wmaraci reklam

Seo için Acil Yardım !!

8 Mesajlar 1.085 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

sametakar sametakar WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek şömine
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 36
  • Beğeniler 3 / 5
  • Ticaret 1, (%100)
Arkadaşlar Merhaba. site yaklaşık 5 yıldır aktif. Bakıyorum ki alexa sıralamasında olmayan bir site bile 'şömine' kelimesinde 2 sıradayken benim sitem ilk 10'da bile yok :). Tabi bunun alexayla ne kadar alakası var bilemeyiz. Bu konuyla alakalı kendine güvenen, siteyi spama düşürmeyecek şekilde güzel bir hizmet veren bir arkadaştan ilgilenmesini istiyorum. Ha bu arada siteyle kendim ilgileniyorum. Bir eksiğim varsa onu da yazmanızı isterim.
onurcetin60

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

emreyilmaz41 emreyilmaz41 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.06.2014
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek ticaret
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad E** Y**
  • Mesajlar 202
  • Beğeniler 12 / 38
  • Ticaret 8, (%100)
Title ve meta description ı gözden geçirmeni tavsiye ederim.Tabi alt sayfalarıda incelemek link ağına bakmak lazım ama title desc. düzenle oynar bence yerinden .

onurcetin60 onurcetin60 ------------------------- Kullanıcı
  • Üyelik 20.03.2017
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek İnşaat Müh.
  • Konum Tokat
  • Ad Soyad O** Ç**
  • Mesajlar 487
  • Beğeniler 308 / 170
  • Ticaret 1, (%100)
Ziyaretçi Defteri Çalışması Yaptırmışsınız . eskide kaldı artık bu yöntem .
Blog Sayfası Açmanızı öneririm özgün içerik girersiniz şömineler üzeriden .
Güçlü Bir Backlink Çalışması ile yükselirsiniz . Siteniz ile alakalı backlink almaya özen gösterin :)
sametakar

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 09.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek şömine
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 36
  • Beğeniler 3 / 5
  • Ticaret 1, (%100)
2 gündür yoast seoyu kurdum ve bütün yazıları full yeşil olana kadar düzenliyorum. düzenlemeden sonra tekrar webmasterdan göndereceğim. Bununla alakalı püf noklalar konusunda da yardımcı olabilir misiniz ?

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

furkan021 furkan021 Zambak Ajans Kullanıcı
  • Üyelik 07.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Üniversite Öğrencisi
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** G**
  • Mesajlar 669
  • Beğeniler 136 / 138
  • Ticaret 11, (%100)
https://m.wmaraci.com/forum/seo-hizmetleri/arama-motorlari-indexlemek-icin-pesinizden-kossun-432821.html
Merhaba konumuza bakabilirsiniz.

TURKCLOUDS.COM | HOSTİNG, DOMAİN, RESELLER, SUNUCU | UYGUN FİYAT GARANTİSİ | 7/24 MÜŞTERİ DESTEĞİ

noop noop WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek domain alınır-satılır
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 688
  • Beğeniler 73 / 264
  • Ticaret 7, (%100)
1- ilk iş ssl kurun. ücretsiz de olsa olur. yeter ki adres çubuğu yeşil olsun.

2- yukarıda bir arkadaşın bahsettiği gibi blog sayfaları oluşturmalısınız.

3- backlink tanıtım yazısı gibi işlere aşırı yüklenmeyin. ters tepebilir. seocular bile nasıl yapılması gerektiği konusunda net bilgiye sahip değil. ilk 2 madde daha önemli.

tanıtım yazısı konusunda bir tüyo vereyim. yeni açılmış bir blogdan 5 liraya tanıtım yazısı almıştım. geçenlerde analitik raporlarıma bakarken bu yazıdan siteme ayda 2-3 hit geldiğini gördüm ve google bunu önemseyip bana rapor etmiş. sıralamada düşmüyorsam bunun da etkisi olduğunu düşünüyorum. tekrar ilk iki madde daha önemli.
sametakar

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 09.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek şömine
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** A**
  • Mesajlar 36
  • Beğeniler 3 / 5
  • Ticaret 1, (%100)

noop adlı üyeden alıntı

1- ilk iş ssl kurun. ücretsiz de olsa olur. yeter ki adres çubuğu yeşil olsun.

2- yukarıda bir arkadaşın bahsettiği gibi blog sayfaları oluşturmalısınız.

3- backlink tanıtım yazısı gibi işlere aşırı yüklenmeyin. ters tepebilir. seocular bile nasıl yapılması gerektiği konusunda net bilgiye sahip değil. ilk 2 madde daha önemli.

tanıtım yazısı konusunda bir tüyo vereyim. yeni açılmış bir blogdan 5 liraya tanıtım yazısı almıştım. geçenlerde analitik raporlarıma bakarken bu yazıdan siteme ayda 2-3 hit geldiğini gördüm ve google bunu önemseyip bana rapor etmiş. sıralamada düşmüyorsam bunun da etkisi olduğunu düşünüyorum. tekrar ilk iki madde daha önemli.

SSL sertifikasını bir ara almayı düşünüyordum fakat sitemde kredi kartı kullanılmadığı için gerek olmadıklarını söylemişlerdi. o yüzden askıya almıştım.
Şu tanıtım yazısı olayını tam açar mısınız. Sektörle ilgili makale mi veriliyor yoksa başka sitelerden sitenin tanıtımı mı yapılıyor? Cahiliyim biraz kusura bakma :)

noop noop WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 25.09.2016
  • Yaş/Cinsiyet 41 / E
  • Meslek domain alınır-satılır
  • Konum Antalya
  • Ad Soyad M** S**
  • Mesajlar 688
  • Beğeniler 73 / 264
  • Ticaret 7, (%100)
kk kullanmıyorsanız ücretsiz ssl alıp kurabilirsiniz. kurulum işi biraz karışık. ben veridyende destek bileti açıp firma çalışanlarına kurduruyorum.

mesela wmaracı adres çubuğunda "güvenli" yazıyor sizin sitede ise soru işareti var tıklayınca güvenli değil çıkıyor. sıralamaya etkisi tam olarak nedir derseniz kesin bilgim yok ama google ın önemsediğini düşünüyorum. hepsinden önce sitenizize giren müşterilere güvenli ibaresi göstermek önemli. hem de ücretsiz.

blog sayfalarının önemini altını çizerek söylüyorum. sizi asıl bu sayfalar yükseltir sıralamada. örnek olarak dekathlon firmasının sitesini verebilirim. adamlar her ürünleri için blog sayfası oluşturmuş.

tanıtım yazısında mantık şu. sizinle aynı sektörde bulunan sitelere ücreti karşılığında yazı yazdırıyorsunuz. yazıda sizin sitenize link veriliyor. google bakıyor ki sizin siteye başka sitelerden link var. demek ki siz link çıkışının yapıldığı anahtar kelimede önemli bir sitesiniz. bu şekilde yüükseliyorsunuz.

ben seocu değilim amatör olarak hobi olarak kendi sitem için uyguladığım ve araştırığım kadar sınırlı bilgim. bu yazacaklarım şahsi fikrim. ben olsam tanıtım yazısı alırken şu kriterlere bakarım.

1- sektörle alakalı bir blog olmalı. şömine ise ev dekorasyonu tarzı siteler.
2- sitede adsense alınmış olmalı. çeşitli faydaları var. adsense alabilen bir blog google gözünde kalitelidir. sahibi gözünde de kıymetlidir. kolay kolay çöp olmaz.
3- mümkünse hit alabileceğiniz bir blog olsun.
4- tüm bunların yanında ucuz olsun. 5-10 liraya bulunabilir.
5- linklerin tamamı anasayfanıza değil bir kısmı oluşturacağınız blog sayfalarınıza alt ürün sayfalarınıza verilsin.

bu kadar yazdım ben kendi ticari sitemde ne yapyorum? ssl+blog+adwords reklam. ilk sayfada 10 site çıkıyor. en tepede çıkmak için direk reklam veriyorum. satışlarım reklamı karşıladığı için sorun etmiyorum. günlük 5 liralık reklamla gün boyu en tepedeyim. ama benim müşteri kitlem çok kısıtlı ve rekabet çok az.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al