wmaraci reklam

SEO aslında bir yalan mı?

73 Mesajlar 10.647 Okunma
wmaraci reklam

KarakayaEmre KarakayaEmre WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 526
  • Beğeniler 146 / 145
  • Ticaret 0, (%0)
Seo yalan değil Seo yanlış yapılıyor.Mesala ben Google spam ekibinin başındaki matt cutsun videolarını izledim Türkiyede uygulanan çoğu yönteme yanlış diyor

http://www.emrekarakaya.com.tr/
wmaraci
reklam

harddepo harddepo İlginizi çeken içerikler Kullanıcı
  • Üyelik 18.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek Teknisyen
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad R** D**
  • Mesajlar 350
  • Beğeniler 59 / 71
  • Ticaret 11, (%100)
Bende bir şeyler yazmak istiyorum ;
Seoyu neden yapıyoruz google için, sizin kaynağınız google olması gerek kaç taneniz googleden Arama Motoru Optimizasyonunu açıp okudu veya araştırdı.Çogunuz sagdan soldan kulaktan duydugu bilgiler ile seo yapıyor google bagırıp duruyor Seo için kimseye para vermeyin diye ama kaçınız duyuyor bunu.
Sıralama garantisi veren, Google ile “özel ilişkisi” olduğunu ileri süren veya Google’a "öncelikli gönder" hizmetinin tanıtımını yapan SEO’lara karşı dikkatli olun. Google için öncelikli gönderme yoktur. Aslında bir siteyi Google'a doğrudan göndermenin tek yolu URL Ekle sayfamızı kullanmak veya bir Site Haritası göndermektir. Bunu hiç kimseye herhangi bir ücret ödemek zorunda kalmadan kendiniz de yapabilirsiniz.
Kendinizi bir arama motoru optimizasyon hizmeti satın almak zorunda hissetmeyin. Bazı şirketler, sitenizin Google’ın arama sonuçlarında ilk sıralarda yer alacağı “garantisini vermektedir”. Yasal danışmanlık firmaları sitenizin akışını ve içeriğini geliştirirken, diğerleri arama motorlarını kandırmaya çalışarak aldatıcı taktikler kullanırlar. Alanınız, söz konusu aldatıcı hizmetlerden birine üye olduysa dikkatli olun. Alanınızın dizinimizde yasaklanmasına neden olabilir.
Daha bunun gibi yüzlerce yazı burada her şey yazıyor kimseye boşu boşuna para ödemeyin
Kelin ilacı olsa kafasına sürer

www.kirlipanda.com

NDorteOrg NDorteOrg www.ndorte.net Kullanıcı
  • Üyelik 02.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Webmaster, Seo Danışmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad U** Ç**
  • Mesajlar 75
  • Beğeniler 24 / 19
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar arama motorlarını manipüle etmek yerine tecavüz etmeye kalkarsanız hazin son ile karşılaşırsınız. Seo bir yalan değil. Hemen çıksın diye tüm backlink kaynaklarına birden yüklenirseniz doğal olmaz. Google doğallık ve gerçeklik üzerine çalışır. Google'ın sahibi olduğunuzu ve içi link tarlası olan ve günde 100 backlink alarak sizi manipüle etmeye çalışan bir site düşünün. Siz olsanız ne yaparsınız ?
Seo aslında basittir, al backlink'i bas ittir, güncelleme geldi has..tir.
mcr4pisback

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
wmaraci

MuratAltun MuratAltun www.webmarkt.net Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek WEBMASTER/GRAFİKER
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 687
  • Beğeniler 277 / 189
  • Ticaret 0, (%0)
bende seo işlemi yapıyorum müşteirm şu kelimede çıkmak istiyorum diyor,bende o kelimede o sitesini ilgili teknik ve google bazlı çalışmları yapıp doğal bir şekilde günlük hitt arttırıcı tekniklerle sitesini o kelimede çkartıyorum.

e böyle bişi olabiliyosa seoda var dmekki :)

GrafiMarkt,Webmarkt,HostingBurda

DeLi1SeY DeLi1SeY 1881 - 193∞, özlemle... Kullanıcı
  • Üyelik 24.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 35 / E
  • Meslek Memur
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad C** Ö**
  • Mesajlar 1385
  • Beğeniler 232 / 263
  • Ticaret 2, (%100)
harbiden uğraştığım didindigim site degil paravan açtıgım blog üstte cıkıyor birinde backlink var dieri sıradan bi paravan anlam vermek cidden zor

Belki bir gün dünyadaki tüm kadınları anlayabilirim, ama Google'ı hiç bir zaman anlayamayacağım.

martyr martyr WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 28.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek Webmsater
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad T** Ç**
  • Mesajlar 31
  • Beğeniler 1 / 7
  • Ticaret 0, (%0)
SEO yalan değil. SEO bana göre bir düşünme tarzı :)
Yapılacak çok şey var ama hepsini doğru zamanda ve doğru şekilde yapmak gerekiyor.
"Paravan açtım, backlink buldum, pinglettim, imlettim gümlettim" tarzı yaklaşımlar yüzünden SEO çalışması yapılamıyor.
Sabırlı, mantıklı ve araştırmacı olmak lazım.
Her lafa inanmamak, takıntılı olmamak, doğru yolu bulmak lazım.
Site adreslerini gönderirseniz, incelemek isterim.

mcr4pisback mcr4pisback Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 22.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Seo&Webmaster
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad K** B**
  • Mesajlar 214
  • Beğeniler 23 / 61
  • Ticaret 7, (%100)
Google artık seoyu engellemeye çalışıyor şimdi mantıklı düşünürsek biz google de seo ile önde çıkıyoruz google a ücret ödemeden , tabi mantıklı olarak google da bunu engelliyor artık sosyal medya optimizasyonu ve seo ortak yapılmazsa seo tek başına bi anlam ifade etmez.

MarshallXY MarshallXY WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 31.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Yazılım ve Veritabanı Uzmanı S
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad T** P**
  • Mesajlar 298
  • Beğeniler 59 / 56
  • Ticaret 2, (%100)
Arkadaşlar baclink için fazla uğraşmayın ben açtığım sitelerde hep sosyal medyada paylaşımlar yapıyorum. Facebook Twitter sayfaları açın Pinterest te paylaşımlar yapın
Google + da hesap açın sitenizin bağlantısını falan ekleyin. Google Web site yöneticisi araçlarını takip edin. Tarama hataları varmı yokmu hangi kelimelerden kullanıcı gelmiş inceleyin. Youtube kanalına sitenizi adresini ekleyin ve paylaşımlarda bulunun.. Site güvenirliği için McAfee SiteAdvisor gibi sitelere kayıt olun ve sitenizi güncel tutun.. Aklıma gelenler şimdilik bunlar ve göreceksiniz blog backlinklerinden falan 10 kat daha etkisi olacaktır. Son olarak eklemek istedim. Site açılış hızınıza da dikkat edin.

likloknet likloknet Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.06.2013
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Üniversite
  • Konum Kahramanmaraş
  • Ad Soyad G** Ç**
  • Mesajlar 294
  • Beğeniler 47 / 39
  • Ticaret 8, (%88)
Arkadaşlar seo konusunda düşünülmesi gereken tek şey şu kendinizi google mühendisleri yerine koyun ve bi düşünün önceliği sadece özgün içerikli gerçekten işlevi olan sitelere vermezmisiniz.Yok tanıtım makalesi yazdırmakmış yok binbirtürlü karınağrısıyla kolay yoldan yükselmeye çalışırken siteler çöplüğe dönüyo niye hitim düşük niye hitim yükselmiyo.Sitenize içerik eklerken de kendinizi ziyaretçinin yerine koyun sitede aradığımı bulıcakmıyım acaba veya siteye girdim bu reklamlar ne kadar rahatsız edici şekilde konumlandırılmış.BirazdaBöyle düşünmek lazım bence.
Amacınız para kazanmak olmasın siz sadece herşeyin doğrusunu yapmaya çalışın para arkasından gelicektir.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al