wmaraci reklam
lidertakipci

Websitelerinize Ücretsiz Destek Oluyorum

21 Mesajlar 2.268 Okunma
advertseo
wmaraci reklam

KlasMedya KlasMedya Kimlik Onayı Bekliyor Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 03.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Meslek Web Yazılım Uzmanı
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 217
  • Beğeniler 37 / 26
  • Ticaret 15, (%87)
Merhabalar.

Öncelikle şunu belirtmek istiyorum lütfen bunu dikkate alarak yazınız.
Kesinlikle pmden yardımcı olmuyorum sorununuz varsa konu altından sorunuz ben sorununuz ile ilgili güzel bir makale yayınlayıp size yardımcı olmaya çalışacağım.

Şunuda belirtmekte fayda var ; Kesinlike yazdığım bilgiler %100 doğrudur, illede bunu yapacaksınız gibi yorumlarla lütfen tartışmalar yapmayalım.

Amacım sadece soru başlıklarını alıp sizlere en azından kendi fikrimi sunmaktır.

Sormak istediğiniz soruları konu altından yazarsanız kısa sürede cevaplamaya çalışacağım.

Konu amacı dışına çıktığı için kilitlenebilir.

wmaraci
reklam

BerkantKONAC BerkantKONAC opensourceprojects.org Kullanıcı
  • Üyelik 20.07.2011
  • Yaş/Cinsiyet 42 / E
  • Meslek Software
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 938
  • Beğeniler 209 / 125
  • Ticaret 18, (%100)
http://webilgini.net sitemin şuanki durumu hakkındaki görüşlerinizi öğrenebilir miyim? 5 aylık bir site adsense günlük 1 , 1.5 tl civarı geliri var. Günlük 500-700 arası hitim var.

Daha fazla nasıl arttırabilirim?

owner of opensourceprojects.org & arduinoproject.net

K1453 K1453 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 09.05.2012
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek -
  • Mesajlar 159
  • Beğeniler 1 / 11
  • Ticaret 3, (%100)
Alexada her gün düşerken 1-2 ay önce büyük dalgalanma oldu. O zamandan beri alexa yükseldi doğru düzgün düşmüyor. Neler yapabilirim?

webinyeri webinyeri Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 10.05.2014
  • Yaş/Cinsiyet 39 / E
  • Meslek serbest meslek
  • Konum Mersin
  • Ad Soyad E** B**
  • Mesajlar 179
  • Beğeniler 17 / 23
  • Ticaret 3, (%100)
forum sitelerinede yardım ediyormusun.

wmaraci
wmaraci

cagatayg cagatayg İyi Hitler... Kullanıcı
  • Üyelik 06.04.2014
  • Yaş/Cinsiyet 26 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad Ç** G**
  • Mesajlar 556
  • Beğeniler 53 / 36
  • Ticaret 1, (%100)
http://www.androcop.com/ Sitemin durumu nasıl 3 aylık site 100 tane yazı günlük hit 30-50 ne yapmam lazım.

• Üyelik 03.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 217
  • Beğeniler 37 / 26
  • Ticaret 15, (%87)
Forum siteleri ile ilgili yazım.

Forum siteleri hakkındaki yazım.

Bu yazımızda forum sitelerini ayakta tutmayı anlatacağız.

Genel olarak açık konuşmak gerekirse açtığınzı forum webmaster veya webmaster ticaret forumuysa işiniz oldukca zor. Google webmaster forumu yazarak rakiplerinize öncelikle bakmanızı öneriyorum.
Onun dışında açtığınız forum eğerki android,haber,borsa vb değişik alanlardaysa kitlenizi yakaladıktan sonra ayakta durmamanız için hiçbir sebep yoktur.

Bunu nasıl başaracağım diyorsanız. Öncelikle forum sitelerinde minimum 1 admin , 2 moderatör ve en az 2 içerik paylaşımcı olmak zorundadır.
Sitenize giren ziyaretçileri sitenizde tutmak için uğraşın..

Forum sitenizde 1.konu içerisinde kesinlikle reklam koymayın.
Pop-up-Splash reklam kesinlikle kullanmayın.
Üyelik formunu basit yapın yeni açılmışsa e-mail aktivasyonu kullanmayın.
Ziyaretçilere konuyu gizlemeyin, sadece linkleri gizleyin.

Kullandığınız forum sisteminin çabuk yükselmek istiyorsanız VBULLET'in olmasına özen gösterin. Çünkü vbulletin seo eklentiyle beraber özgün makale girerek googlede kolay yükselebileceğiniz bir sistemdir.

Çevrenizdekileri foruma davet edin. Forum online sayısını 3-4 gün olarak belirleyin. Örneğin 3 gün boyunca sitenizi ziyaret edenler en altta şuan online olarak gözüksün, yani cookileri 48-50-80 saatte bir sil ayarını yapın. Bu şekilde sitenize yeni giren kişiler online sayısı çok diyip forumda konu açıp paylaşım yapmaya devam edecektir.

Admin hesabınız dışında 1 adet üye hesabınız olsun. Bu üye hesabıyla yeni girenlere pm gönderin dayanışma sağlayın.

Şunu unutmayın, hiçbir webmaster veya herhangi bir forum 1000 anlık online ile bu işe başlamadı.

KAYNAK : http://www.seonasilyapilir.com/konu/forumlari-ayakta-tutun

Shrikeen Shrikeen Frontend Developer Kullanıcı
  • Üyelik 24.06.2011
  • Yaş/Cinsiyet 33 / E
  • Meslek Front End Developer
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad F** Ş**
  • Mesajlar 2933
  • Beğeniler 745 / 744
  • Ticaret 60, (%100)
Site daha 15 günlük wly.in görüşlerini alabilir miyim ?

Günlük hit 80 - 100 arasi yükseltmek için ne yapmam gerekiyor ?

• Üyelik 03.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 217
  • Beğeniler 37 / 26
  • Ticaret 15, (%87)

XGames adlı üyeden alıntı

Site daha 15 günlük wly.in görüşlerini alabilir miyim ?

Günlük hit 80 - 100 arasi yükseltmek için ne yapmam gerekiyor ?

Şu yazımda belirttim sanırım bu kategoriye giriyor eğerki hala sorunuz varsa tekrar detaylı olarak yazınız.

Bu makalemizde websitenize onlarca özgün yazı girdikten sonra hala sitenizin istediğiniz konuma gelmeme olayından bahsedeceğiz.

Genelde herkes daha doğrusu %90 lık kısım diyelim . İnternette,forumlarda,bloglarda ilgili sosyal ağlarda Websitenize özgün makale girin googlede üst sıralarda olacaksınız şeklinde söylemlerde bulunmaktadır. Googlede yükselmek sadece özgün yazı girerek mümkün olmadığını buradan belirtmek istiyorum.

Sadece özgün yazı girerek ne şekilde o yazıyı okuyucular bulacaksınız ?

İşte burada reklam olayı devreye girmektedir. Reklam dediysek ücretli verilen reklamlardan bahsetmiyorum.Daha önce eminimki görmüşsünüzdür.

Webmaster forumlarında makale paylaşımı sonrasında en altta " Kaynak : URL " şeklinde linkler vardır. İşte bunlar bu yöntemi bilen kişilerdir.

Bir blogunuzda makale paylaşımından sonra hemen ilgili forumlarda bloglarda gerek sosyal medyada makalenizi eksiksiz paylaşıp altına kaynak olarak kendi sitenizi koyun. Bu şekilde belirli bir kitle yaptıktan sonra özgün yazı girerek siteniz artık kendiliğinden googlede üst sıralara çıkacaktır.

Yazımızda asıl anlatmak istediğimiz , hiçbir kitlesi olmayan bir siteye ne kadar makale girerseniz girin o makalenin googlede üst sıralara çıkması oldukça zordur , hatta imkansız denebilecek kadar zordur.

En uygun ücretsiz ve verim alabileceğiniz reklam şekli dediğimiz gibidir. Alternatif olarak sormak istediğiniz seo ve ziyaretçiler hakkında sitemizde bulunan soru sor butonuyla sorabilirsiniz.

Kaynak : http://www.seonasilyapilir.com/konu/reklam-ve-seo

World World WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 27.10.2012
  • Yaş/Cinsiyet 30 / E
  • Meslek -
  • Konum Aydın
  • Ad Soyad C** K**
  • Mesajlar 169
  • Beğeniler 8 / 26
  • Ticaret 0, (%0)
www.cfgindir.net, 3 haftalık site hakkındaki görüşlerinizi alabilirmiyim?

• Üyelik 03.01.2013
  • Yaş/Cinsiyet 34 / E
  • Konum İstanbul Anadolu
  • Ad Soyad B** K**
  • Mesajlar 217
  • Beğeniler 37 / 26
  • Ticaret 15, (%87)
Sosyal medya ve seo ile ilgili makalem

Seo ve ziyaretçiler için sosyal medya vazgeçilmez kaynaklardan birisidir. Ancak hitlerinizin devamlılığı ve googlede yükselmeniz açısından sosyal medyayı doğru bir şekilde kullanmalısınız.

Buna örnek verecek olursak birçok arkadaşımız sosyal medyadan 10k takipçi 10 k beğeni veya 50k beğeni 50k takipçi satın alıp o hesaplardan reklam yaptığında binlerce kişi sitesine gireceğini sanmaktadır. Öncelikle bu düşünceden vazgeçerek sosyal medyadan ziyaretçi nasil çekeceğiz onun detaylarını inceleyelim.

Öncelikle sosyal medya hesaplarınız her alana hitap eden genel bir portal gibi olmalıdır .Örnek verecek olursak sorun zamalarda popüler olan onedio.com tarzı her insanın ilgisini çekebilecek konuların barındığı bir hesaptı. Sonrasında site haline döndü . Peki nedir bu her insanın ilgisini çekecek konular ?

En güzel plajlar,erkeklerin bilmesi gereken 10 şey, kadınlerin bilmesi gereken 10şey, oruç tutarken yapmamız gereken 10 şey gibi gibi sınırsız arttırılır. Zaten ben bunları biliyorum diyorsunuz , evet ancak önemli olan bunları sergilemek kullanıcıları kitleyi yakalamak.

Bu şekilde kitle yakalandıktan sonra kendi sitenizin reklamını yaparak hit kazanabilirsiniz.

Onun dışında en büyük hata ! . Siteme ogün 20k ziyaretçi girecek diye vermiş olduğunuz yalan reklamlar.

C.Ronaldo trafik kazası geçirdi -> bit.ly/13523523 bu şekilde linki kısalt Ronaldo öldü diye haber linkine forum sitenizin oyun kategorisini koyarsanız.Kullanıcı o siteyi belkide engelleyecek bir daha asla girmeyecek. Kesinlikle ama kesinlikle bu şekilde reklam vermeyin.

Genel olarak sosyal medya ve ziyaretçi konusundan bahsettik. Alamadığınız cevap varsa sitemiz üzerinde soru sor butonuyla bize iletebilirsiniz.

Kaynak : http://www.seonasilyapilir.com/konu/sosyal-medya-seo

wmaraci
Konuyu toplam 1 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 1 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al