wmaraci reklam

Seo nedir ve seoda onemli olan nelerdir

10 Mesajlar 1.269 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

Snews Snews Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 05.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Seo Uzmani
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** S**
  • Mesajlar 703
  • Beğeniler 10 / 146
  • Ticaret 3, (%100)
Goruyorumki forumda herkes seoyu neredeyse backlink saniyor bir aylik siteyede backlink 1 haftalikta artik guluyorum 5 10 15 20 tl gibi fiyatlara backlink tanitim su bu diye konu acanlar biraz zorlarina gidecek ama siteyi incelemeden hatalari analiz etmeden her backlink paketinin hersiteye uyucak sananlar var bana gore 10bin backlink kaydida yapsaniz google sadece adam akilli 20 tane kaydet gerisi cop ve spama dusurur kelimeyi anlik yukari cikartmak isteyenler backlink yaptirip birhafta sonra ilk 500de olmuyor ben buzamana kadar kurumsal ve kisisel seo islerinde toplam en fazla 10 sitede backlink yapiyorum backlinkin faydasi icin sektorune gore eklemen gerekir ve faydasi icin karsilikli donusumlu olmasi gerek yuzde 95lik kismi yapmaktan aciz olanlar ve her wp kuran webmaster seocu subu kesilmeside ayri bi guluncek olay konu altinda simdi backlinkciler agzina gelenide sayar ama bana gore seo optimizasyon ve hatalari duzeltip herseyi yaptiktan sonra duzgun gunluk belirli makale sayisiyla kurallara uyup etiketleri duzgun girerek ilerler ve gunluk ping atilir konulara ve google hizli indexler siz yuzde 95 yapinda yuzde 5 gerekmez bile arkadaslar forumda bu backlink sabit paketleri gordukce guluyorum size gore seo nedir bilmek isterim
erolorkunturan birsevda Scientist

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

ademkanidagli ademkanidagli Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 20.11.2015
  • Yaş/Cinsiyet 44 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Gaziantep
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 391
  • Beğeniler 47 / 87
  • Ticaret 15, (%100)
bu tarz konu açan gördüğüm 4.kişisin daha iyisini biliyorsan herkese öğret.!
Eğer adam yükselme garantisi veriyorsa ne yaptığının önemi yok.
Bana satıcı dese hocam sizin sitenizi 120.sıradan ilk sayfaya getirecem benim için ne yaptığının önemi yok. 5 TL paket satan insanlar yıllardır bu forumda daha satış da bir sıkıntı içeren konu bile açılmadı.Demekki işe yarar bişiler var paketlerinde.

• Üyelik 05.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Seo Uzmani
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** S**
  • Mesajlar 703
  • Beğeniler 10 / 146
  • Ticaret 3, (%100)

ademkanidagli adlı üyeden alıntı

bu tarz konu açan gördüğüm 4.kişisin daha iyisini biliyorsan herkese öğret.!
Eğer adam yükselme garantisi veriyorsa ne yaptığının önemi yok.
Bana satıcı dese hocam sizin sitenizi 120.sıradan ilk sayfaya getirecem benim için ne yaptığının önemi yok. 5 TL paket satan insanlar yıllardır bu forumda daha satış da bir sıkıntı içeren konu bile açılmadı.Demekki işe yarar bişiler var paketlerinde.

Hocam acilmadi dediginiz konular dokulmeye baslandi bile ve sunu diyim cogu konu altindaki konular ya multi uyelik veya ucretli yorum atilmistir gorduk bunlarida azdaha sabredin goruceksiniz o backlinklerdeki sonucu ilk sayfa garantisi 1hsftaliksa bende veriyim kalici olmasin spama dussun :D cok backlinkciler cikip konuda ahkam kesicek sizin gibi seonun egitimi olmaz bunuda bikin derim ve kendinize uyguladiginiz baska kisiyede o paket olucak degildir hocam merak etmeyin konulardaki isyanlarida goruyorum inceleyip bakalim bu konuda kac madur cikicak merakla bekliyorum
birsevda emreqrl

kişi bu mesajı beğendi.

yilmaz70 yilmaz70 Güzel olacak Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 4766
  • Beğeniler 3155 / 3156
  • Ticaret 12, (%100)
daha iyisini biliyorsan herkese öğret.! cümlesini görünce yazma ihtiyacı hissettim açıkçası...

Garibime gitti nedense.. Halbuki arkadaş doğal bir sitemde bulunmuş kendince. Normalde bu konularda pek yazmam ama bu cümle beni sevk etti..

Backlink sonucunda geri dönebilecek olan ddos saldırıları da düşünmek gerekiyor maalesef. Olmayacak diye bir garanti yok sonuçta.
Neden mi? Hangi sitenin, ne zaman nereden link aldığı ne şekilde ispatlanabilir?
Bazı sakıncalı linklerin siteye zarar vermeyeceği nasıl garanti edilebilir?

Nasıl yaptığının tabii ki çok önemi var!
Kim nasıl yapıyor tabii ki söylemez, meslek sırrıdır:) ama herkesin bu işi yapmasını açıkçası ben garip buluyorum. Her şeyden önce güvenilirlik olması gerekiyor.

Google garanti vermiyor iken; nasıl bu işi yapan kişi garanti verebiliyor?
Gizli ortak falan mı? Ha 5 TL ha 5.000 TL hiç önemi yok.. Neyin garantisi?

Siteniz iyi dizayn edilmediyse, seo kurallarına uyulmadı ise, istediğiniz kadar backlink alın. Bakıyorum da, sitelerin genelinde sıkıntı var.
Ve bu sıkıntılı siteler backlink ile çözüm arayışındalar.. Bu daha da ilginç geliyor bana.

Kolay gelsin herkese.
Snews

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

erolorkunturan erolorkunturan WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 63
  • Beğeniler 10 / 9
  • Ticaret 3, (%67)
Arkadaşlar 2012'den beri aktif olarak SEO çalışması yapıyorum, gerek kendi açtığım sitelerde gerek birlikte iş yaptığım firmaların sitelerine. Arkadaşımız Siteminde çok haklı gerçekten, özellikle son 2 senedir falan bu backlink satışları iyice artış gösterdi, denemek için bir kere bende aldım hatta öyle aman aman bir etkisini de hissetmedim ( bu demek değil hiç etkisi olmadı , anahtar kelimelerim zorlu kelimeler)

Benim fikrim SEO bir bütündür İç SEO sağlam olmadıktan, İçerik sağlam olmadıktan sonra Backlinkle ya da Sosyal İmleme ile kalıcı bir çalışma düşünülemez. Zaten kısa bir süre sonra google bunları da meta keyword gibi tamamen saf dışı bırakacaktır gibime geliyor.

Bekleyelim görelim.

www.erolorkunturan.com.tr

Rastena Rastena WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 23.08.2014
  • Yaş/Cinsiyet 24 / E
  • Meslek Dijital Pazarlama
  • Konum İngiltere
  • Ad Soyad F** O**
  • Mesajlar 3776
  • Beğeniler 836 / 1380
  • Ticaret 190, (%100)
Backlink , SEO'nun sadece bir koludur. Bunun haricinde bir sürü etmeni vardır. Backlink = SEO değildir arkadaşlar. Lütfen kafanızdan çıkarın bunu. 5 senedir kendi sitelerimden link satıyorum. Paket şeklinde değil sadece footer link.

Adam geliyor soruyor bana şu 750 tllik siteden link alsam ilk sıraya gelir miyim? Yav kardeşim ben İlah mıyım, tövbe tövbe.
Senin sitenin her şeyi yapıldı mı? Belirli bir yere kadar geldi mi? İç SEO'su tam mı?

Bunları ve daha nicesini yapmadıktan sonra backlink alsanız ne faydaa.. sadece para kaybı yaşarsınız.

Saygılarımla...
Scientist cevizseo Snews

kişi bu mesajı beğendi.

prestij

impjix impjix WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Yazılım Mühendisi
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad F** A**
  • Mesajlar 2426
  • Beğeniler 809 / 814
  • Ticaret 17, (%100)
2 sene önce bir web siteme forumdaki en çok talep gören seo backlink satan arakadasın en gözde paketlerinden birini aldım. Site özgün ve 7-8 aylık idi. Vakti geldi bir deneyeyim dedim 1 ay sonra spama düştü site.

umay umay EF Kullanıcı
  • Üyelik 07.02.2015
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Profesyonel Seo
  • Konum Sivas
  • Ad Soyad Ü** T**
  • Mesajlar 202
  • Beğeniler 3 / 43
  • Ticaret 13, (%100)
Seo sadece paradır başka hiç bir anlamı yok.

• Üyelik 05.01.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Seo Uzmani
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad İ** S**
  • Mesajlar 703
  • Beğeniler 10 / 146
  • Ticaret 3, (%100)
Cogu kisinin ucretli sattigi ve iyi dedikleri backlink listelerini ben ucretsiz dagitmistim hayla onlar kullanilir linklerde gordugum bu hocam acikcasi buda gulunc bi olay oluyor bana gore ucretsiz dagittigim linkleri ucretli satan arkadaslari gormek birazda sinir olmama neden oldu nediyim gelistirsinler kendilerini biraz

cevizseo cevizseo WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.10.2016
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Digital Marketing Expert
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad A** C**
  • Mesajlar 15
  • Beğeniler 2 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
Zaten hepsiburada, n11, sahibinden vb büyük şirketlerin boşu boşuna seo departmanları var, durduk yere seo'ya yatırım yapıyorlar, hiç gerekmediği halde piyasadaki en iyi toollara binlerce dolar para ödüyorlar değilmi?

Halbuki bizim heryerinden zeka fışkıran 100 liraya 1000 liraya ilk sayfa garantisi veren arkadaşlar varken :)

SEO çalışması yaptırmak isteyen insanların çoğu cümleye şöyle başlıyor: Ya kusura bakmayın fazla konuştum ama o kadar çok dilimiz yandı ki bu işten, hevesimiz kalmadı.

İşte o heves kıranlar zaten bedava olan sitelere üye olabilme kabiliyetine ve oralardan link çıkışı yapabile yeteneği olan arkadaşların vaadleri yüzündendir.

Arkadaşlar kolay olsaydı Herkes yapardı...
Snews

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al