wmaraci reklam
lidertakipci

seo ayarını tuturabilmişmiyim

7 Mesajlar 687 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

cimsir cimsir WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 30.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / K
  • Meslek serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad G** Ö**
  • Mesajlar 154
  • Beğeniler 22 / 37
  • Ticaret 0, (%0)
merhaba arkadaşlar 3 haftadır siteyi toparlamaya çalışıyordum seo ayarları temasıydı derken kısa bir süre önce bitirdim logo ve kategorileri kaldı sadece onun dışındaki ayarları nasıl olmuş ? eksikleri nelerdir? , neler yapmalıyım bilgi verebilirmisiniz teşekürederim

site adresi www.cimsir.com

wmaraci
reklam

erdalgozum erdalgozum WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 50 / E
  • Meslek Profesyonel SEO Uzmanı
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** G**
  • Mesajlar 237
  • Beğeniler 112 / 91
  • Ticaret 9, (%100)
Kodsal açıdan iyi sayılır. Ardından kaliteli içerik girişi gelir. Ayrıca siteyi güncel tutar diğer şartlarıda sırasıyla ve aşırı olmamak kaydıyla yaparsan giderek yükselir siten inşaAllah.

Profesyonel SEO Uzmanı

• Üyelik 30.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / K
  • Meslek serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad G** Ö**
  • Mesajlar 154
  • Beğeniler 22 / 37
  • Ticaret 0, (%0)

erdalgozum adlı üyeden alıntı

Kodsal açıdan iyi sayılır. Ardından kaliteli içerik girişi gelir. Ayrıca siteyi güncel tutar diğer şartlarıda sırasıyla ve aşırı olmamak kaydıyla yaparsan giderek yükselir siten inşaAllah.

sayılır derken bi eksik varmı , teşekürederim yorumunuz için bir sorumda site hızı konusunda olcak açılışı nasıldı hemen çıkma oranı çok yüksek aceba yavaş diye tıklayan girmeden kapatıyormu sorusu aklıma geldi

Coddit Coddit WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 32 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad Ö** Ö**
  • Mesajlar 127
  • Beğeniler 10 / 18
  • Ticaret 0, (%0)
site çok yavaş birde logo patlamış sanki

coddit.org -- Kod paylaşma ve yardımlaşma sitesi
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 30.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / K
  • Meslek serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad G** Ö**
  • Mesajlar 154
  • Beğeniler 22 / 37
  • Ticaret 0, (%0)

Coddit adlı üyeden alıntı

site çok yavaş birde logo patlamış sanki

evet site yavaş diye tahmin ediyorum cache kurdum o yüzden başka hızlandırma yöntemi varmı veya tavsiyeniz? photoshop bilmediğim için logo edinemedim henüz

Karargaht Karargaht WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.04.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad C** U**
  • Mesajlar 428
  • Beğeniler 31 / 127
  • Ticaret 0, (%0)
Sitenin hızı iyi. Açılışta ve gezinmede sıkıntı yok. Logo sıkıntılı evet. Seo açısından, sitebib başlığını dizi ve film konuları değilde, dizi, film inceleme, dizi film eleştiri gibi kelimelerle içerikle orantılı tutturman yararına olacaktır. Başlıkta ve site açıklamasında ne kadar çok anahtar kelime kullanırsan o kadar iyi. Gereksiz kelimelerden kaçınmalısın "ve, daha, ile, en iyi" gibi. Tabi dha çokanahtar kelime derken, eksiz, takısızı kastediyorum: "Konuları" değilde "konusu", "konu" gibi. Ayrıca anahtar kelimeleri de kısa tutmalısın, 5'i geçmezse iyi olur.

Tema ise daha estetik olabilir, biraz basit gibi. Bi tema bulup sadece onun üstüne yürümektir doğru olan. Bu temayı seçtiysen üzerine yürümelisin ve daha canlı renklerle işe başlayabilirsin.

Kolay gelsin (:
cimsir

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 30.03.2015
  • Yaş/Cinsiyet 34 / K
  • Meslek serbest
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad G** Ö**
  • Mesajlar 154
  • Beğeniler 22 / 37
  • Ticaret 0, (%0)

Karargaht adlı üyeden alıntı

Sitenin hızı iyi. Açılışta ve gezinmede sıkıntı yok. Logo sıkıntılı evet. Seo açısından, sitebib başlığını dizi ve film konuları değilde, dizi, film inceleme, dizi film eleştiri gibi kelimelerle içerikle orantılı tutturman yararına olacaktır. Başlıkta ve site açıklamasında ne kadar çok anahtar kelime kullanırsan o kadar iyi. Gereksiz kelimelerden kaçınmalısın "ve, daha, ile, en iyi" gibi. Tabi dha çokanahtar kelime derken, eksiz, takısızı kastediyorum: "Konuları" değilde "konusu", "konu" gibi. Ayrıca anahtar kelimeleri de kısa tutmalısın, 5'i geçmezse iyi olur.

Tema ise daha estetik olabilir, biraz basit gibi. Bi tema bulup sadece onun üstüne yürümektir doğru olan. Bu temayı seçtiysen üzerine yürümelisin ve daha canlı renklerle işe başlayabilirsin.

Kolay gelsin (:

Teşekürederim açıklama için dediğiniz gibi site açıklamasını düzenleyecem "konu " kelimesini yerine konusu ile birşey test ediyorum bakalım duruma göre bir değişikliğe gidebilirim , tema yetersiz gibi geliyor banada ancak etkin isteklerime yanıt veren başka hazır bulamadım şuan için tavsiye ettiğiniz bir renk varmı aceba

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al