wmaraci reklam

Sitemizi Toplistlere Eklemek !! Yardım !!

11 Mesajlar 2.005 Okunma
pst.net
wmaraci reklam

kaliteliforum kaliteliforum Sakin Ol Şampiyon ! Kullanıcı
  • Üyelik 13.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Webmaster , Grafiker
  • Konum Konya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 160
  • Beğeniler 99 / 39
  • Ticaret 0, (%0)
Arkadaşlar sitem için seo çalışmaları yapmaya çalışıyorum. Az çok yazılan tavsiyelere uymaya çalışıyorum. Pagerank değerini yükseltmek için Toplistlere ekleyin demişler bir siteye ve 40-50 Tane Toplist adresi vermişler. Bu Toplistlere sitemi eklemem işe yarar mı? Google tarafından uygunsuz bir hareket olarak algılanmaz mı? Google tarafından banlanma riskim nedir? Yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim. SEO Konusunda tecrübeli arkadaşlar msn de bırakabilirlerse çok memnun olurum.Sormam gereken sorular bitmiyor haliyle.

wmaraci
reklam

kulturelbellek kulturelbellek Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 06.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek
  • Mesajlar 1387
  • Beğeniler 357 / 363
  • Ticaret 0, (%0)
Zaman kaybından başka bir şey değil. Her fırsatta söylüyorum. Özgün içerik üretmeye bak.

• Üyelik 13.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Konya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 160
  • Beğeniler 99 / 39
  • Ticaret 0, (%0)

kulturelbellek adlı üyeden alıntı

Zaman kaybından başka bir şey değil. Her fırsatta söylüyorum. Özgün içerik üretmeye bak.

Hocam Benim Forum sitem var. Link vermek reklam olurmu bilmiyorum ama bakıp fikirlerinizi iletmenizi önemle rica ediyorum. www.kaliteliforum.com Yayına sokalı 10 gün fln oldu. Sitemap'ımı da yolladım ancak sitemi hiç bir aramada çıkaramıyorum. Forum siteleri biraz daha dez avantajlı heralde. Ne yapmam gerek. Beklemelimiyim yoksa bi yerlerde yanlış mı yaptım?

kasparow116 kasparow116 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.02.2012
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek öğretmenlik
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 359
  • Beğeniler 74 / 96
  • Ticaret 10, (%100)
Sitenize örümcekler gelmiş. Bilgiler kaydedilmiştir.. Dizine girmesi birkaç günü bulabilir. Aceleye gerek yok.

Öğretmenlikte.
wmaraci
Mersin evden eve nakliyat

• Üyelik 13.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Konya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 160
  • Beğeniler 99 / 39
  • Ticaret 0, (%0)

kasparow116 adlı üyeden alıntı

Sitenize örümcekler gelmiş. Bilgiler kaydedilmiştir.. Dizine girmesi birkaç günü bulabilir. Aceleye gerek yok.

Çok Saolun hocam teşekkürler...

SohbetKeyfi SohbetKeyfi Burak Kullanıcı
  • Üyelik 26.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek güvenlik
  • Mesajlar 33
  • Beğeniler 11 / 2
  • Ticaret 5, (%100)

kulturelbellek adlı üyeden alıntı

hocam öle sölüyorsun fakat ben katılmıyorum.

Google'yi Anlatan bir çok tabirler benzetmler örnekler vardır bende genelde şöle anlatırım tabikide toplist herşey değil ama bir yemegin tuzu olmazsa nasıl olur veya bir bisikletin bir pedalı yoksa ? bence toplist e öle bisikletten yola çıkalım.

örnek vermek gerekirse ; bisiklet'in iskeletini yaptık veya aldık ( Web tasarımı hostingimizi kapanmıcak bir şekilde googlenin istedigi şartlara uygun bir web sitesi yaptık ) bisikletimizin direksonunu taktık ( sitemiz yani web adresimizin neyle ilgili ise ona göre içerikler özgün kaliteli makaleler girerek ziyaretci sayımızı artırdık )
geriye kaldı pedal fren vb ( bunlardan biriside tabikide toplist dir benim için çünkü faydası olmasa bu kadar insan delicesine ugraşmaz )

Evet toplist herşey değildir, ama hiç bişeyde değildir yerinde zamanında yapılırsa faydalıdır. ama şöle düşünüpde dur ben 50 toplist eklim kafaya gelim böle bişe de yok yani ;)

Tamamen benim görüşlerimdir. saygılar.

• Üyelik 13.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Konya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 160
  • Beğeniler 99 / 39
  • Ticaret 0, (%0)

SohbetKeyfi adlı üyeden alıntı

hocam öle sölüyorsun fakat ben katılmıyorum.

Google'yi Anlatan bir çok tabirler benzetmler örnekler vardır bende genelde şöle anlatırım tabikide toplist herşey değil ama bir yemegin tuzu olmazsa nasıl olur veya bir bisikletin bir pedalı yoksa ? bence toplist e öle bisikletten yola çıkalım.

örnek vermek gerekirse ; bisiklet'in iskeletini yaptık veya aldık ( Web tasarımı hostingimizi kapanmıcak bir şekilde googlenin istedigi şartlara uygun bir web sitesi yaptık ) bisikletimizin direksonunu taktık ( sitemiz yani web adresimizin neyle ilgili ise ona göre içerikler özgün kaliteli makaleler girerek ziyaretci sayımızı artırdık )
geriye kaldı pedal fren vb ( bunlardan biriside tabikide toplist dir benim için çünkü faydası olmasa bu kadar insan delicesine ugraşmaz )

Evet toplist herşey değildir, ama hiç bişeyde değildir yerinde zamanında yapılırsa faydalıdır. ama şöle düşünüpde dur ben 50 toplist eklim kafaya gelim böle bişe de yok yani ;)

Tamamen benim görüşlerimdir. saygılar.

Teşekkürler hocam, peki ya google'ın hoşnut olmayacağı toplist siteleri de çıkabilir mi? Rastgele eklersek google dan ban falan almayız inşallah.

• Üyelik 26.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek güvenlik
  • Mesajlar 33
  • Beğeniler 11 / 2
  • Ticaret 5, (%100)

kaliteliforum adlı üyeden alıntı

Teşekkürler hocam, peki ya google'ın hoşnut olmayacağı toplist siteleri de çıkabilir mi? Rastgele eklersek google dan ban falan almayız inşallah.

sanmam toplist zaten amaç blacklink alabilmekse bunun zararı olucagını düşünmüyorum ama örnekde verdigim gibi ilk önce bisikletin iskeletini koltugunu direksiyonu vs yapda sonra bunlara yönel derim eger çıkmak istedgin kelimeler basitse bakayım yardımcı olayım Yonetim@mirccafe.com ekle msn adresimi

Ek Olarak: Hım sen Pr değeri almak istiyorsun sen ben pr değerine hiç önem vermiyorum benim sitem pr0 olsun ziyaretcim 1k olsun örnek vermek gerekirse benim düşüncem bu bence pr yerine sitene ziyaretci çekmenin yollarını araştırıp ziyaretci kazanmalısın sana kazanç sağlıcak olan ziyaretcidir he tabikide para değil herşey ille para kazanırsın veya kazan demiyorum ama pr5 bile olsan inan bence degeri yok he diyorsanki pr7 üzeri ozaman bişey diyemem bak onuda çok zor alıcagını düşünürsek pr hevesine gitme derim tabi kişisel görüşümdür :)

• Üyelik 13.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Konum Konya
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 160
  • Beğeniler 99 / 39
  • Ticaret 0, (%0)
Haklısın hocam ben de aynı kanaatteyim. Benim ihtiyacım olan hit. Ancak yol yine PR ye çıkıyor PR olmadan google'da üst sıralarda çıkabilirmiyim?
bu arada msn ekledim hocam

• Üyelik 26.03.2012
  • Yaş/Cinsiyet - / E
  • Meslek güvenlik
  • Mesajlar 33
  • Beğeniler 11 / 2
  • Ticaret 5, (%100)
pr ile üst sıra alakasız örnek vereyim emynetsohbet.com pr değeri 5 nerde üst sırada ? bi örnek daha mirccafe.com pr3 hedef kelimesi mirc mesala mirc kelimesinde ilk sayfadaki sitelerin bir çogu pr2 / 1 dir tahminimce yani sıralama ile pr farklı şeyler he diyorum ya pr7 8 vs alına biliyorsa o güzel hiç b işe yapmazsan sattıgın linklerle deli para kazanırsın :)

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al