wmaraci reklam

Silinen Sitenin İçeriklerini Tekrar Kullanmak

33 Mesajlar 4.055 Okunma
wmaraci reklam

enerjiveguc enerjiveguc Wordpress Destek Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Street Engineer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 5152
  • Beğeniler 2185 / 2187
  • Ticaret 0, (%0)
Seo uzmanı arkadaş! bir konuyu "herkes" farklı biçimde anlatabilir. Bu kopya olmaz... Özgün bir anlatım tarzı olduktan sonra aynı konunun sıralamalarda olması sorun çıkartmaz.

örnek: bir haberin değişik haber sitelerinde değişik biçimlerde anlatım biçimlerine bakınız...

Biraz geniş açıdan düşünüp değerlendirin... Aynı konuyu yeniden düzenlemek kopya içerik oluşturmaz... Burada -bir içeriğin yüzde bilmem kaçı buna etken olabilir.. Konu sahibi zaten en başta domain değiştirmekten bahsetmiş. Bu başlı başına bir otorite kaybı demek. Fakat aynı linkler zaman içerisinde sıralamada yine yerini alacaktır.

SMM Panel, Sosyalyuvam, Bayilik Paneli, En Uygun Panel, Takipçi Paneli
reklam

zfczfc zfczfc WM Aracı Kimlik Onayı
  • Üyelik 13.03.2021
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Meslek Matematik Öğretmenliği okuyoru
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 121
  • Beğeniler 68 / 68
  • Ticaret 0, (%0)

TurkDeveloper adlı üyeden alıntı

zfczfc nin uzmanlığına güvenin derim.

Teşekkürler hocam :)
TurkDeveloper

kişi bu mesajı beğendi.

• Üyelik 13.03.2021
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 121
  • Beğeniler 68 / 68
  • Ticaret 0, (%0)

enerjiveguc adlı üyeden alıntı

Seo uzmanı arkadaş! bir konuyu "herkes" farklı biçimde anlatabilir. Bu kopya olmaz... Özgün bir anlatım tarzı olduktan sonra aynı konunun sıralamalarda olması sorun çıkartmaz.

örnek: bir haberin değişik haber sitelerinde değişik biçimlerde anlatım biçimlerine bakınız...

Biraz geniş açıdan düşünüp değerlendirin... Aynı konuyu yeniden düzenlemek kopya içerik oluşturmaz... Burada -bir içeriğin yüzde bilmem kaçı buna etken olabilir.. Konu sahibi zaten en başta domain değiştirmekten bahsetmiş. Bu başlı başına bir otorite kaybı demek. Fakat aynı linkler zaman içerisinde sıralamada yine yerini alacaktır.

Aynı konuyu yeniden düzenlemek sadece birkaç konu varsa mümkündür. Onlarca ya yüzlerce içeriğin hepsi revize edilerek atılamaz. Atılsa bile eski alan adının uzatılması daha mantıklı olacaktır. Alan adı değişikliğinde çok fazla bir otorite ve seo kaybetmedim ben. Elbette aynı başlık ve konular yazılabilir ancak içeriği özgün olmalı. İçeriği baştan yazmak içeriği baştan sora revize etmekten daha kolaydır. Bunları bilmek için seo uzmanı olmaya gerek yok. Birçok alanda bilgim var ama emin olmadığım ya da bilmediğim bir konuda asla yorum yapmam. Bizzat tecrübe ettiğim bir konu olduğu için bu tür bir tavsiyede bulundum. Tüm içerikleri revize edebileceğiniz kadar az içeriğiniz varsa tabii ki sizin dediğiniz yapılabilir. Yüzlerce içeriğin revize edilebileceğini düşünmüyorum. Umarım yanlış anlaşılma olmamıştır "Seo uzmanı arkadaş!"

enerjiveguc enerjiveguc Wordpress Destek Kullanıcı
  • Üyelik 28.05.2018
  • Yaş/Cinsiyet 52 / E
  • Meslek Street Engineer
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** A**
  • Mesajlar 5152
  • Beğeniler 2185 / 2187
  • Ticaret 0, (%0)

zfczfc adlı üyeden alıntı

Aynı konuyu yeniden düzenlemek sadece birkaç konu varsa mümkündür. Onlarca ya yüzlerce içeriğin hepsi revize edilerek atılamaz. Atılsa bile eski alan adının uzatılması daha mantıklı olacaktır. Alan adı değişikliğinde çok fazla bir otorite ve seo kaybetmedim ben. Elbette aynı başlık ve konular yazılabilir ancak içeriği özgün olmalı. İçeriği baştan yazmak içeriği baştan sora revize etmekten daha kolaydır. Bunları bilmek için seo uzmanı olmaya gerek yok. Birçok alanda bilgim var ama emin olmadığım ya da bilmediğim bir konuda asla yorum yapmam. Bizzat tecrübe ettiğim bir konu olduğu için bu tür bir tavsiyede bulundum. Tüm içerikleri revize edebileceğiniz kadar az içeriğiniz varsa tabii ki sizin dediğiniz yapılabilir. Yüzlerce içeriğin revize edilebileceğini düşünmüyorum. Umarım yanlış anlaşılma olmamıştır "Seo uzmanı arkadaş!"

Komik misin arkadaşım sen. Bir yazı ile 100 yazının revize edilmesinin arasında ne fark...
Okuduğunuzu önce anlayın ondan sonra cevap verin. Gereksiz laf kalabalığı da yapmayın...

wmaraci

• Üyelik 13.03.2021
  • Yaş/Cinsiyet 49 / E
  • Konum Konya
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 121
  • Beğeniler 68 / 68
  • Ticaret 0, (%0)
İnan senden komik değilim sabahtan beri gülüyorum.

Kaunos Kaunos WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 07.06.2020
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Antrenör
  • Konum Kırklareli
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 22
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Ne yapacağımızı şaşırdık iyice şuanlık 301 yönlendirmesiyle halledecek gibi duruyoruz 50 tane içerik var zaten. Konuyla ilgili başka görüşler varsa yazın lütfen.

• Üyelik 07.06.2020
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Antrenör
  • Konum Kırklareli
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 22
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Başka fikri olan var mı acaba?

DoganKisisel DoganKisisel WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 16.07.2019
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Girişimci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad A** D**
  • Mesajlar 112
  • Beğeniler 1 / 26
  • Ticaret 0, (%0)
site haritasını silin

• Üyelik 07.06.2020
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Antrenör
  • Konum Kırklareli
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 22
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)

Emin misiniz hocam denediniz mi daha önce?

• Üyelik 07.06.2020
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Antrenör
  • Konum Kırklareli
  • Ad Soyad M** E**
  • Mesajlar 22
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Güncel+

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al