lostyazilim

Paravan Blog Domaini

6 Mesajlar 1.111 Okunma
lstbozum
smsonayhizmeti

spencer866 spencer866 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 17.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek grafiker
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 31
  • Beğeniler 2 / 5
  • Ticaret 1, (%100)
Seo işlerinde yeni olduğum için sık sık sorular sorup başınızı ağırtıyorum. Şimdi öğrenmek istediğim şey. 8-9 tane paravan blog açtım. Hepsi farklı uzantılı blogspot, wordpress, blog vs.
yaklaşık 1-2 aydır düzenli olarak hepsine içerik giriyorum. Daha hiç birinden link çıkışı vermedim.

1- Açmış olduğum paravan blogların isimleriyle ücretli domain alsam. Ne gibi sonuçlar olur? örneğin: siteadi.blogspot.com diye paravan blogum var. Ben siteadi.com diye domain alıp bağlasam sonuçları ne olur. İyi veya kötü ?

2- Blogları biri birine bağlama ve ana siteye bağlama konusunda çok şey okudum kafam allak bullak oldu. Sizin önerileriniz nedir nasıl bir yöntem izlemeliyim?

3- Paravan blog kurmak için sizin ilk 5 blog siteniz hangisidir?

Vericeğiniz cevaplar için şimdiden çok teşekkür ederim.

wmaraci
reklam

muhendiss muhendiss tavsiyelazim.com Kullanıcı
  • Üyelik 26.10.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 1922
  • Beğeniler 52 / 360
  • Ticaret 54, (%100)
Bence domaine taşımana gerek yok. Blogspot, wordpress, tumblr, blog gibi yerlerde düzenli içerik girilmiş bloglar varsa ben olsam ilk önce kendi aralarında bir link ağı kurarım yavaştan. Belli bir süre abartmadan birbirini linklerim En son da belli aralıklarla ana siteme link çıkarım.

zenko56 zenko56 Seo Bir Sanattır Kullanıcı
  • Üyelik 04.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek 2005 Tarihi İle Seo Uzmanlıgı
  • Konum Malatya
  • Ad Soyad İ** E**
  • Mesajlar 285
  • Beğeniler 65 / 97
  • Ticaret 15, (%87)
paraya kıy ve 20 adet domaın al...sunucu kırala, ardından 20 sıtene farklı ıp adresi ver..her hafta her birine tek içerik olacak sekılde toplam 20 adet içerik ekle..3 ayda verim alacaksın bu sistem ıle..kendı agını kurmanın önemi, kurdugun ag da kendınden baska kımseye link çıkışı yapmayarak,kendine çalışmandır..

• Üyelik 17.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek grafiker
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 31
  • Beğeniler 2 / 5
  • Ticaret 1, (%100)

zenko56 adlı üyeden alıntı

paraya kıy ve 20 adet domaın al...sunucu kırala, ardından 20 sıtene farklı ıp adresi ver..her hafta her birine tek içerik olacak sekılde toplam 20 adet içerik ekle..3 ayda verim alacaksın bu sistem ıle..kendı agını kurmanın önemi, kurdugun ag da kendınden baska kımseye link çıkışı yapmayarak,kendine çalışmandır..

Hocam önerdiğiniz güzel sunucu firması var mı? Birde offshore olması önemli. Gizliliğe önem veren bir firma olursa çok iyi olur.

wmaraci
wmaraci

DEPHT DEPHT Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.06.2015
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Manisa
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 335
  • Beğeniler 0 / 53
  • Ticaret 23, (%96)
Bence Alastyr den SEO hosting al, fiyatları uygun ve SEO açısından faydasını görürsün.
(Alastyr reklamı yapmıyorum, sadece öneride bulundum.)

• Üyelik 17.07.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek grafiker
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** E**
  • Mesajlar 31
  • Beğeniler 2 / 5
  • Ticaret 1, (%100)

DEPHT adlı üyeden alıntı

Bence Alastyr den SEO hosting al, fiyatları uygun ve SEO açısından faydasını görürsün.
(Alastyr reklamı yapmıyorum, sadece öneride bulundum.)

Hocam inceledim. Gayet güzel. Ordan seo hosting alıcam. Fakat birde offshore hosting firması lazım. Yok mu şöyle güzel sağlam gizliliğe çok çok önem veren bir offshore hosting firması.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al