wmaraci reklam

Sitemi Nasıl Ön Sıralara Taşırım

25 Mesajlar 4.225 Okunma
smmexpress

webtalist webtalist WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 10.12.2012
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek makine mühendisi
  • Konum Düzce
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 44
  • Beğeniler 0 / 27
  • Ticaret 1, (%100)
"hediye" kelimesinde sıralamaya girmek istersen, gerçekten elini cebine atman lazım. İlk 500 de web siten yok. Bu yüzden gerçek bir seo uzman ile uzun vadeli çalışman lazım. Öyle ufak paralara yaparım diyenlere hiç bulaşma parana da yazık olur çünkü bu kelimede ilk sayfaya çıkmak zor. Sadece seo ile başarıda sağlayamazsın. Bunu seo uzmanı belirtir. Facebook reklamları, google adwords, blog reklamları vs. vs. Ama öncelikle bütçen çok iyi olmalı;
Yapman Gerekenler,

1. Kaliteli Web Tasarım,
2. Arama Motoru Optimizasyonu
3. Marka Tanıtım Çalışmaları

Bu 3 ü sana maliyeti yüksek olacaktır ama geri dönüşümü çok çok daha fazla olacaktır.

wmaraci
reklam

yeen yeen WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 46 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 8
  • Beğeniler 0 / 0
  • Ticaret 0, (%0)
Valla yazacak çok şey var ama profesyonel destek alman lazım. Çünkü rekabetin çok yoğun bir anahtar kelime seçmişsin. Benim sana söyleyebileceğim; 1-Web siteni toparla. Title, Description(Destanlar yazmışsın), kod hatalarını düzelt.(Hakkımızdaki altta ” data-num-posts=”10″ data-width=”590″> görünüyor.) 2-Hediye anahtar kelimesinden önce değişik hediyeler, sıradışı hediyeler, vs. rekabetin az olduğu yerlerede çıkmaya çalış.(Kolay çıkacağın için motivasyonunda artar. Google Adwords kelime araçları sana anahtar kelimesi rekabetini verir.) 3- 1. ve 2. maddeler bittiğinde backlinkler alırken www.hediyenizburda.com gibi bir blog sitesi kur ve güncel tut. 4-Rakiplerini takip et. Yaptıkları hataları yapma.

sametweb sametweb WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.08.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek software developer
  • Konum ABD
  • Ad Soyad S** M**
  • Mesajlar 615
  • Beğeniler 52 / 196
  • Ticaret 1, (%100)
Hocam ben de tecrübelerime dayanarak birkaç tavsiyede bulunmak isterim.

Öncelikle bana göre "Hediye" kelimesine kasmamalısınız. Bunun yerine alt anahtar kelimelere kasmalısınız. Keyword Tool'dan aylık tam aranma hacmi 300-500-700 civarında olan kelimeleri bulun. Mesela, hediyelik gömlek, hediyelik bardak, hediyelik çakmak gibi. (Kelimelere bakmadım, örnek olarak yazdım) Bu kelimelerde üst sıralara çıkmanız hem kolay olur, hem de direk kitleye hitap etmiş olursunuz.

İkincisi, özel günlere özel çalışmalar yapın. Yılbaşı, anneler günü, babalar günü, sevgililer günü. Bu da hediye kelimesine nispeten daha kolay sıralamalarda yer almanızı sağlayacaktır. UNUTMAYIN! Sizin hediye kelimesinde ilk sayfada olmaya ihtiyacınız yok. İnsanlar hediye diye aratmaz. Onun yerine daha spesifik ama direk müşteriye hitap eden kelimelere kasmalısınız.

Bir arkadaş blog tutun güncel olsun demiş, çok doğru. Bu şekilde hem güncel içerik girip hem de bir sonraki tavsiyem olan kampanyalarınızı duyurabilirsiniz.

Üçüncü tavsiyem, özel günlere özel kampanyalar yapın ve bunu hem sosyal medyada hem de forumlarda elinizden geldiğince masraf yapmadan yaymaya çalışın. Yaptığınız kampanya fiyat açısından yeterli olsun ki insanlar tercih etsin. Bunun için sitenize gelen adam başka bir ürünü de beğenip alabilir, veya bir sonraki alışverişi için aklında olan site siz olursunuz ;)

Son olarak, tema konusunda arkadaşlara katılıyorum. Kesinlikle profesyönel ve canlı bir tema yapmalısınız. Aynı şekilde bir de logo çalışması yaptırın bence, şu andaki logonuz logodan ziyade afiş gibi :)

İnşallah istediğiniz satışları elde edersiniz :)

React Dersleri YouTube Kanalı
https://www.youtube.com/c/reactdersleri

ResulCoskun ResulCoskun Hop Dedik. Kullanıcı
  • Üyelik 23.05.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Bilmiyorum :D
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad R** C**
  • Mesajlar 686
  • Beğeniler 169 / 96
  • Ticaret 13, (%100)
Bence daha iyi ve seoya uygun bir script ile yola devam etmelisiniz.

[HEMEN ÇEKİM] Ücretsiz 100 LBC coin almak şuan ki değeri 21.6$
wmaraci
wmaraci

levent589 levent589 her şeyin bir sonu var... Kullanıcı
  • Üyelik 07.09.2012
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek büro makinaları
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 8
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)
bol bol forumları okumanı tavsiye ederim

wmaraci
Konuyu toplam 2 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 2 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al