wmaraci reklam

Internet Kanseri: Haber Siteleri

41 Mesajlar 5.579 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Makas34 Makas34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek gazeteci
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 343
  • Beğeniler 199 / 45
  • Ticaret 0, (%0)
burda haklısınız hocam ben bişi diyemem yanlız demek istediğim benimde bir haber sitem var ama her katagoride yazı girmiyorum şuan yaptığım sadece haber. haberde yeni bir sağlık il müdürü atanıyor millet bu kim diye merak ediyor hiç bi yerde biyografisi olmayan sağlık il müdürünü arayıp bilgi alıyoruz ve bu kimdir diye ya haberin altına yada sağlık il müdürü kim diye yazıyorum şimdi benim burda suçum ne

wmaraci
reklam

BakalimBilelim BakalimBilelim Beni bilen bilir... Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek serbest meslek
  • Konum Tunceli
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 2181
  • Beğeniler 521 / 572
  • Ticaret 50, (%100)
Makas34

Sizin habercilik anlayışınız gayet mükemmel. Dediğiniz gibi kamuda veya özel sektörde bir makam mevki değişikliği gibi konularda yeni gelen kişi hakkında hemen haberin altına biyografi girmeniz müthiş güzel ve faydalı bir şey. Ama tekrar ediyorum, burada bahsedilen husus, bilmem ne dizisindeki bilmem ne karakteri kimdir falan filan gibi cıvıtanlar... Ya da durduk yere atıyorum Tesla kimdir gibi yazı girişi yapanlar...
Makas34

kişi bu mesajı beğendi.

onurkaplan onurkaplan Bilgi Paylaştıkça Çoğalır Kullanıcı
  • Üyelik 18.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Senior Email Marketing Special
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 2209
  • Beğeniler 100 / 548
  • Ticaret 4, (%100)
söylenen umarım olur ama sanmam olacağını

ulas ulas C# & ASP.NET Kullanıcı
  • Üyelik 25.07.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Full Stack Developer
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad U** K**
  • Mesajlar 1403
  • Beğeniler 404 / 404
  • Ticaret 18, (%100)
Ne alaka dedirten durum. İçeriğe bakılsın. İçerik kaliteli mi, değil mi? Değilse dibe göm. İyiyse yukarı çıkart. Alanında uzman etiketi aldı diye veya alanında uzman site diye nitelendirildi diye herşeyin en doğrusunu onlar bilecek diye birşey yok. Bu bakış açısına göre kişisel bloglar hiç bir zaman üst sıralarda yer alamaz, çünkü daldan dala atlıyorlar.
iguanabey

kişi bu mesajı beğendi.

technovenue.com
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Makas34 Makas34 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek gazeteci
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad A** A**
  • Mesajlar 343
  • Beğeniler 199 / 45
  • Ticaret 0, (%0)
ben bir yerel siteyim kendi anahtar kelimemde ilk sıralarda olmama rağmen ve bölgemde olan bir haberi ilk önce ben gidip foto çekip detaylandırıp yazıyorum ondan sonra ajans muhabirleri olay yerine gidiyor benim yaptığım haberi onlarda işlerini yapıp ajanslarına geçiyorlar ondan sonra büyük haber siteleri üst üste aynı haber defalarca giriyor ve sıralamada benim önüme geçiyor.

ayrıca ben anahtar kelimemde bi anda pat diye geriliyorum aynı gün içinde... arkadası anlıyorum ben bile isyan ediyorum.

Teositeler Teositeler WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek bilgisayarcı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** C**
  • Mesajlar 442
  • Beğeniler 23 / 66
  • Ticaret 8, (%100)
1.5 Yıldır bu mevzu dönmekte ama sonuc . Sonuç malesef yok ki google bir şeyler yapıcagını sanmıyorum boku cıktı zaten

6milyon 6milyon WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.03.2019
  • Yaş/Cinsiyet 42 / K
  • Meslek okur yazar
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 56
  • Beğeniler 13 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
haber siteleri yüzüne niş konu bulamamaktan kına geldi. çok doğru ve güzel bir haber olmuş

dnaz dnaz Back to Front End Kullanıcı
  • Üyelik 02.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Software
  • Konum Adana
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 704
  • Beğeniler 101 / 147
  • Ticaret 34, (%100)
Arkadaşlar sorun aslında öyle değil bence , bende zamanında çok kızıyorum fakat buna bir cozum bulunacağını pek sanmiyorum sonuçta adamlarda para var güç var. Hiç olmadı haber siteleri yasemin.com gibi farklı domain ile yine birinci sırada olurlar , her zaman güçlü öne cikiyor. Hangimiz haber siteleri gibi para editör ve reklam gücüne sahibiz ? Ama illaki bazı yöntemler bulunur zamanla bakalım .

kaan1949 kaan1949 WM Aracı Telefon Onaysız
  • Üyelik 22.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad K** A**
  • Mesajlar 45
  • Beğeniler 12 / 8
  • Ticaret 0, (%0)
Google tarafından kesinlikle bu duruma el atılması lazım. Sen tek bir sektöre odaklanıp site yapıyorsun onlar yüzünden hit gelmiyor. Bu yüzden de herkes sektörünü bırakıp, genel içerik çalışmak zorunda kalıyor.

TheSecret TheSecret WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2017
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Ekonomi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** H**
  • Mesajlar 160
  • Beğeniler 44 / 48
  • Ticaret 0, (%0)
Sözde türkçe haber siteleri çalışanlarına TDK sözlüğü almış. Tüm sözcükler hakkında içerik giriyorlar. Türkçe içeriği çöp ettiler. Hepsinin banlanması lazım sonsuza dek.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al