lostyazilim

Money Robot Submitter Hakkında

63 Mesajlar 26.351 Okunma
lstbozum
wmaraci reklam

SuhaMete SuhaMete SEO Danışmanı Kullanıcı
  • Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 2548
  • Beğeniler 21 / 535
  • Ticaret 76, (%100)
Merhaba arkadaşlar, karşıma bir şekilde http://moneyrobot.com sitesi çıktı. Bu programı kullanan arkadaşlar var mı? Kullanmadan yorum yapan olmamasını rica ederim fakat gene de siz bilirsiniz. Aşağıdaki tanıtım videosunu seyredebilirsiniz. Video'yu seyredemeyenler için kısa bir tanıtım yapayım. Seo programı deniliyor bu programa. Bu programla paravan blog, profil backlink, imleme, wiki makaleleri gibi bir sürü şeyler otomatik olarak yapılabiliyor. Otomatik olması biraz endişelendiriyor fakat iyi yönleri de var gibi geliyor.

Programdan biraz daha bahsedecek olursam, paravan blog açmak ve bunlara yazıların girilmesi baya ilginç. Gireceğimiz yazıların içinde {Forum|Platform} şeklinde yazarak bir makale bir sürü varyasyonla girilmiş oluyor. Otomatik ingilizce spinner'ı mevcut fakat türkçe için bu işlemleri elle yapmak gerekiyor. Bir yazı içerisinde az önceki örnek gibi 5 10 tane yapınca çokça varyasyon yapıyor.

Profil backlink ve imleme özellikleri de iyi gibi geliyor bana. Aynı anda çok imleme olunca ne kadar zarar veriyor bilmiyorum ama riskli geldi gözümde.

Daha fazla uzatmak istemiyorum. Programı kullanan, çok yakın tanıdığı kullanan veya çok benzer programı kullananlardan bilgi almak istiyorum. Harici kişilerin yorumları bence değersiz ve kafa karıştırıcı olacaktır. 0 seo bilgisiyle bu bilginin talep edilmediğini hatırlatırım. Basit cümlelerle, mesela "otomatik şeyler siteyi sıralamalardan düşürür" gibi şeylerle gelmeyin. Derinlemesine konuşabilmek için açtım bu konuyu, umarım faydalı olur.

bluecity

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

oktayt oktayt İş olsun işte Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek Bilişim/İnternet
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 408
  • Beğeniler 93 / 93
  • Ticaret 34, (%100)
Hocam bu programı bir film sitem için kullanmıştım ama bayağı zaman oldu. Süre kısıtlması var dı galiba ama kısıtlı versiyon olmasına rağmen oldukça yararını görmüştüm.Ama baclink ve imleme olayında captca kredisi yüklemek gerekiyordu aklımda kaldığınca.

Wordpress Php düzenleme işleriniz yapılır

• Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 2548
  • Beğeniler 21 / 535
  • Ticaret 76, (%100)

oktayt adlı üyeden alıntı

Hocam bu programı bir film sitem için kullanmıştım ama bayağı zaman oldu. Süre kısıtlması var dı galiba ama kısıtlı versiyon olmasına rağmen oldukça yararını görmüştüm.Ama baclink ve imleme olayında captca kredisi yüklemek gerekiyordu aklımda kaldığınca.

Evet devam edeyim bilgi vermeye o zaman. 7 günlük deneme süresi var. 7 gün bitince ister başka maille üye olursun :) ya da aylık 67 dolar veya tam lisans tek seferlik 497 dolar vermek gerekiyor. Captcha için de kredi almak gerekiyor, doğru diyorsunuz. 15 liraya bilmem kaç captcha kırılabiliyor.

Backlink deyince biraz kapalı kaldı. Neler yapmıştınız hocam tam olarak ve emin misiniz bu programla mı yükseldiniz?

• Üyelik 20.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 408
  • Beğeniler 93 / 93
  • Ticaret 34, (%100)
Hocam bu program olduğuna eminim süre kısıtlması olduğu için çalışdığı süre boyunca günde 2 3 saat kadar çalıştırmıştım captcha almadığım için manuel olarak girmek sıkıyor bir süre sonunda.Ama siteye girişte oldukça etkisi olmuştu.

wmaraci
wmaraci

• Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 2548
  • Beğeniler 21 / 535
  • Ticaret 76, (%100)

oktayt adlı üyeden alıntı

Hocam bu program olduğuna eminim süre kısıtlması olduğu için çalışdığı süre boyunca günde 2 3 saat kadar çalıştırmıştım captcha almadığım için manuel olarak girmek sıkıyor bir süre sonunda.Ama siteye girişte oldukça etkisi olmuştu.

Captcha için 15 lira verip 5000 kod çözüyormuş. 5000 kredi gibi bitince tekrar alınması gerekiyor. Bu ücret makul bir ücret yapılacakların karşısında. Peki, teşekkürler katkınız için. Başka bir şey demek isterseniz, yorum yapın lütfen.

• Üyelik 20.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 408
  • Beğeniler 93 / 93
  • Ticaret 34, (%100)
Seo işlerinden kesinlikle anladığımı iddia edemem ama bana kalırsa önce süre kısıtlamalı versiyonunu deneyin derim. Olayın gelişim şekline göre captca satın alıp devam edebilirsiniz.

EPINKO EPINKO epinko.com Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 1304
  • Beğeniler 204 / 205
  • Ticaret 23, (%100)
Hocam ben bu programi 3 4 gun kullandim android blogumda her katagorisini denedim 100 tekil hitli blogum 1500 e cıktı ve sattım deadh Captcha kullaniyorum 7$ almıştım zamaninda ve oldukca değdi hala 3000 Captcha hakkım duruyor tavsiye ederim full surumu pahali gelebilir ama neler yapabileceğini basit bir şekilde gördum ben campanya özelliğini çok merak ediyorum ama oda full surum de oluyor

[url=https://www.hizliresim.com/8gm823r][img]https://i.hizliresim.com/8gm823r.gif[/img][/url]

WebDost WebDost WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.09.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Gazeteci
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad M** T**
  • Mesajlar 4329
  • Beğeniler 331 / 899
  • Ticaret 16, (%100)
güzel anlatım

• Üyelik 31.05.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek SEO Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad K** M**
  • Mesajlar 2548
  • Beğeniler 21 / 535
  • Ticaret 76, (%100)

WANTED adlı üyeden alıntı

Hocam ben bu programi 3 4 gun kullandim android blogumda her katagorisini denedim 100 tekil hitli blogum 1500 e cıktı ve sattım deadh Captcha kullaniyorum 7$ almıştım zamaninda ve oldukca değdi hala 3000 Captcha hakkım duruyor tavsiye ederim full surumu pahali gelebilir ama neler yapabileceğini basit bir şekilde gördum ben campanya özelliğini çok merak ediyorum ama oda full surum de oluyor

Campaign ayarlamak bence de çok fena bir şeye benziyor :D Hele ki high competition yani yüksek rekabetli kelimelerin ağı çok iyi. Klasik şeyleri mi yaptınız hocam, kaç paravan blog kullandınız? Onları da besleyen başka şeyler de vardı değil mi?

EPINKO EPINKO epinko.com Kullanıcı
  • Üyelik 04.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad O** T**
  • Mesajlar 1304
  • Beğeniler 204 / 205
  • Ticaret 23, (%100)

Süha Mete adlı üyeden alıntı

Campaign ayarlamak bence de çok fena bir şeye benziyor :D Hele ki high competition yani yüksek rekabetli kelimelerin ağı çok iyi. Klasik şeyleri mi yaptınız hocam, kaç paravan blog kullandınız? Onları da besleyen başka şeyler de vardı değil mi?

Hocam şöyle bir olay var programda çok fazla çalıştırdığım zaman 100 siteden 20 taneden 20 tane falan açiyor paravan ama 1 tane çalıştırma da 50'yi gördum internet hızımdan mı nedir bilmiyorum 100/100 olmadi bir türlu

competitonlar çok çok fena birde onu gün olarak belirtirsek mesela 3 günde bitecek tadından yenmez ben kendi özel kastığım 4 paravan blogumun linkini veriyorum bunu kullanırken zarar verirse onlara verir vermezse de hem paravan bloglarim hem benim blogum güçleniyor bu taktikle fayda gördum şimdi yeni açtığım bloglara deniyorum bakalim neler olacak :)

[url=https://www.hizliresim.com/8gm823r][img]https://i.hizliresim.com/8gm823r.gif[/img][/url]
wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al