wmaraci reklam

Sitenizin tüm seo sorunlarını bu başlık altında yanıtlıyorum

876 Mesajlar 150.849 Okunma
wmaraci reklam

asilturk0 asilturk0 www.sonyxperiaailesi.com Kullanıcı
  • Üyelik 30.10.2013
  • Yaş/Cinsiyet 31 / E
  • Meslek Grafiker
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad F** G**
  • Mesajlar 170
  • Beğeniler 7 / 22
  • Ticaret 0, (%0)
Hocam Merhaba,
WP SEO Eklentisi olarak hangi eklentiyi kullanmalıyım.?
Konu açarken Tag, açıklama ve konu ismine örnek olarak nasıl girmeliyim seoya uyumlu olması için ?

wmaraci
reklam

genchakan genchakan Her Şeyi Blogluyorum Kullanıcı
  • Üyelik 25.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek öğretmen
  • Konum Hatay
  • Ad Soyad M** İ**
  • Mesajlar 936
  • Beğeniler 186 / 133
  • Ticaret 0, (%0)
http://musainci.blogspot.com blogumu seo açısından değerlendirir misiniz?başlığı,yazıları ve etiketler seoya uyumlu mu?teşekkürler.

herseyiblogluyorum.blogspot.com

Engin07 Engin07 Engin ÖZTÜRK Kullanıcı
  • Üyelik 20.08.2012
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad E** Ö**
  • Mesajlar 1965
  • Beğeniler 700 / 560
  • Ticaret 36, (%100)
sahteyazilar.com sitemi inceleyebilir misiniz?

kpssdelisi kpssdelisi WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 24.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 36 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Diğer
  • Ad Soyad O** D**
  • Mesajlar 550
  • Beğeniler 118 / 107
  • Ticaret 2, (%100)
Selamlar, öncelikle çok yararlı bir iş yapıyorsunuz elinize sağlık zaman ayırıp ilgileniyorsunuz. Özel mesajla birkaç şey sordum müsait olduğunuzda cevaplayabilirseniz pm ile sevinirim

wmaraci
wmaraci

KaRaKoSe53 KaRaKoSe53 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 03.06.2012
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek E-Ticaret
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ü** K**
  • Mesajlar 375
  • Beğeniler 21 / 113
  • Ticaret 63, (%100)
merhaba ilk olarak hocam çok teşekkürler.
www.ukashkartaltr.com sitem ukash al , ukash kart al kelimelerinde 1.sayfa 1.sıradaydı 1,2 ay sabit sıralamada 1.sırada kaldı daha sonra yavaş yavaş 3,4 sayfaya düştü her kelimede site geriledi..
şimdi ne yapmam gerek site 1 yıl 5 aylık site eskilendide neler yapmam gerek sizce
sitemi inceleyebilirseniz sevinirm.

Şimdiden çok teşekkürler

AhmetYilmaz AhmetYilmaz Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Seo Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 258
  • Beğeniler 11 / 315
  • Ticaret 7, (%100)

asilturk0 adlı üyeden alıntı

Hocam Merhaba,
WP SEO Eklentisi olarak hangi eklentiyi kullanmalıyım.?
Konu açarken Tag, açıklama ve konu ismine örnek olarak nasıl girmeliyim seoya uyumlu olması için ?

Wordpress için birçok seo eklentisi kullanılıyor, fakat şunu yolun en başında bilmelisiniz. Bu eklentiler yardımcı etkendir. Bu eklentiler ile hedefe varamazsınız. Bu eklentileri on birlerce insan kullanıyor. Kullananlara bakıyorsun %90'ı hala seo adına ne yapacağım olmuyor diyor. kalan %10'u ya zaten iyi çalışan sitelerdi, ya rakipleri çok güçlü değildi. Yani bu eklentilerle hedefe varma olasılığınız %10
Bir web sitesi açıyorsanız ve niyetiniz iyi yerlerde olmak ise, şunu bilmelisiniz ki, örneğin benim ayda 50 k tekilim var iyi bir şey değil. Bir başarı değil. O web sitesinin 2 şeyi yapması gerekiyor.
1- Ortalama 4 kişilik bir aileyi geçindirebilecek kadar kazanması (Ki bu, minimum)
2- Bu gelirin devamlı olması
Şimdi bu olmadan senin işin görülmez. Seo adına çalışma en son iştir. Önce planın olacak, sektörün olacak, analizin olacak, gerçekten burda bir pasta var mı? ve ben o pastadan pay alabilir miyim? İyi bir siten olacak, kaliten olacak, herşey bitecek, ondan sonra seo başlayacak. Şimdi tüm bunlar var mı sitende?
Seo eklentileri çok yüzeysel konular. İyi bir sitem olsun kazanayım diyorsan, önce siteni tam anlamıyla bitir ve kalite standartlarını incele. Sonrasında göreceksin ki seo eklentisi artı sağlayacakken, aslında hiç bulaşmamak seni daha ileriye taşıyor.
Konu açarken Tag, açıklama ve konu ismine örnek olarak nasıl girmeliyim sorusuna, konu ne ise onu yaz, tag ve açıklama kısmında ise, o konu google da nasıl aranmış o kelimelere bak ve o kelimeleri gir. Anahtar kelimeni yaz ve bir boşluk ver, google zaten veriyor aranılan kelimeleri öbekleri

Ek Olarak:

genchakan adlı üyeden alıntı

http://musainci.blogspot.com blogumu seo açısından değerlendirir misiniz?başlığı,yazıları ve etiketler seoya uyumlu mu?teşekkürler.

Başlığında, etiketlerde sorun yok. Sadece yazılardaki imla hatalarını düzeltirsen oda tam olur.

Ek Olarak:

nettebugun adlı üyeden alıntı

Merhaba Ahmet Bey,
Blogger'da yaptığım blogda, içeriğini facebookta paylaşınca sadece blog adı çıkıyor. Bir başka blogum daha var, onun bir içeriğini paylaşınca Blog Adı - İçerik Başlığı şeklinde çıkıyor. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
İyi çalışmalar...

Şu an şu şekilde, ama denediğimde yine aynı sonuç oluyor:

<data:blog.title/>

<data:blog.pageName/> - <data:blog.title/>

Yanıtlandı
nettebugun

kişi bu mesajı beğendi.

Umutirhan Umutirhan Ares # Kullanıcı
  • Üyelik 07.03.2013
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Ögrenci
  • Konum Adana
  • Ad Soyad U** İ**
  • Mesajlar 1958
  • Beğeniler 139 / 206
  • Ticaret 3, (%100)
Merhaba Ahmet bey, forumda bir konu açmıştım dizi sitesi adına nasıl falan diye, diziler ve sitedeki tüm içerik alıntı idi. Sonra bir arkadaş şu yorumu yaptı "taklitler aslını yaşatır" Bu zamana kadar olan tüm sitelerim taklit idi ve şuanda elimde bir miktar para vardı onu değerlendirmeye karar verdim ve http://www.trdublajfilmler.com sitesini açtım (:
Domain, içerik, tasarım, seo olarak bir gözden geçirmenizi rica edebilir miyim acaba (:

AhmetYilmaz AhmetYilmaz Sms Onayı Gerekli Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 15.11.2012
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Seo Danışmanı
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad ** **
  • Mesajlar 258
  • Beğeniler 11 / 315
  • Ticaret 7, (%100)

kpssdelisi adlı üyeden alıntı

Selamlar, öncelikle çok yararlı bir iş yapıyorsunuz elinize sağlık zaman ayırıp ilgileniyorsunuz. Özel mesajla birkaç şey sordum müsait olduğunuzda cevaplayabilirseniz pm ile sevinirim

Yanıtlandı

Ek Olarak:

Umut İrhan adlı üyeden alıntı

Merhaba Ahmet bey, forumda bir konu açmıştım dizi sitesi adına nasıl falan diye, diziler ve sitedeki tüm içerik alıntı idi. Sonra bir arkadaş şu yorumu yaptı "taklitler aslını yaşatır" Bu zamana kadar olan tüm sitelerim taklit idi ve şuanda elimde bir miktar para vardı onu değerlendirmeye karar verdim ve http://www.trdublajfilmler.com sitesini açtım (:
Domain, içerik, tasarım, seo olarak bir gözden geçirmenizi rica edebilir miyim acaba (:

Taklitler asıllarını sanal alemde yaşatmaz. Bunu konuşmaya bile gerek yok. Bi anda değişir herşey. Hele ki sektörün için. İlk yapacağın şey kaliteli içerik. Boş anahtar kelimeler, saçma google odaklı açıklamalar değil. Kaliteli içerik sun ve çok sun. Hergün sun. Ama asıl bilmen gereken püf nokta, 2 ay 1. olmadan kendi server yada hostunda film tutma. Tutarsan çok yavaş yükselirsin. Aldığın yerlerinde kaliteli olmasına dikkat et. Son olarak şunu söyleyebilirim, blog tarzı arayüze göre vitrin (Üst kısmındaki gibi) arayüz film sitelerinde daha fazla dönüşüm sağlıyor. Temayı değiştirme imkanın varsa vitrin arayüz kullanman sana büyük fayda sağlar.

oyunfile oyunfile Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 12.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 154
  • Beğeniler 33 / 18
  • Ticaret 1, (%0)
Merhaba Ahmet bey, www.facebookvideoindir.net . Seo sorunlarını inceleyip yazar mısınız ? Site hakkında bilgi : Açalı 2.5 hafta oldu domain 1 yıllık. Scripti ücretli yaptırdım, arayüz tasarımını yaptırmak için bi kaç kişiyle görüşüyorum. Videoları bot yardımıyla facebooktan çekiyor. Facebooktaki videoları izlemeye ve indirmeye yarıyor. facebook video indir kelimesinde yükselmek istiyorum şuan googlede 2.-3. sayfa arasında gidip geliyorum bingte ilk sayfadayım facebookvideoindir kelimesinde 2. sıradayım. hitim +200 ( organik googleden geliyor )

xwebmaster xwebmaster Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 16.03.2014
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek İş Sahibi Değilim
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad M** Ç**
  • Mesajlar 167
  • Beğeniler 14 / 30
  • Ticaret 3, (%100)
Merhaba surekli kopya icerikle onlarca blog aciyorum ve hitlerini 1 haftaya 100 ve üzerine taşıyorum. Sorum su bu bloglar genelde 3 aya kapaniyor bunu nasil cozerim

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al