wmaraci reklam

Seo tavsiyeleri

13 Mesajlar 1.880 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

yilmaz70 yilmaz70 Güzel olacak Kullanıcı
  • Üyelik 03.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 53 / E
  • Meslek Web Tasarım
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad D** K**
  • Mesajlar 4766
  • Beğeniler 3155 / 3156
  • Ticaret 12, (%100)
Günde 5 yazı girmeye çalışmak neden?

Bunu haber siteleri yaparlar. Çünkü anlık durumlar olabiliyor ve her an içerik girmeye hazırlar.

Kendinizi ne zaman hazır hissediyorsanız o zaman girin yazılarınızı.

Siteyi çöplüğe çevirmekten başka bir işe yaramaz maalesef her gün belirli sayıda yazı girmek.

Bunu savunanların da nasıl bir mantıkta olduklarını anlamak gerçekten zor.

Google hiç bir kaynağında her gün yazı girin demedi. Demez de zaten.

1-1.5 yıl önce seo uzmanı olduğunu iddia eden birinin sitesinde çalışma yaparken 1 gün içerik girmedi diye sıralamadan düşeceğini iddia etmesi beni çileden çıkarmıştı. Ve sonra o kişinin bu forumda seo hakkında çok basit sorularını gördüğümde hiç şaşırmamıştım.

Kısacası; herkese itibar etmeyin. Her gün içerik girmeyen onlarca site var son derece başarılı olan.

Kullanıcı 2 hususa bakar: hızlı açılan bir sayfa ve ardından son derece kaliteli bir içerik. Gerisine aldırmayın.
MasterKazanc enerjiveguc Supercalifirigida

kişi bu mesajı beğendi.

wmaraci
reklam

87690 87690 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 15.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 140
  • Beğeniler 18 / 15
  • Ticaret 1, (%100)
Tavsiyeleriniz icin tesekkürler.

87690 87690 WM Aracı Anonim Üyelik
  • Üyelik 15.02.2018
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 140
  • Beğeniler 18 / 15
  • Ticaret 1, (%100)

yilmaz70 adlı üyeden alıntı

Günde 5 yazı girmeye çalışmak neden?

Bunu haber siteleri yaparlar. Çünkü anlık durumlar olabiliyor ve her an içerik girmeye hazırlar.

Kendinizi ne zaman hazır hissediyorsanız o zaman girin yazılarınızı.

Siteyi çöplüğe çevirmekten başka bir işe yaramaz maalesef her gün belirli sayıda yazı girmek.

Bunu savunanların da nasıl bir mantıkta olduklarını anlamak gerçekten zor.

Google hiç bir kaynağında her gün yazı girin demedi. Demez de zaten.

1-1.5 yıl önce seo uzmanı olduğunu iddia eden birinin sitesinde çalışma yaparken 1 gün içerik girmedi diye sıralamadan düşeceğini iddia etmesi beni çileden çıkarmıştı. Ve sonra o kişinin bu forumda seo hakkında çok basit sorularını gördüğümde hiç şaşırmamıştım.

Kısacası; herkese itibar etmeyin. Her gün içerik girmeyen onlarca site var son derece başarılı olan.

Kullanıcı 2 hususa bakar: hızlı açılan bir sayfa ve ardından son derece kaliteli bir içerik. Gerisine aldırmayın.

Site daha cok yeni ve tarih sitesi olduğu için siteye giren bir insanın bir konu icerisinde gecen kisi veya olayı merak edip sitede onu araştırmasından kaynaklı. Konu bütünlüğü olması için. Bu duruma neden takıldınız anlamadım. Konu bütünlüğü olmayan bir sayfayı ben okumam şahsen

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al