wmaraci reklam

Seocu arkadaşlara bir soru

7 Mesajlar 1.287 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

zer zer WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 997
  • Beğeniler 66 / 136
  • Ticaret 17, (%100)
Arkadaşlar web sitemi açalı dört ay oldu lakin doğru düzgün son bir aydır uğraşıyorum. Yazılarım normal olarak en fazla 2 gün içerisinde index alıyor -ki buda ayrı bir sorun- ama asıl sorun şu ki index alan yazılarımı başlığıyla arattığım halde Google'da göremiyorum. Örneğin: Genç Osman ve Reform başlıklı makalem index almış ama bu yazıyı arattığım zaman yazı gözükmüyor.

Sıkıntı nedir? Nasıl düzeltebilirim? Ve hızlı index almak için her şeyi yapıyorum sosyal ağlarda paylaşıyorum pingletiyorum falan ama en erken 2 günde alıyor yardımcı olursanız sevinirim..

wmaraci
reklam

NaturaPaintballl NaturaPaintballl Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 08.07.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Araştırma Görevlisi
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 108
  • Beğeniler 10 / 34
  • Ticaret 1, (%100)
Günlük çok fazla içerik girmiyorsan google site yöneticisi araçlarını kullan. Yeni eklediğin konunun linkini ekleyip indexe gönderiyorsun. Çok kısa sürede index alıyor.

Ferit Ferit WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 13.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 86
  • Beğeniler 2 / 15
  • Ticaret 3, (%100)
Merhaba Hocam. Öncelikle site doğrulama yap mutlaka ve google site araçlarının içinden google gibi getir seçeneği var oraya sitede yazdığın yerin linkini ekliyorsun ve getir diyorsun. en kolay ve geçerli sistem budur..

asma asma WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.03.2011
  • Yaş/Cinsiyet - /
  • Meslek
  • Mesajlar 92
  • Beğeniler 9 / 6
  • Ticaret 3, (%100)
Merhaba

İndex Hızınızın Artması İçin Sitenizle İlgilenmeniz Gerekir. Mesela Her gün 5-6 İçerik Girin Hatta Saat Başı 1 İçerik Girin. Sitenize Çalışmalar vs Yaptırın.

Google'da Göremiyorum Olayına Gelince.

Siteniz İndex Aldıysa Çıkıyordur Fakat Çok Fazla O Konuyla İlgili Konu Varsa Siteniz Geride Çıkıyor Olabilir.

İyi Günler.

wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

Behlul Behlul SEO Executive Kullanıcı
  • Üyelik 06.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek SEO Executive
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 19 / 37
  • Ticaret 2, (%100)
Site adresini ile birlikte (şu anda) sorun yaşadığın bir başlığı Ö.M. atar mısın?

zer zer WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Webmaster
  • Konum Bursa
  • Ad Soyad E** Ç**
  • Mesajlar 997
  • Beğeniler 66 / 136
  • Ticaret 17, (%100)

Natura Paintball adlı üyeden alıntı

Günlük çok fazla içerik girmiyorsan google site yöneticisi araçlarını kullan. Yeni eklediğin konunun linkini ekleyip indexe gönderiyorsun. Çok kısa sürede index alıyor.

Ferit adlı üyeden alıntı

Merhaba Hocam. Öncelikle site doğrulama yap mutlaka ve google site araçlarının içinden google gibi getir seçeneği var oraya sitede yazdığın yerin linkini ekliyorsun ve getir diyorsun. en kolay ve geçerli sistem budur..

asma adlı üyeden alıntı

Merhaba

İndex Hızınızın Artması İçin Sitenizle İlgilenmeniz Gerekir. Mesela Her gün 5-6 İçerik Girin Hatta Saat Başı 1 İçerik Girin. Sitenize Çalışmalar vs Yaptırın.

Google'da Göremiyorum Olayına Gelince.

Siteniz İndex Aldıysa Çıkıyordur Fakat Çok Fazla O Konuyla İlgili Konu Varsa Siteniz Geride Çıkıyor Olabilir.

İyi Günler.

Hocalar söylediklerinizi zaten yaptım ve yapıyorumda... Kafamı karıştıran şey bu işte. Günde en az 3 içerik giriyorum ki bunlar çoğunlukla özgün oluyor. Başlıklar farklı oluyor her şey farklı lakin aynı başlıkta hiç bir yazı olmamasına rağmen benim yazılarımdan bazıları çıkmıyor kafam bozuluyor :( Ama çalışma yaptıramadım henüz inşallah onu da yaptıracağım...

Behlül adlı üyeden alıntı

Site adresini ile birlikte (şu anda) sorun yaşadığın bir başlığı Ö.M. atar mısın?

Gönderiyorum hocam..

Behlul Behlul SEO Executive Kullanıcı
  • Üyelik 06.01.2011
  • Yaş/Cinsiyet 37 / E
  • Meslek SEO Executive
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad B** G**
  • Mesajlar 49
  • Beğeniler 19 / 37
  • Ticaret 2, (%100)
Cevap yazdım, umarım yardımcı olabilmişimdir.

İyi çalışmalar.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al