wmaraci reklam

Silinen Sitenin İçeriklerini Tekrar Kullanmak

33 Mesajlar 4.056 Okunma
wmaraci reklam

webloggi webloggi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.11.2018
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Web & Medya
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad T** H**
  • Mesajlar 2165
  • Beğeniler 925 / 926
  • Ticaret 12, (%100)

Konuda gayet güzel açıklanmış her şey. Aklınıza takılan nedir?

Bu işin usülü ortada ya 301 yönlendirme ile domain değişikliği yapacaksiniz ya da tüm içerikler baştan sona değiştirilecek. Tüm içerikleri revize etmek yerine 40-50 tl verip domain süresini uzatmak daha mantıklı olur. Ayrıca 301 yönlendirme verecekseniz alan adınızı yenilemeniz muhakkak gerekir. Her ne kadar domain taşımanın 1-2 ayda tamamlandığı yazılmış olsa bile tamamen siteden siteye değişen bir durumdur. Düzenli yazı girilmesine rağmen hiç trafik almayan bir sitede 6 aya kadar sürebilir bu süreç.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

gerilink gerilink SEO Ajansı Kullanıcı
  • Üyelik 18.08.2020
  • Yaş/Cinsiyet 39 / 1
  • Meslek 1
  • Konum 1
  • Ad Soyad E** K**
  • Mesajlar 250
  • Beğeniler 155 / 154
  • Ticaret 8, (%100)
50 TL verip domain süresini uzatın 301 yönlendirmesi yapın bitti gitti. 50 lira için bu kadar düşünüyorsanız zaten bırakın site işlerini.

Profesyonel SEO Hizmetleri

Kaunos Kaunos WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.06.2020
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Antrenör
  • Konum Kırklareli
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 22
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

gerilink adlı üyeden alıntı

50 TL verip domain süresini uzatın 301 yönlendirmesi yapın bitti gitti. 50 lira için bu kadar düşünüyorsanız zaten bırakın site işlerini.

50 lira için düşündüğümü nerden çıkardınız ki? Boş boş yorum yapmaktansa yardımcı olsaydınız daha makbule geçerdi. Ben içeriklerin ve yapılan seo çalışmalarının derdindeyim gelmiş bana 50 lira diyor ya. Ha 50 liraya senin domainin uzuyorsa ben sana atayım 50 lirayı sitene katkım olsun dostum. Ben sadece içeriği revize etmeyle 301 yönlendirme yapma arasında kaldım. hatada yapmak istemediğimden burada yardım istedim. Zaten özelden yazıştık arkadaşla yardımcı oldu.

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al