wmaraci reklam

Seo için Tarih tekerrür mü ediyor ?

13 Mesajlar 2.254 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

barisay barisay WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 14.02.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Seo, Wordpress, Security
  • Konum Konya
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 1386
  • Beğeniler 146 / 428
  • Ticaret 65, (%100)
Merhaba arkadaşlar biliyorsunuz bu aralar forumlarda google kafayı yedi google sapıttı vsvs konularını araştıranlar okuyor bende yapılan yorumlara okurken aklıma şubat 2012′de Rahmi Vidinlioğlu abimizin videosu aklıma geldi bidaha dinledim söylediklerini baktımki aynı olaylar ve dikkatimi çeken bir şeyde ay oldu o zamanda şubattı şimdide şubat Rahmi abimizin dediği gibi google sanırım adwords gelirleri düştüğü için bu taktikleri uygulamaya başladı önce 100TL lik bedava kupon dağıtıp 20tl para vermeden kullanamazsınız yöntemini denedi baktı olmadı google de benimde sık karşılaştığım backlink kastığın halde ne düşüş nede çıkış olduğunu görüyoruz sanırım backlinkleri görüyorum ama takmıyorum dedi neyse sözü fazla uzatmadan sizi Rahmi abimizin videosuyla başbaşa bırakıyorum.

Video :

kısaca özetlemek gerekirse her sene firmalar adwords yönelsin diye uygulanan politika backlinkleri görüyor ama %3 5 işlem yaptırıyor buda kendi deneyimim 15 günlük bir deneyim seo hiç biz zaman kesin konuşulmaz o yüzden yorumları ona göre yapalım iyi çalışmalar.

Yazan : Barış Ay
Site : www.barisay.com.tr
YavuzTR

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

YavuzTR YavuzTR ibrahimyavuz.net Kullanıcı
  • Üyelik 30.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 25
  • Beğeniler 12 / 3
  • Ticaret 2, (%100)
Barış bey bu işin hakkını veren nadir kişilerden.
En zirvede olacağından şüphem yok.

MrAuTHoR MrAuTHoR WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 38 / E
  • Meslek Web Master
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 398
  • Beğeniler 72 / 145
  • Ticaret 1, (%100)
1 saat anlatsa 1 saat zevkle dinlerdim bu konuyu çünkü benim bu zamana kadar söylediklerimin aynısını söylüyor. Bana göre Google SEO'yu yada SEO'cuyu sevmiyor çünkü SEO demek Google'ın temel gelir kaynağı olan AdWords gelirlerinin düşmesi demektir. O nedenle sürekli algoritmasını değiştiriyor ve SEO'ya olan güveni azaltıyor. Yalnız arkadaş SEO'yu Erman TOROĞLU tarzında anlatmış :D

SanalTespit.Com
TemaDownload.Com
ETicaretBul.Com

Gallo Gallo yalnızlık paylaşılmaz Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Otomotiv
  • Mesajlar 149
  • Beğeniler 3 / 20
  • Ticaret 1, (%100)
'Seo için Tarih tekerrür mü ediyor ?' yazı başlığında tarih kelimesinin büyük harfle yazılmasını anlayamadım. Büyük harfle başlanmaması gerekirdi, çünkü özel isim değil. Başlık ya baş harfleri büyük yazılarak ya da tüm harfleri büyük yazılarak yazılır.

Seo'da böyle birşey olsa gerek. Herşeyi 'süper' yaptığımızı zannederken en küçük bir hatamız alaşağı edebilir.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

YavuzTR YavuzTR ibrahimyavuz.net Kullanıcı
  • Üyelik 30.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Konya
  • Ad Soyad İ** Y**
  • Mesajlar 25
  • Beğeniler 12 / 3
  • Ticaret 2, (%100)

Gallo adlı üyeden alıntı

'Seo için Tarih tekerrür mü ediyor ?' yazı başlığında tarih kelimesinin büyük harfle yazılmasını anlayamadım. Büyük harfle başlanmaması gerekirdi, çünkü özel isim değil. Başlık ya baş harfleri büyük yazılarak ya da tüm harfleri büyük yazılarak yazılır.

Seo'da böyle birşey olsa gerek. Herşeyi 'süper' yaptığımızı zannederken en küçük bir hatamız alaşağı edebilir.

"Seo'da böyle birşey olsa gerek." birşey ayrı yazılır.

Webmaster forumuna gelip TDK görevlisi gibi konuşmanız da sizin bazı hatalarla bağdaştığınızı gösterir. O nokta eksik bu virgül yanlış yerde muhabbetini burada değil TDK toplantılarında yapın :).
Rekomedya

kişi bu mesajı beğendi.

Gallo Gallo yalnızlık paylaşılmaz Kullanıcı
  • Üyelik 19.12.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Otomotiv
  • Mesajlar 149
  • Beğeniler 3 / 20
  • Ticaret 1, (%100)

YavuzTR adlı üyeden alıntı

"Seo'da böyle birşey olsa gerek." birşey ayrı yazılır.

Webmaster forumuna gelip TDK görevlisi gibi konuşmanız da sizin bazı hatalarla bağdaştığınızı gösterir. O nokta eksik bu virgül yanlış yerde muhabbetini burada değil TDK toplantılarında yapın :).

Uyardığınız için teşekkür ederim. Hatamı düzeltmeliyim. Ancak son yazdığınız kısma katılmıyorum. Webmaster dediklerimiz Türkçe yazıp, Türkçe konuşmuyor mu? Ne var yani uyardıysam? Neyse bu konu dışı bir tartışma olacak, uzamasına gerek yok.

Optimus Optimus Optimus Kullanıcı
  • Üyelik 26.07.2012
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Bilişim / İnternet
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad M** D**
  • Mesajlar 380
  • Beğeniler 55 / 103
  • Ticaret 13, (%100)
Sacma bi tartisma olmus. Bu tip diyaloglar beni forumdan sogutuyor. Hata aramak filan nasil bir is bu?
theRabbit

kişi bu mesajı beğendi.

AhmetOztasci AhmetOztasci WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek asfwf
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 906
  • Beğeniler 199 / 232
  • Ticaret 11, (%100)
Ben şahsen bu adamın şehir efsanelerine inanmıyorum, şunu bilirim seo için herşey mübahtır.

boş çuval dik durmaz

onlinebiletin onlinebiletin onlinehaberin Kullanıcı
  • Üyelik 12.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 43 / E
  • Meslek işletmeci
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 109
  • Beğeniler 24 / 25
  • Ticaret 0, (%0)
ben en çok sistem ÇÖKÜMÜŞ kısmını beğendim :)

olesore olesore "Saban Kılıçtan Üstündür" Kullanıcı
  • Üyelik 29.09.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Bilim İnsanı
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad L** K**
  • Mesajlar 1299
  • Beğeniler 228 / 293
  • Ticaret 12, (%100)
arkadan fısıldayan kim? :) ayrıca yukarıdaki yorumları okudum da hakikaten komiksiniz. Konuyu saptırmada üzerinize yok maşallah :) neyse şakaydı...

Google ın bu davranışlarının sebebini kimse bilmediğine ve de google yetkilileri bu konuda bir açıklama yapmadığına göre anlaşılan bildiğimiz metotları uygulamaya devam edeceğiz.

https://populertarim.com
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al