wmaraci reklam

SEO da Yardım edermisiniz?

34 Mesajlar 5.397 Okunma
wmaraci reklam

Orkunx Orkunx Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 25.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Mesajlar 681
  • Beğeniler 208 / 148
  • Ticaret 6, (%100)
Arkadaşlar www.gamemakercafe.com Adresinde SEO da yardımcı olabilir misiniz şu kelimelerde üst sırada olmak istiyorum tavsiyeleriniz nelerdir?

Game Maker Forum,Game Maker Türkiye,Türk Game Maker,Game maker Sitesi,Game Maker Dersleri,Game Maker Örnekleri,Game Maker Cafe

wmaraci
reklam

YusufKISA YusufKISA yusufkisa.com Kullanıcı
  • Üyelik 06.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek YMM Hizmetleri
  • Konum Adana
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 872
  • Beğeniler 81 / 104
  • Ticaret 16, (%100)
Hocam google ve bu konuda seo sitelerinin yazdigi 100 lerce makaleyi oneriyorum.

ayhankaraman ayhankaraman SEO Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Yönetici
  • Konum Samsun
  • Ad Soyad A** K**
  • Mesajlar 220
  • Beğeniler 169 / 65
  • Ticaret 55, (%100)
Herkes bir öneride bulunursa bence arkadaşa yardımcı olmuş oluruz. Ben title konusunda yardımcı olmak isterim.

Title: Game Maker Forum, Türkiye, Türk, Game, Sitesi, Dersleri, Örnekleri, Cafe

yukarıdaki gibi yaparsan daha sağlıklı olur.

Kolay gelsin.

YusufKISA YusufKISA yusufkisa.com Kullanıcı
  • Üyelik 06.12.2010
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek YMM Hizmetleri
  • Konum Adana
  • Ad Soyad Y** K**
  • Mesajlar 872
  • Beğeniler 81 / 104
  • Ticaret 16, (%100)

ayhankaraman adlı üyeden alıntı

Herkes bir öneride bulunursa bence arkadaşa yardımcı olmuş oluruz. Ben title konusunda yardımcı olmak isterim.

Title: Game Maker Forum, Türkiye, Türk, Game, Sitesi, Dersleri, Örnekleri, Cafe

yukarıdaki gibi yaparsan daha sağlıklı olur.

Kolay gelsin.

Hocam boyle yaparsa spama dusebilir 70 karakter siniri var en iyisi professional bir makale okuyun cepten girmesem ornek gonderirdim.

wmaraci
wmaraci

AydinOzturk AydinOzturk WebMaster & SEO Uzmanı Kullanıcı
  • Üyelik 15.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek SEO Strateji Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 679
  • Beğeniler 66 / 300
  • Ticaret 11, (%100)
Bak kızdırıyorsunuz beni...

Daha title description ve keywords mantığını çözememişsiniz bir de tavsiyede bulunuyorsunuz...

Game Maker Forum,Game Maker Türkiye,Türk Game Maker,Game maker Sitesi,Game Maker Dersleri,Game Maker Örnekleri,Game Maker Cafe

"Game Maker Dersleri İle Game Maker Örneklerinin Yer Aldığı Game Maker Forum Sitesi" Gibi bir yazı yazmanız lazım titleye...

Yapıştır ALLAH Yapıştır keywords dizer gibi title yapıyorsunuz... 3 Ay sonra "Aaabi benim sitem dün 1nci sayfadaydı şimdi niye 5nci sayfada" diyorsunuz...

Ek Olarak:

Yusuf KISA adlı üyeden alıntı

Hocam boyle yaparsa spama dusebilir 70 karakter siniri var en iyisi professional bir makale okuyun cepten girmesem ornek gonderirdim.

70 Karakterden sonrası için bazı "SEO" cu arkadaşlar "SPAM" olur diyor.. İNANMAYIN ONLARA! Bir şey olduğu yok... 70 Karakterden Sonrası arama satırlarında karşınıza "..." olarak çıkıyor. Hemen ŞAK diye spam diyorlar...

Yakında HERKESE SEO dersi vericem... Ücretli :P
MehmetAliATLI ByPowerfuL

kişi bu mesajı beğendi.

ByPowerfuL ByPowerfuL E-Commerce Manager Kullanıcı
  • Üyelik 22.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek E-Ticaret Uzmanı - A+++ SEO
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** Ö**
  • Mesajlar 1575
  • Beğeniler 533 / 459
  • Ticaret 18, (%100)
Aydın hayranım sana :D

N11'de Ürünlerinizi İlk Sıraya Taşıyorum. Detaylar İçin P.m Atınız.

• Üyelik 15.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 679
  • Beğeniler 66 / 300
  • Ticaret 11, (%100)

ByPowerfuL adlı üyeden alıntı

Aydın hayranım sana :D

Hoca şimdi yersiz mi kızıyorum... Artık dilimde resmen "SAKAL" çıktı tüyden de geçtim :) Tüm konuları üstüne basa basa söylüyorum. Neden inanmıyorlar tek anlamadığım o benim :)

Bu arada sana bannerden link çıktığım kelimede kafaya oturmuşsun hayırlı olsun :D
Riza

kişi bu mesajı beğendi.

Ogguz Ogguz webmaster Kullanıcı
  • Üyelik 23.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Eskilerden ~
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 130
  • Beğeniler 33 / 34
  • Ticaret 15, (%100)

SeoMakale adlı üyeden alıntı

Daha title description ve keywords mantığını çözememişsiniz bir de tavsiyede bulunuyorsunuz...

"Game Maker Dersleri İle Game Maker Örneklerinin Yer Aldığı Game Maker Forum Sitesi" Gibi bir yazı yazmanız lazım titleye...

Yapıştır ALLAH Yapıştır keywords dizer gibi title yapıyorsunuz... 3 Ay sonra "Aaabi benim sitem dün 1nci sayfadaydı şimdi niye 5nci sayfada" diyorsunuz...

Ek Olarak:

70 Karakterden sonrası için bazı "SEO" cu arkadaşlar "SPAM" olur diyor.. İNANMAYIN ONLARA! Bir şey olduğu yok... 70 Karakterden Sonrası arama satırlarında karşınıza "..." olarak çıkıyor. Hemen ŞAK diye spam diyorlar...

Arkadaşım , google ile bir yakın bağlantınmı var ? , bu kadar rahat tavırlarının sebebini öğrenebilirmiyim ?

Ayrıca bu kadar havalı tavırların ile SEOCU sayısında yükselmelere sebep oluyorsunuz , tebrik ederim sayın seocu
YusufKISA

kişi bu mesajı beğendi.

R10, İyinet, Wmaracı ; Oğuz , Başka kullanıcı adım yoktur.

Sinan Sinan Grana Kullanıcı
  • Üyelik 18.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Yazılım Geliştirme Uzmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** Y**
  • Mesajlar 3509
  • Beğeniler 1321 / 1320
  • Ticaret 97, (%100)

SeoMakale adlı üyeden alıntı

Ek Olarak:

On numara konuşmuşsın Aydın.

Komser adlı üyeden alıntı

Arkadaşım , google ile bir yakın bağlantınmı var ? , bu kadar rahat tavırlarının sebebini öğrenebilirmiyim ?

Ayrıca bu kadar havalı tavırların ile SEOCU sayısında yükselmelere sebep oluyorsunuz , tebrik ederim sayın seocu

Ayrıca size katılmıyorum. Arkadaşın bizzat başarılarını gözümle gördüm. Bir süre yan yana çalıştık ve yazdığı hiçbir şeyi, tecrübe etmeden yazmıyor. Seocu mu dediniz, evet o tam bir "seocu".
AydinOzturk

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 15.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 679
  • Beğeniler 66 / 300
  • Ticaret 11, (%100)

Komser adlı üyeden alıntı

Hayır yakın bir bağlantım yok... Ama google tarafından kurumumuza gönderilen 1cilt kitap olacak kadar DÖKÜMAN mevcut... Sizin google de arayıp bulamayacağınız bir ton Döküman var bu bir.

2ncisi 10 Yıldır sanal alemdeyim 8 Yılını Web kısmına ayırdım. 8 Yıllık tecrübelerim ile konuşuyorum.

Piyasadaki SEO cu diyen kişiler belli hepsinin tek tek foyasını ortaya çıkarıyorum. Çok kişinin dahi YÜZÜNÜ Soru-Cevap şeklinde KIZARTMIŞ bulunmaktayım... Ben EN iyisiyim demiyorum... Benimde takılı kaldığım yerler oluyor..

Size şöyle bir örnek vereyim... Google da SEO kelimesinden bir siteyi arıyorsunuz...

Seo, Seo dersi, Seo makalesi, Seo makaleleri, Google seo

Gibi bir başlığı olan siteye mi girersiniz? Yoksa

Google SEO ve Seo Makaleleri İle Güncel Seo Dersi

Olan bir başlığa mı? SEO çok kolay bir şeydir. Sadece Zorlaştıran SİZLERSİNİZ!

Vesselam...

Ek Olarak:

Sinan adlı üyeden alıntı

On numara konuşmuşsın Aydın.

Ayrıca size katılmıyorum. Arkadaşın bizzat başarılarını gözümle gördüm. Bir süre yan yana çalıştık ve yazdığı hiçbir şeyi, tecrübe etmeden yazmıyor. Seocu mu dediniz, evet o tam bir "seocu".

Teşekkür ederim sinan. Ben kendimi ispat etmeye çalışmıyorum asla hemde... Şimdi bir sistem buluyorlar örneğin imleme sitelerinin SEO için etkisi vs..

Buraya ANKET açayım. Herkes bir cevap yazsın %80 Lik bir oranın NEDEN İmleme sitesi diğer backlink sitelerine göre daha iyi ve verimli oluyor MANTIĞINI Bilemez... Bunun araştırmasını yapmama benim gerek bile yok bir siteye baktığım zaman ne olduğunu anlayabiliyorum zaten. Makalelerimin hepsini neredeyse TÜM arkadaşlarım okumuştur WMAracında. 1 Allah kulu sen YANLIŞ söylüyorsun desin(doğru ve dürüst bir şekilde) ve ben bu mesleği bırakayım.
Sinan csariaslan

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al