wmaraci reklam

semalt iyimidir

9 Mesajlar 1.058 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

serkan64 serkan64 www.technoarticle.com Kullanıcı
  • Üyelik 15.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek BOŞ GEZENİN BOŞ KALFASI
  • Konum Uşak
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 250
  • Beğeniler 0 / 13
  • Ticaret 2, (%100)
Beyler seo calısması yaptırıcam yabancı sitem için semalt'dan bu firma iyimidir calısmaları güzel oluyormu internetten falan baktım en son 2017 de bi şikayet vb konu gördüm o kadar oda 1 adetti baska göremedim şikayet falan firma için calısan varsa yorum yapabilirmi

wmaraci
reklam

muratsenol2015 muratsenol2015 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 12.04.2016
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek webmaster
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad M** Ş**
  • Mesajlar 796
  • Beğeniler 64 / 56
  • Ticaret 37, (%100)
ben cesaret edemedim. ne olduğunu tam olarak bilmiyorum ancak baslıycaksan devam etmek zorundasın sanıyorum. çünkü ayrılınca ekledikleri linkleri siliyorlar. 99dolar bütce ayırıp her ay için sonrasında ayrılmak zorunda kalırsan yazık olur. ama devam edicem diyosan semaltla herseyi goruesmeni oneririm. 4 5 ayda kazanç vadediyorlar. yani hitli olacağını vs. bildiklerim bunalrdan ibaret

tugrayaldiz tugrayaldiz tugra.dev Kullanıcı
  • Üyelik 02.07.2014
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci, Web Developer
  • Konum Afyon
  • Ad Soyad T** Y**
  • Mesajlar 481
  • Beğeniler 98 / 140
  • Ticaret 10, (%100)
Sitenizin ilk ücretsiz analizini yaptıktan sonra firmadan sizi telefonla arıyorlar aklınıza takılan soruları arayan kişiye sorabilirsiniz.

• Üyelik 15.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum Uşak
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 250
  • Beğeniler 0 / 13
  • Ticaret 2, (%100)
PoseidonTR Aradılar zaten dostum hiç bir satıcı malını kötüler över över onu arşa kadar cıkartır değilmi adama sorsam her zaman iyi yönlerinden bahsedicekler yani o yüzden sormaya gerek yok burda en ufakdan burda bile seo calısması yaptırdım 1-2 kişiye adamlar yükselme vaadettiler tık yokdu sitede o kadarda övdüler kendilerini yani ondan tarafsız calısma yaptıran birilernden duymam daha sağlıklı olucak o yüzden buraya böyle bir konu açtım demek istediğimi anlamıssınızdır umarım

muratsenol2015 adlı üyeden alıntı

ben cesaret edemedim. ne olduğunu tam olarak bilmiyorum ancak baslıycaksan devam etmek zorundasın sanıyorum. çünkü ayrılınca ekledikleri linkleri siliyorlar. 99dolar bütce ayırıp her ay için sonrasında ayrılmak zorunda kalırsan yazık olur. ama devam edicem diyosan semaltla herseyi goruesmeni oneririm. 4 5 ayda kazanç vadediyorlar. yani hitli olacağını vs. bildiklerim bunalrdan ibaret

yani dostum ben şimdi 3 aylık calısma baslatıcam 3 ay sonra verdikleri backlinkler falan olsun tek tek kaldırılıyor mu ? firma tarafından

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

websitetr websitetr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 01.02.2016
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek WEB
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 295
  • Beğeniler 188 / 44
  • Ticaret 3, (%100)
Nasıl bir yöntem izliyorlar bilmiyorum. 2 ayda 450+ link eklendi. Bu ay başında çalışmayı sonlandırdım. Webmaster tools'ta linkler duruyor. AZALMADI. Sitelere bakınca ben göremiyorum orası ayrı.

2 ay bir faydasını görmedim. Ama son 15 günde filan ortalama %20 oranında hitler arttı.

• Üyelik 15.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum Uşak
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 250
  • Beğeniler 0 / 13
  • Ticaret 2, (%100)
websitetr dostum webmaster tool'dan neresinden bakıyoruz sitemizdeki backlinklere söylermisin 1-2kişi neresi oldugunu söylemiş suanda aklımda değil ama baktıgımda orası boşdu o zamanlar ama alexa backlink 5 görünüyor

Saffet Saffet Web Hizmetleri Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ö**
  • Mesajlar 966
  • Beğeniler 198 / 326
  • Ticaret 0, (%0)
Önermem, kullanmayı düşünme.

• Üyelik 15.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Konum Uşak
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 250
  • Beğeniler 0 / 13
  • Ticaret 2, (%100)
Saffet Nedeninide acıklarsan sevinirim dostum kuru kuruya bunu söylemen ne katar ki bana :)
tugrayaldiz

kişi bu mesajı beğendi.

Saffet Saffet Web Hizmetleri Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2015
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Ö**
  • Mesajlar 966
  • Beğeniler 198 / 326
  • Ticaret 0, (%0)
serkan64 Faydası olmadı işte neyini açıklayayım dostum :) Amacın ileriye gitmek değil mi, ben kullandım etkisi olmadı boş boş linkler ekliyor +18 siteler de vardı sanırım gereksiz bir oto-sistem.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al