plus otomatik eklediğini bunu bilmiyordum neyse snippetı açıklamış oldum bu süreçte. :)

kardelen25 kardelen25 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 20.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Gümüşhane
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 274
  • Beğeniler 14 / 41
  • Ticaret 3, (%100)

impjix adlı üyeden alıntı

Rich Snippet google ın web sayfanızdaki bölümlerin neyin ne olduğunu tanıtmanıza yarar. Örnğin sayfalarınzda wp temaları var. Bunu tanıtıyorsunuz bak sayfa şablonum bu en üstte yazan bölüm bu sayfadaki temanın adı, sağda bu temayı siteye kim ekledi, altta temanın aldığı puan, çaprazda temanın fiyatı. Bunu bir defalık tanıtıyorsunuz google benzer şablondaki tüm sayfaları otomatikman parçalara bölüp tanıyor.

Yazı biraz karışık olabilir sizin için aşağıda bir resim hazırladım inceleyebilirsiniz.
Bu işlemleri webmaster tools dan yapabilirsiniz zengin snippet bölümünden. El ile manuel kendiniz ayaralmazsanız kendiliğinden olmaz diye biliyorum. Googleın sitenizi tanıyıp sıralamanızada etkisinin olduğunu düşünüyorum. Nacizane fikrim.

kullandığım temanın özelliğidir çünkü yazdıklarınla ilgili hiçbirşey yapmadım o kadar bilgim yok

Ek Olarak:

kardelen25 adlı üyeden alıntı

kullandığım temanın özelliğidir çünkü yazdıklarınla ilgili hiçbirşey yapmadım o kadar bilgim yok

doğrudur yazar kısmını ben ekledim o da çok basit herkes yapabilir google plus'a girip sitenize link koyduktan sonra ekleyebilirsiniz.

impjix impjix WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 2426
  • Beğeniler 809 / 814
  • Ticaret 17, (%100)
Sitenize tıklamadan arattığımda daha önceden girmiş olduğumu farkettim başarılı bir site tebrik ederim.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 20.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Gümüşhane
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 274
  • Beğeniler 14 / 41
  • Ticaret 3, (%100)

impjix adlı üyeden alıntı

Sitenize tıklamadan arattığımda daha önceden girmiş olduğumu farkettim başarılı bir site tebrik ederim.

çok teşekkür ederim

adem123 adem123 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 18.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 176
  • Beğeniler 10 / 27
  • Ticaret 0, (%0)
sitenize verilmiş 25 backlik var dağıtığınız temalarının içine sitenizin linkini yerleştirirseniz elbette ilk sayfaya gelirsiniz tıpkı yıllardır sek kelimeseinde birinci sayfada olan site gibi

Pr 4 - (3) adet sitede ücretsiz tanıtım yazısı

http://goo.gl/ZhW1nH

FilmlerBizden FilmlerBizden Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 14.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek SERBEST MESLEK
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 523
  • Beğeniler 263 / 82
  • Ticaret 2, (%100)
geçer geçer zamanla geçer :) gugıl ilk başlarda yeni siteleri böyle zıplatıyor. sonra yine zıplatıyor ama tersten :)

Durotan Durotan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek 3D Sanatçı
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad F** T**
  • Mesajlar 1676
  • Beğeniler 204 / 340
  • Ticaret 2, (%100)
Bunu bilmeyen kaldı mı? Zaten çoğu kişi Google'ın özgün içerik manyağı olduğunu biliyor.. :)

crookersss crookersss </codenart> Kullanıcı
  • Üyelik 27.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek WM
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad S** Ö**
  • Mesajlar 569
  • Beğeniler 212 / 177
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam yanlış anlamayın ama bu birinci sayfa birinci sıra olayı çok fazlalaşmaya başladı. Güncelleme öncesi bazen böyle şeyler olabiliyor önceki sitelerimde yaşamıştım. Bence sitenizi oraya garantilicek birşeyler yapmaya başlayın hüsrana uğramayın.

Birde özgün içerikle oluyor olsaydı, hergün hatta her saat başı siteme 3 editör tarafından özgün ve anlık seo çalışmalı yazılar yazılıyor. Evet birinci sırada olduklarım elbet var ama hala istediğim kelimelerde bırakın 1. sayfayı çoğunda ilk 100'de yokum.

Demem o ki google'ın size verdiği bir şans olabilir. O yüzden artık birinci sıradayım diyip günde iki tane yazı girsem yeter demeyin. Üzülen siz olursunuz. Saygılarımla. :)

• Üyelik 20.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Gümüşhane
  • Ad Soyad M** K**
  • Mesajlar 274
  • Beğeniler 14 / 41
  • Ticaret 3, (%100)

crookersss adlı üyeden alıntı

Hocam yanlış anlamayın ama bu birinci sayfa birinci sıra olayı çok fazlalaşmaya başladı. Güncelleme öncesi bazen böyle şeyler olabiliyor önceki sitelerimde yaşamıştım. Bence sitenizi oraya garantilicek birşeyler yapmaya başlayın hüsrana uğramayın.

Birde özgün içerikle oluyor olsaydı, hergün hatta her saat başı siteme 3 editör tarafından özgün ve anlık seo çalışmalı yazılar yazılıyor. Evet birinci sırada olduklarım elbet var ama hala istediğim kelimelerde bırakın 1. sayfayı çoğunda ilk 100'de yokum.

Demem o ki google'ın size verdiği bir şans olabilir. O yüzden artık birinci sıradayım diyip günde iki tane yazı girsem yeter demeyin. Üzülen siz olursunuz. Saygılarımla. :)

Tamam size hak veriyorum da bu benim ilk sitem değil , bundan önce onlarca site kurdum seo yaptırdım ama hiç birisinde bu başarıyı yakalayamadım

wmaraci
Konuyu toplam 6 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 6 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al