wmaraci reklam

Bu tür bir portal tutarmı

48 Mesajlar 4.262 Okunma
smmexpress

Buhara Buhara Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 17.01.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum İzmir
  • Ad Soyad B** Y**
  • Mesajlar 542
  • Beğeniler 126 / 53
  • Ticaret 0, (%0)

neqatif adlı üyeden alıntı

sosyaltus.com genel için uygun gibi geldi önerin ne hocam ?

bilmiyorum walla

Emre19 adlı üyeden alıntı

Düşüncene saygım var ve tek beğenmeyen sensin :D bence yani bizce iş var ;)

anlamı ne?

wmaraci
reklam

neqatif neqatif Üyeliği Durdurulmuş Banlı Kullanıcı
  • Üyelik 28.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 99
  • Beğeniler 6 / 10
  • Ticaret 1, (%100)

Buhara adlı üyeden alıntı

bilmiyorum walla

anlamı ne?

sosyal bilgiportalı olabilir :D

Emre19 Emre19 WM Aracı Kullanıcı
  • Üyelik 29.12.2013
  • Yaş/Cinsiyet 25 / E
  • Meslek Öğrenci
  • Konum Çorum
  • Ad Soyad N** Y**
  • Mesajlar 933
  • Beğeniler 16 / 125
  • Ticaret 2, (%100)

Buhara adlı üyeden alıntı

bilmiyorum walla

anlamı ne?

Hocam anlamı bende saklı (özel)

Okeskin Okeskin SUPREMACY Kullanıcı
  • Üyelik 12.01.2012
  • Yaş/Cinsiyet 29 / E
  • Meslek Web
  • Konum Kocaeli
  • Ad Soyad O** K**
  • Mesajlar 880
  • Beğeniler 836 / 288
  • Ticaret 18, (%100)
Portal tutar mı diye sormuşsunuz, ben size sorayım; niye tutmasın? Kafanızdan ihtimalleri kaldırın ve işinize odaklanın. Kategori konusunda bir kısıtlama yapmayın, öyle kademe kademe gitmenize gerek yok, günlük olarak içeriklerinizi yayınlayın AMA her zaman yayın çizginiz belirli olsun. Domain konusunda şahsi fikrim kesinlikle vasat. Tema gayet iyi fakat bir portal için çok abartılı. Bu tema daha çok teknoloji sitelerinde uygulanmalı.

Domain ve tema elbet ayarlanır fakat en önemli nokta: ekip. Sürekli içerik girecek, sıkılmayacak ve en önemlisi severek, isteyerek yapacak kişileri bulmak. 2 sene yayın yapmış portalım vardı. 2 yönetici ve 2 yazar olmak üzere yarım yamalak yayın yaptık. Her zaman baskı üzerine içerikler paylaşıldı fakat maddi dönüşler her zaman iyi oldu. İstek olmayınca olmuyor ne yazık ki, 7-8 ay 1 tane içerik girilmeyen sitenin hiti 1K idi ve az da olsa kazanç geliyordu. Benim için güzel deneyim oldu, herkesle ortak işe girişilmemesi gerektiğini ve teknik konularda tecrübelerim oldu.

Kafanızdan şöyle rakibim var, şu site çok iyi gibi gözünüzde büyütüp iş yapmayın. Kimse tahtında kalıcı değildir. Kilit nokta sabır ve azimdir.

Başarılar.

iyi.
wmaraci
wmaraci

• Üyelik 28.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 99
  • Beğeniler 6 / 10
  • Ticaret 1, (%100)

OkanKeskin adlı üyeden alıntı

Portal tutar mı diye sormuşsunuz, ben size sorayım; niye tutmasın? Kafanızdan ihtimalleri kaldırın ve işinize odaklanın. Kategori konusunda bir kısıtlama yapmayın, öyle kademe kademe gitmenize gerek yok, günlük olarak içeriklerinizi yayınlayın AMA her zaman yayın çizginiz belirli olsun. Domain konusunda şahsi fikrim kesinlikle vasat. Tema gayet iyi fakat bir portal için çok abartılı. Bu tema daha çok teknoloji sitelerinde uygulanmalı.

Domain ve tema elbet ayarlanır fakat en önemli nokta: ekip. Sürekli içerik girecek, sıkılmayacak ve en önemlisi severek, isteyerek yapacak kişileri bulmak. 2 sene yayın yapmış portalım vardı. 2 yönetici ve 2 yazar olmak üzere yarım yamalak yayın yaptık. Her zaman baskı üzerine içerikler paylaşıldı fakat maddi dönüşler her zaman iyi oldu. İstek olmayınca olmuyor ne yazık ki, 7-8 ay 1 tane içerik girilmeyen sitenin hiti 1K idi ve az da olsa kazanç geliyordu. Benim için güzel deneyim oldu, herkesle ortak işe girişilmemesi gerektiğini ve teknik konularda tecrübelerim oldu.

Kafanızdan şöyle rakibim var, şu site çok iyi gibi gözünüzde büyütüp iş yapmayın. Kimse tahtında kalıcı değildir. Kilit nokta sabır ve azimdir.

Başarılar.

Çok açıklayıcı olmuş, ÜŞENMEDEN yazdığınız için teşekkürler

iyiportal.com nasıl tema hoşuma gitti seo durumuda iyi ondan dolayı belli başlı konular üste çekerim ondan dolayı onu seçmek istedim .

Klavuzer Klavuzer O GEMİ BİR GÜN GELECEK Kullanıcı
  • Üyelik 26.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Tarih Öğretmeni
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 297
  • Beğeniler 41 / 41
  • Ticaret 4, (%100)
Hocam benim görüşüm bir site tek bir katerogoriye sahip olmalı.Kadın sitesi mi sadece kadınlara özel.Teknoloji sitesi mi sadece teknoloji.

• Üyelik 28.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 99
  • Beğeniler 6 / 10
  • Ticaret 1, (%100)

Kilavuzer adlı üyeden alıntı

Hocam benim görüşüm bir site tek bir katerogoriye sahip olmalı.Kadın sitesi mi sadece kadınlara özel.Teknoloji sitesi mi sadece teknoloji.

haber sitelerinde sağlıkla ilgili bilgi paylaşılıyor ama ? öyle hit olmazki

• Üyelik 26.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Tarih Öğretmeni
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 297
  • Beğeniler 41 / 41
  • Ticaret 4, (%100)

haber sitelerinde sağlıkla ilgili bilgi paylaşılıyor ama ? öyle hit olmazki

Hocam haber siteleri her türlü haberleri paylaşır.Haber siteleri sağlık kategorisinde sağlıkta şu oldu,şunu kullanmalısınız gibi yazılar olur.Siz hiçbir haber sitesinde eğitim haberleri dışında eğitimle ilgili bir yazı gördünüz mü ? Neyse dedidğim gibi bu sadece benim görüşüm.Şuan benimde yürüttüğüm bir proje var.İsmi android fakat android dışında ios,smbiyan vs işletim sitemlerini,teknoloji ve internet paylaşımlarıda mevcut.Özgün yazarsanız tutmayacak proje yoktur.

• Üyelik 28.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 28 / E
  • Meslek öğrenci
  • Konum İstanbul Avrupa
  • Ad Soyad S** D**
  • Mesajlar 99
  • Beğeniler 6 / 10
  • Ticaret 1, (%100)

Kilavuzer adlı üyeden alıntı

Hocam haber siteleri her türlü haberleri paylaşır.Haber siteleri sağlık kategorisinde sağlıkta şu oldu,şunu kullanmalısınız gibi yazılar olur.Siz hiçbir haber sitesinde eğitim haberleri dışında eğitimle ilgili bir yazı gördünüz mü ? Neyse dedidğim gibi bu sadece benim görüşüm.Şuan benimde yürüttüğüm bir proje var.İsmi android fakat android dışında ios,smbiyan vs işletim sitemlerini,teknoloji ve internet paylaşımlarıda mevcut.Özgün yazarsanız tutmayacak proje yoktur.

hm iyiportal.com mu sosyaltus.com mu

• Üyelik 26.02.2014
  • Yaş/Cinsiyet 27 / E
  • Meslek Tarih Öğretmeni
  • Konum Ankara
  • Ad Soyad H** D**
  • Mesajlar 297
  • Beğeniler 41 / 41
  • Ticaret 4, (%100)

hm iyiportal.com mu sosyaltus.com mu

ne açıdan

wmaraci
Konuyu toplam 3 kişi okuyor. (0 kullanıcı ve 3 misafir)
Site Ayarları
  • Tema Seçeneği
  • Site Sesleri
  • Bildirimler
  • Özel Mesaj Al