wmaraci reklam
lidertakipci

Ufak bir seo sorusu

12 Mesajlar 1.882 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

turkmaxi turkmaxi Webmaster Kullanıcı
  • Üyelik 03.11.2011
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek Planlama
  • Konum Eskişehir
  • Ad Soyad Y** A**
  • Mesajlar 893
  • Beğeniler 253 / 253
  • Ticaret 4, (%100)

anilcan0680 adlı üyeden alıntı

Herkesten farklı cevaplar aldığım için biraz daha açık ve net soruyu sormak istedim. 50 tane film paylaştığım en iyi filmler makalesi bulunmaktadır. bir de en iyi aşk filmleri diye 50 tane film paylaştığım ikinci bir makale yayınlayacağım. Şimdi bu 50 tane en iyi filmler diye paylaştığım makaledeki bir film, en iyi aşk filmleri makalesinde de var. Oradaki tanıtımımı kopyalayıp en iyi aşk filmleri makalesindeki film tanıtımına aynısını yapıştırsam sorun olur mu? Bence bunun tek bir cevabı var.

Sanirim.dediginiz sitenin kendi icerisinde farkli kategorilere kopyalamak.Dusundugun sey hem.oradan index.alip hem buradan index almak gibi mi

https://www.turkmaxi.org Webmaster Forumu
wmaraci
reklam

anilcan0680 anilcan0680 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 26.06.2017
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Mühendis
  • Konum Denizli
  • Ad Soyad A** Ö**
  • Mesajlar 38
  • Beğeniler 0 / 1
  • Ticaret 0, (%0)

alidemiral adlı üyeden alıntı

Sanırım kategori gibi. Bir içeriğe birden fazla etiket verdiğin zaman, her etiketin altında o içeriğin görünmesi gibi. Örneğin; bir filmi hem "En İyi Filmler"etiketiyle, hem de "En İyi Aşk Filmleri" etiketiyle kategorize ettiğin zaman aynı içerik çıkar. Acaba bunu mu kastediyorsunuz?

Hocam bir üstte açık bir şekilde anlattım. Onu okursanız daha iyi anlarsınız beni. Çünkü herkes farklı bir şey anlamış anlattığımdan kendimi ifade edemedim. Bir bakın yardımcı olursanız çok sevinirim. Çünkü bir filmi 2-3 defa farklı yorumlamak insanı yoruyor gerçekten. Tekrar anlatmak gerekirse, En iyi filmler diye bir makale yazdım 50 tane film var. Tanıtımları yönetmenleri vs. şimdi en iyi aşk filmleri diye de bir makale yazdığımda 50 filmin arasından 1-2 tane film en iyi aşk filmleri makalesinde de yer almaktadır. Şimdi en iyi filmler diye yazdığım makaledeki x filmini, en iyi aşk filmleri diye yazdığım gene 50 tane film paylaşacağım makalede aynı tanıtımı birebir ordaki makalemden kopyala yapıştır yapsam bu en iyi aşk filmleri makaleme - puan verir mi?

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al