wmaraci reklam
lidertakipci

Tam Spam Yedim Yardımcı Olabilecek Varmı?

16 Mesajlar 1.955 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

ersin3535 ersin3535 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek Tadilat Dekorasyon
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 537
  • Beğeniler 200 / 64
  • Ticaret 4, (%100)
Arkadaslar Tam spam yedim çok büyük ihtimal kopya içerikten diye dusunuyom yani şöyle kopya içerisinde sadece belli kelimeler(ilçe isimleri değişik) 20 küsür sitem var hepsi bu sekılde hiç birinde yemedim sadece 1 domainimde tam spam yedim bana mantıksız geldi açıkçası acaba makaleden backlink yölendirdim bundan olmuş olabilirmi site 3 ayınıda doldurdu birde? site linki

wmaraci
reklam

MesuT MesuT Kullanıcı
  • Üyelik 02.02.2017
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad M** C**
  • Mesajlar 1830
  • Beğeniler 1585 / 557
  • Ticaret 2, (%100)
Bende site acilmadi:/

• Üyelik 11.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 537
  • Beğeniler 200 / 64
  • Ticaret 4, (%100)

sorun yok linkte açılıyor.

metapak metapak WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 11.12.2016
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum KKTC
  • Ad Soyad M** A**
  • Mesajlar 1052
  • Beğeniler 134 / 491
  • Ticaret 19, (%100)
Sitedeki içerikler birbirine fazlasıyla benziyor. Bence gayet normal.
İçerikleri silin sonra özgün ve kullanıcıya yarar sağlayan konular girmeye çalışın. Eğer gerçekten düzelmişse doğru yapmışsanız yeniden değerlendirme isteği gönderin

wmaraci
wmaraci

knet knet WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 05.11.2013
  • Yaş/Cinsiyet 48 / E
  • Meslek Yazılım
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad L** Y**
  • Mesajlar 244
  • Beğeniler 69 / 69
  • Ticaret 1, (%100)
Tam evden eve nakliyeciler ve çilingirler gibi bütün ilçe köy ve mahallelere sayfa açarsan eninde sonunda manuel işlemi yersin :)

Tüm o sayfaları temizleyip siteyi işin amacına yönelik hale getirirsen, ve bu sayfalara link kastıysan onlara da disavow verirsen, tekrar değerlendirme isteğinde bulunabilirsin.

• Üyelik 11.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 537
  • Beğeniler 200 / 64
  • Ticaret 4, (%100)

JonnedRyan adlı üyeden alıntı

Sitedeki içerikler birbirine fazlasıyla benziyor. Bence gayet normal.
İçerikleri silin sonra özgün ve kullanıcıya yarar sağlayan konular girmeye çalışın. Eğer gerçekten düzelmişse doğru yapmışsanız yeniden değerlendirme isteği gönderin

Sanıyorumki Makale Başlıklarının hepsi aynı olmasından kaynaklanıyor büyük ihtimal makale baslıklarını değiştirip göndericem tekrar oda olmassa taslak yapıcam onaylanınca tekrar aktıf edıp bırkac degısıklık yapıcam.

• Üyelik 11.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 537
  • Beğeniler 200 / 64
  • Ticaret 4, (%100)

knet adlı üyeden alıntı

Tam evden eve nakliyeciler ve çilingirler gibi bütün ilçe köy ve mahallelere sayfa açarsan eninde sonunda manuel işlemi yersin :)

Tüm o sayfaları temizleyip siteyi işin amacına yönelik hale getirirsen, ve bu sayfalara link kastıysan onlara da disavow verirsen, tekrar değerlendirme isteğinde bulunabilirsin.

3 4 senelik siteler var bu tarz dediğin gibi mahale olarakta giren ama spamın s si yok bu konular derin konular zanedıyom bı acık verdık oda makale baslıklarından dıye dusunuyom hepsı aynı yoksa spam yıcemı zannetmıyom.

gaste gaste webibo.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Bilişim uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad İ** O**
  • Mesajlar 632
  • Beğeniler 114 / 346
  • Ticaret 4, (%100)
"Gaziemir Montolama hizmeti veren firmamız iç cephe dış cephe montolama ihtiyaclarınızda uzman ekibimizle beraber yıllardır sizlere en iyi montolama firması olarak Gaziemir ‘de sizlere hizmet vermekteyiz."

"Karabağlar Montolama hizmeti veren firmamız iç cephe dış cephe montolama ihtiyaclarınızda uzman ekibimizle beraber yıllardır sizlere en iyi montolama firması olarak Karabağlar ‘de sizlere hizmet vermekteyiz."

İçeriklerinin hepsi aynı bu yazıların hepsinin değişmesi lazım. Aynı hatayı bende yapmıştım zamanında. Banlandım, google forumlarda bana bunları gönderdiler. Düzeltip istek gönderdim düzeldi.

Yok imza falan

• Üyelik 11.06.2016
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad E** T**
  • Mesajlar 537
  • Beğeniler 200 / 64
  • Ticaret 4, (%100)

gaste adlı üyeden alıntı

"Gaziemir Montolama hizmeti veren firmamız iç cephe dış cephe montolama ihtiyaclarınızda uzman ekibimizle beraber yıllardır sizlere en iyi montolama firması olarak Gaziemir ‘de sizlere hizmet vermekteyiz."

"Karabağlar Montolama hizmeti veren firmamız iç cephe dış cephe montolama ihtiyaclarınızda uzman ekibimizle beraber yıllardır sizlere en iyi montolama firması olarak Karabağlar ‘de sizlere hizmet vermekteyiz."

İçeriklerinin hepsi aynı bu yazıların hepsinin değişmesi lazım. Aynı hatayı bende yapmıştım zamanında. Banlandım, google forumlarda bana bunları gönderdiler. Düzeltip istek gönderdim düzeldi.

Bundan alakalı olduğu konusunda tabi hemfikiriz ama piyasada 3 4 senelik bu tarz yapan site çok hiçbir şekildede ceza yememiş gogle savaş açtı diyelim once bu sitelere spam atması lazımken 3 aylık siteye atıyor garip:(

gaste gaste webibo.com.tr Kullanıcı
  • Üyelik 24.08.2016
  • Yaş/Cinsiyet 45 / E
  • Meslek Bilişim uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad İ** O**
  • Mesajlar 632
  • Beğeniler 114 / 346
  • Ticaret 4, (%100)
Sitenin 6 aylık inceleme süresi var. Aslında yeni açılan site spam olarak yayına girer ve ilerlemesi ondan güçtür. 6 ay gibi zaman sonunda düzgün içerikli siteler spamdan çıkarak google de yerini alır ve sıramalamaya girerler. Kopya, spam gibi içerik oluşturanlar banlanır.

Yok imza falan
wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al