wmaraci reklam

Internet Kanseri: Haber Siteleri

41 Mesajlar 5.586 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

halitaga halitaga WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek işsiz
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad H** B**
  • Mesajlar 840
  • Beğeniler 351 / 212
  • Ticaret 1, (%100)
Bilim adamlarının biyografisini yazan spor sitesi gördükten sonra bunlara şaşıramıyorum :d

imzam yok
wmaraci
reklam

Makas34 Makas34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek gazeteci
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 343
  • Beğeniler 199 / 45
  • Ticaret 0, (%0)
benimde bir sorum olacak değerli arkadaşlar benim bir yerel haber sitem var ajanslardan haber almıyorum kendi haberlerimizi kendimiz emek vererek üretiyoruz. hiç kopya içerik kullanmadık.

ayrıca yerel haber siteme emek vererek biyografi ve rüya tabiri ekliyoruz kesinlikle kopya yok! benim haber siteme emek verip eklediğim biyografi ve rüya tabirlerinin önünü google neden kesecek. yıllardır gördüğüm şey bu bütün haber sitelerinde biyografi ve rüya tabiri var bazı yazılım firmaları biyografi ve rüyaları yazılımında yüklü şekilde satıyor müşterisine. beni bu konuda aydınlatırmısınız.

rüya ve biyografi eklemesi yapamazmıyım?

VoltajKA VoltajKA WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 02.07.2018
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Grafik Tasarım,Blog Yazarlığı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** G**
  • Mesajlar 378
  • Beğeniler 109 / 185
  • Ticaret 0, (%0)
Takipteyim.
Bu konu gerçekten can sıkmaya başlamıştı.
Umarım güzel bir çalışma yapılır da, diğer sitelerin önü açılır.

hkccrn hkccrn Nope Kullanıcı
  • Üyelik 11.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Hakkari
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 1526
  • Beğeniler 1318 / 738
  • Ticaret 35, (%100)

Makas34 adlı üyeden alıntı

benimde bir sorum olacak değerli arkadaşlar benim bir yerel haber sitem var ajanslardan haber almıyorum kendi haberlerimizi kendimiz emek vererek üretiyoruz. hiç kopya içerik kullanmadık.

ayrıca yerel haber siteme emek vererek biyografi ve rüya tabiri ekliyoruz kesinlikle kopya yok! benim haber siteme emek verip eklediğim biyografi ve rüya tabirlerinin önünü google neden kesecek. yıllardır gördüğüm şey bu bütün haber sitelerinde biyografi ve rüya tabiri var bazı yazılım firmaları biyografi ve rüyaları yazılımında yüklü şekilde satıyor müşterisine. beni bu konuda aydınlatırmısınız.

Hocam peki haber ile rüya tabirinin arasında ki bağlantıyı hiç kuramadım ben. Siz beni bu konuda aydınlatabilir misiniz? Emeğinize sözüm yok. Kategori dışı çalışma yapıp otorite kullanarak, bu konuda daha iyi olanların önünü kesmek değil mi yaptığınız? Haber sitesinde rüya tabiri nedir? "Flaş Flaş Flaş! Son dakika: Rüyada kamyon devrildi! 3 ölü!" Açıklama: Rüyada kamyon devirmek ne demek?
FurkanCanoz

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 24.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek gazeteci
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 343
  • Beğeniler 199 / 45
  • Ticaret 0, (%0)
neoldu.com da onedio da bu gibi sitelerde herşey mevcut haberi rüyası biyografisi bir çok farklı konular yıllardır böyle ?

google demiyorki bana rüya yazma benim yazdığım rüya suan türkiyedeki en kapmsamlı ve en iyi rüya bir çok sitenin içeriğinden dahada kaliteli öyle bir kayde yok adam sabah gördüğü rüyasını okurken sabah birde haber bakmak istiyor aynı şeyi bir yerde görmek istiyor ve bu tavsiyeleri bizlere veren ziyaretçilerdir.

bende elbette ziyaretçinin ve kullanıcıyı menun etmek için elimden gelene yapacağım

hkccrn hkccrn Nope Kullanıcı
  • Üyelik 11.06.2018
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Hakkari
  • Ad Soyad H** K**
  • Mesajlar 1526
  • Beğeniler 1318 / 738
  • Ticaret 35, (%100)

Makas34 adlı üyeden alıntı

neoldu.com da onedio da bu gibi sitelerde herşey mevcut haberi rüyası biyografisi bir çok farklı konular yıllardır böyle ?

google demiyorki bana rüya yazma benim yazdığım rüya suan türkiyedeki en kapmsamlı ve en iyi rüya bir çok sitenin içeriğinden dahada kaliteli öyle bir kayde yok

Kimse size yazmayın demiyor. Ama başkasının hakkını gasp ederken bunu hakliymis gibi göstermek doğru değil. Bizden açıklama beklemissiniz niye yazmayayım diye. Arada ki bağlantıyı sormussunuz. Eğer siz haber kategorisi ile rüya tabirinin birbirine bağlantısını gosterebilirseniz buyrun yazın diyelim. Alan farkı var haber otoritesini kullanarak rüya tabirlerinde ileri çıkmak hak yemektir diyorum. İstediğinizi yapmakta ozgursunuz. Buna karışmak haddimize değil. Ama hakkımızı yiyorsaniz tabi ki tepki göreceksiniz. Eleştirdiğiniz gibi eleştiriye de açık olmalısınız.

BakalimBilelim BakalimBilelim Beni bilen bilir... Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek serbest meslek
  • Konum Tunceli
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 2181
  • Beğeniler 521 / 572
  • Ticaret 50, (%100)
Dikkat Dikkat Dikkat!!!

Haber siteleri eskisi gibi her b.ku yazmaya devam edebilir, etsin de. Yeter ki kendilerine IŞIK YILI kadar uzak bu konularda sırf otoriteleri var diye üste çıkmasınlar. GOOGLE bunu engellesin yeter. Hem bu şekilde Makas34 vb. diğer arkadaşlar da haber sitelerinde, rüyasından biyografisine varana dek her türlü! içeriği girmeye devam edebilir.
FurkanCanoz 0sozdunyasi0 hkccrn

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 24.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek gazeteci
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 343
  • Beğeniler 199 / 45
  • Ticaret 0, (%0)
hocam benim sitem 16 yıllık ve ilk yıldan beridir rüya giriyorum o dönemler rüya tabiri sitesi mi vardı elbette kimsenin hakınnı yemeye hakkımız yok ben kesinlikle farklı alanlarda yazı yazmam gidip bir firma rehberinin içeriklerini girmem ben nasıl ekmek yiyorsam diğer farklı alanlardaki katagorilerdeki sitelerde kendi ekmeğini yesin arkadasın konu açtığı gibi pil nedir diye yazı girmem benim alanım değil.

ben 16 yıl önce rüya girdim 10 yıldır rüya bile girmiyorum umarım beni anlamışsınzıdır

• Üyelik 24.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek gazeteci
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 343
  • Beğeniler 199 / 45
  • Ticaret 0, (%0)

BakalimBilelim adlı üyeden alıntı

Dikkat Dikkat Dikkat!!!

Haber siteleri eskisi gibi her b.ku yazmaya devam edebilir, etsin de. Yeter ki kendilerine IŞIK YILI kadar uzak bu konularda sırf otoriteleri var diye üste çıkmasınlar. GOOGLE bunu engellesin yeter. Hem bu şekilde Makas34 vb. diğer arkadaşlar da haber sitelerinde, rüyasından biyografisine varana dek her türlü! içeriği girmeye devam edebilir.

söyleminiz üzere suanki biyografi sitelerine bakıyorum bir ünlü aradım hiç biri beni tatmin etmedi es geçip yazmış ama büyük bir haber sitesinden aynı biyografiye baktım çok harika detaylıca yazmış. biyografi sitesi olan arkadaşta onun gibi yaza biliri değil mi! ayrıca biyografi bildiğim kadarıyla genellikle haber sitesi katagorisine giriyor hocam

BakalimBilelim BakalimBilelim Beni bilen bilir... Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek serbest meslek
  • Konum Tunceli
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 2181
  • Beğeniler 521 / 572
  • Ticaret 50, (%100)
Makas34

Çukur'da oynayan baykal kim? şeklindeki biyografilerden bahsediyorsanız evet, bunları haber siteleri çok iyi sunuyor!!!

Hocam biz körü körüne itiraz edenlerden değiliz. Bakın haber sitelerinin o alakasız makaleleri var ya işte o makaleler gerçekten de bilgilendirici olsa ben dahil isyan eden kişilerin en az yarısı susar. Ama yazdıkları yazılara bakıyoruz; hatalar, yanlış bilgilendirmeler, yanlış yönlendirmeler, sçıp sıvamalar hepsi gırla gidiyor... Çift yönlü bir isyan var; hem alakasız konular giriliyor hem de bu konuların hakkı verilmeden yalap şalap içerikler sunuluyor.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al